Módní design nehtů s kamínky: foto myšlenky

Každý rok se v designu nehtů odehrává skutečná tvůrčí exploze nápadů. A rok 2019 není výjimkou: na fotografiích nové manikúry je nejběžnější design nehtů s kamínky. Taková myšlenka navíc naprosto všechno napadne, když uvidí takovou elegantní krásu.

Kamínky a hřebíky

Módní manikúra s kamínky

Nyní nikoho nepřekvapíte pouzdrem pro mobilní telefon vykládaný kamínky nebo kabelkou, blůzou se vzory lemovanými oblázky. A teď móda pro kamínky dosáhla našeho měsíčku. Co teď nelepí na nehty:

 • oblázky pod „drahým kamenem“, prosté nebo vícebarevné, různých tvarů;
 • kovové trojrozměrné nebo ploché figurky a vzory;
 • Nýty, věšáky a jiné drobné předměty.

A je to tak přitažlivé a odvážné, že každá žena módy je povinna se snažit.


Zajímavé: Hřebíky: design 2019 - foto, novinky, francouzština, léto

Manikúra s kamínky pro každou příležitost

Můžete přidat šumivé oblázky na jednobarevnou manikúru, přidat jim jakýkoli design (francouzsky, ombre, monochromaticky) a dokonce vytvořit obecnou kompozici nebo ornament.

Kolik nehtů může být současně ozdobeno kamínky?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Neexistují žádná omezení, s výjimkou snad smyslu pro poměr.

Manikúra s kamínky pro svatbu

"Put" madla na ohromující design s kamínky:

 1. Pro svatbu.No, jednou za život (nebo více než jednou, bude karta padat) manikúra by neměla být jen "wow", ale především elegantní, sofistikované, ideální pro šaty.Pod bílými šaty, design nehtů je vyroben v lehkém tónu, francouzština vypadá neuvěřitelně krásná.A kamínky pod "diamanty" přidají zvláštní kouzlo a jiskry.Dejte pár šumivých oblázků podél čáry úsměvu nebo měsíce, nebo ozdobte jeden nebo dva nehty na každé ruce objemnějším vzorem z drahokamu z placeru a zapůsobte na všechny hosty svou bezvadnou a slavnostní manikúrou.
 2. Večer nebo svátek.Zdá se, že nehty se šumivými "kapičkami" jsou vytvořeny pro dovolenou nebo večerní návštěvu klubu, restaurace nebo akcí.Vyberte si oblečení, vyberte vzory a barvu gelu na nehty na nehty a vytvořte skvělý design s kamínky.Předběžné fotografie úspěšných možností budou inspirovány stylovými nápady.
 3. Příležitostná manikúra může být také s kamínky.Zastavte na lakonickém vzoru v podobě čar nebo oddělené strazikov nebo hustě položte kamínky na jeden dráp.Vaše pera si zaslouží být krásná i v šedivých dnech!
Mimochodem, nejčastěji mistři používají prstenec pro vzory s kamínky, taková manikúra varianta nebyla mimo trend po dobu tří let v řadě.

Stylová manikúra s kameny

Zajímavé: Shellac: foto, design - léto 2019

Výběr vzorů pro módní manikúru

Design s kamínky - není snadné držet oblázky, musíte nejprve vytvořit elegantní a rovnou základnu.

Drahokamy přitahují pozornost ostatních k jejich rukou, což znamená, že nehty a kůžičky by měly být v pořádku.

Prozkoumejte fotografii nové manikúry s kamínky a souhlasíte s tím, že nápady v roce 2019 jsou neuvěřitelným setem. Kromě toho, řemeslnice může přijít s něčím svým vlastním: naneste lak na nehty, místo dekorace před vámi a začít vytvářet.

Manikúra s kamínky a květinovým potiskem

Zajímavé: Posilování nehtů doma

Módní trendy designu s kameny jsou následující:

 • geometrické vzory;
 • motýli a vážky, které se zdají být objemné kvůli kamínkům;
 • květinové ozdoby;
 • kameny rozptýlené náhodně přes nehet nebo několik nehtů na nohou;
 • kamínky pouze na špičkách měsíčku ("sako") nebo podél linie měsíce;
 • jeden nebo dva nehty ruky jsou zcela pokryty fantastickým vzorem, který je v souladu s barvou s jednotným potahem zbytku nehtů.

Preferované módní barvy:

 • růžová - považována za barvu 2019;
 • červená zůstává nejvíc vášnivého a jasného odstínuMěsíček, kamínky budou oslnivé;
 • černé, gotické a bílé oblázky jsou bezchybné;
 • modrá - tučné, přidejte špetku kamenů, aby „skončil“ kouzlem každého kolem;
 • Černá a bílá kombinace nikdy nevyjde z módy a s lesklými kousky bude hrát novým způsobem.

Černá bunda s kamínky

V každém případě jste vytvořili krásný design nehtů s kamínky, které budou jedinečné, takže nezapomeňte vložit nový obrázek 2019 do instagramusdílet nápady se všemi.101Prvky pro zimní verzi manikúry.Ano, na dlouhých nehtech je místo, kde se "toulat".A co dělat s majitelem moderních a pohodlných krátkých nehtů?Jistě - nezoufejte.Malý elegantní nehet zdobený malými oblázky je také schopen přitáhnout pozornost a vytvořit romantický obraz.

Lunární bunda s kamínky pro krátké nehty

V roce 2019 a pro krátké nehty existují nové předměty: geometrické vzory, které opticky prodlužují neht vypadají velmi harmonicky,vzory na linii měsíce.Můžete také vzít celý hřebík s fascinujícím vzorem nebo husté řady strazikov - hlavní věc je, že jen jeden prst na celé ruce by měl takto zářit.Být okouzlující, ale cítit míru, pak manikúra bude perfektní.

Zajímavé: Měsíční manikúra 2019: módní trendy s fotografiemi

Tady jsou - nehty, laky a kamínky. Začněte experimentovat a napínat svou kreativní mysl, pak každý den budou vaše nehty neuvěřitelné a nesrovnatelné, nálada bude úžasná a život bude zábavnější a stylovější.


A co nováček s kamínky děláte na nehtech?