Štíhlý pas. Cvičení pro tenký pas (video)

Ženy s typem přesýpacích hodin, v XIstoletí X byly považovány za ideální. Stojí za zmínku, že ve dvacátémstoletí, muži věnují velkou pozornost výrazným kyčlí, hrudníku a samozřejmě tenkému pasu.Tenký pasdělá ženské formy atraktivní, svůdné, harmonické, elegantní a elegantní. Jasnými představiteli přesýpacích hodin jsou hollywoodské hvězdy jako Sophia Loren, Scarlett Johansson a samozřejmě Merlin Monroe.

Chcete-li se stát vlastníkemosikového pasu , můžete použít dvě metody. První z nich je korzet. Je to docela bolestivé a ne zcela bezpečný způsob, jak se stát „vosou“, což je pro každodenní použití naprosto nepřijatelné. Druhá metoda je mnohem bezpečnější, bezpečnější a efektivnější, i když vyžaduje denní čas (i když ne významný), úsilí a trpělivost. Denní cvičení po dobu 20 minut přinese dobré výsledky, Koneckonců, skrytí nežádoucích doplňků bude mnohem méně.

Cvičení pro osikový pas (video)

Cvičení pro pas (video)

Kromě toho, aby se vytvořiltenký (vosí) pas , musíte věnovat pozornost denní stravě a pokud možno nahradit sladké buchty a sladkosti čerstvým ovocem a tukovými jídly s čerstvou zeleninou .

Hodně štěstí !!!