Temné kruhy pod očima. Jak odstranit?

Většina mužů věnuje zvláštní pozornostočím, když se poprvé setkávají se ženou. Špatné návyky, nedostatek spánku, nesprávná péče o pokožku kolem očí nevyhnutelně mají škodlivý účinek. Výsledkem jsou oteklá oční víčka a zčervenalé oči s tmavými půlkruhy. Aby se zabránilo takovým negativním účinkům na kůži očí, musí být pečlivě a pravidelně pečován.

Aby vaše oči vždy vyzařovaly zdraví, krásu a lesk, jako magnet přitahující pozornost mužů, můžete použít následující tipy:

  1. Uvolnění únavy a zarudnutí očí pomůže pleťovým vodám ze silně čerstvého čaje nebo infuze heřmánek.
  2. Pro pleťové vody, můžete použít infuzi z následujících bylin: kopr, petržel, starší, máta a Lípa. Směs bylin se naplní vroucí vodou, infuze po dobu několika minut (infuze musí být ochlazena, aby nedošlo k popálení kůže kolem očí). Bavlněné podložky, navlhčené v bylinné infuzi, jsou na očích 15 - 20 minut.
  3. Maska brambor je skvělý způsob, jak bojovat s modřinami pod očima. Chcete-li připravit masku, musíte vyčistit a umýt 1 středně velké brambory a rošt na jemné struhadlo. Bramborová hmota se rozloží na gázu, složí do několika vrstev a na 15 minut se přikryje očima. Po odstranění maskymusí být kůže kolem očí promazána výživným nebo zvlhčujícím krémem.
  4. Pokud je příčinou "sáčků" pod očima dlouhá tvrdá práce, můžetepomoc tinktura arnica, kopr nebo petržel. 10-15 kapek tinktury (dostupné v lékárně) naředěné v šálku vody. Komprese se doporučuje provádět ráno až 5 až 10 minut.
  5. Maska petrželky. Malé množství čerstvé petrželky musí být jemně nasekané a rozemleté ​​15 - 20 g másla. Maska se aplikuje na vlhkou pokožku očních víček po dobu 10 minut. Poté musí být zbytky masky odstraněny z kůže kolem očí kosmetickým diskem.
  6. Aby vaše oči byly vždy krásné a zdravé, je nutné vzdát se špatných návyků (kouření, alkohol), ujistěte se, že děláte oční make-up před spaním, dostatek spánku a dobrý odpočinek. Někdy může uspokojivý stav kůže kolem očí znamenat onemocnění vnitřních orgánů.