Elegantní šaty pro nový rok-2019: módní styly a barvy

Tam je víra, která říká, že patron nadcházejícího roku bude jistě laskavý k těm, kteří se s ním setkávají ve správně zvoleném obrazu dovolené.

Většina žen, které chtějí na Nový rok zazářit svou neodolatelnou a krásnou záležitostí, nyní přemýšlí o tom, jaké šaty na oslavu nového roku 2019 oslaví. Pes je zlomyslné zvíře, veselé a agilní. A to znamená, že bude schvalovat pohodlné oblečení, které neomezuje pohyby (bez tvrdých korzetů, hluboký výstřih), od lehkých, tekoucích přírodních tkanin (šifon, hedvábí, satén, organza, samet, úplet, atd.). Ať si vyberete šaty, mělo by vyzařovat svobodu a lehkost. Řekněte pevnou „ne“ domýšlivost, ale zároveň si příliš neužívejte jednoduchosti - pokuste se najít střední půdu a pes vám jistě podělí za ochranu v příštích 12 měsících.

V jakých šatech bychom měli slavit Nový rok 2018?

Při hledání odpovědi na otázku, jakou barvu oblékání zvolit pro Nový rok - 2019, by bylo logické předpokládat, žehlavní tonality budoucího roku jsou žluté a hnědé. Paleta se však na ně vůbec neomezuje - pes schvaluje mnoho odstínů žluté, zemité, nebeské a forbeny:

 • Ecru
 • Bezh
 • Zlatá
 • Písek
 • Oranžová
 • Růžová
 • Červená (ne však chytlavá a měkká barva)
 • Terakota
 • ]
 • Stříbro
 • Šedá
 • Grafit
 • Zelená
 • Khaki
 • Modrá
 • Modrá
)

Všechny tyto barvy jsou personifikací slunečního světla, oblohy,země, voda, rostoutelnosti - bohatství a luxus jedinečných krajin. Při rozhodování o tom, jakou barvu oblékání chcete oslavit Nový rok - 2019, zvažte doporučení stylistů, jak kombinovat odstíny a které výtisky zvolit:

Gradient- tato barva oděvu je ideální pro žlutooranžovou, modrozelenou, hnědou gamutu.Přechodové zbarvení je v souladu s drahými kameny, což způsobuje asociace s karnevalovou slavnostní zábavou a zároveň dává obrazovým tónům romantiku a tajemství.

Blokování barev- tento styl zahrnuje kombinování 2-3 sytých barev v jednom outfitu, poskytuje svému majiteli jasný, ale naprosto nevulgárníobrázekJe-li upřednostňováno blokování barev, pak otázka, jaké šaty se mají nosit na Silvestra - 2019,jednoznačný: nejjednodušší typ řezu. Pokud si chcete vybrat oblečení s povrchovou úpravou, pak byste měli věnovat pozornost třásně. V žádném případě by neměl být obraz přetížen příslušenstvím - je povoleno maximálně 1-2 dekorace, které jsou přizpůsobeny barvě, která dominuje šatům.

Geometrické ornamenty.Svět pohřben ve vánočních koulích může být vyvážen kombinací přerušovaných čar, obdélníků, čtverců, kosočtverců. Nicméně, výběrem oblečení s takovým potiskem si uvědomte, že tradiční klec ve své klasické verzi nemá místo na novoročním karnevalu - to je atribut kancelářského a příležitostného nošení. Stylisté nazývají dokonalé nalezení novoročních šatů s přerušovanými liniemi pro obézní ženy. Geometrické tisky pomáhají skrýt viditelné vady postav a vizuálně vylepšit siluetu. Hlavní věc - aby se zabránilo horizontální pruhy, zejména široké, které mají tendenci vyplnit i ty s dokonalou proporcí.

Žádost.Při výběru takového oblečení musíte mít na paměti, že pes nemá rád ostré kontrasty a příliš světlé barvy. Nechť je to květinové aplikace, nápisy, geometrické tvary, atd., Hlavní je, že by neměly být vyráběny ve studených a křiklavých odstínech.

Šperky z rýh.Stojí za to ještě jednou zdůraznit, že žlutý pes je proti domýšlivosti, ale na vrcholu popularity je zlato a stříbro. Pokud hledáte večerní šaty pro Nový rok 2019, které plánujete potkat v haledrahé restaurace, neváhejte si vybrat oblečení s rozptylem korálků, pečetí, kamínky a kamínky, které mohou dát svůj obraz královské vznešenosti. Současně dodržujte minimalismus a stručnost při výběru příslušenství.

Pamatujte, že Silvestr v roce 2019 není časem pro oděvy pro tisk zvířat - barvy napodobující barvu kočičí rodiny a plazů. Vyhněte se výběru takové oblečení jako slavnostní, pokud nechcete hněvat psa.

Jaké šaty na nošení pro splnění nového roku 2018: krátké styly pro dívky (s fotografiemi)

S cílem vzbudit přízeň patronky nadcházejícího roku je lepší dát přednost neutrálním stylům. Elegantní střih, semi-fit a létající siluety, lehce otevřená část těla - to je to, co pes jistě ocení a schválí.

Níže jsou uvedeny současné modely šatů pro Nový rok 2019:

Toto je tradiční trend mezi novoročními šaty všech dob, který zůstane na vrcholu popularity v roce 2019. On je favorizován milovníky odvážných, sexy, stylových a okouzlujících šatů. Je samozřejmé, že žena s ideální postavou si může dovolit takové oblečení. A pokud je kladen důraz na štíhlé nohy, pak byste si neměli kupovat věc s hlubokým výstřihem pro hlavní noc roku 2019: nezapomeňte, že pes je naprosto proti excesům.

Krátké šněrování, krajky, saténové šaty pro Nový rok vypadají perfektně.Můžete si vybrat modely:

 • Plain a tisk
 • Vybaveno (modely s názvem "case") as plnými sukněmi (modely "baby dolary")

Takové oblečení bude vhodné pro slavnostní přátelskou párty a na oslavu Nového roku v rodinném kruhu - koneckonců, domácí prostředí vůbec neznamená, že se můžete dostat se svým oblíbeným pyžamem nebo pohodlným domácím županem. Kromě toho, krátké šaty je zárukou pohodlí, protože to nebude držet pohyby a umožní dáma cítit se v pohodě a snadno.

Věnujte pozornost fotografii krátkých šatů vhodných pro Nový rok 2019: milost, ženskost, eleganci, sofistikovanost - nejedná se o úplný seznam výhod siluety, které lze zdůraznit tím, že na sobě mají takový šat: ​​118]

Ve kterých šatech slavit Nový rok: modely střední délky

Průměrná délka (midi), klesající mírně pod koleno, je považována za nejpraktičtější, tolik žen jí dává přednost, volí si sváteční a večerní šaty. Na jedné straně jsou to velmi pohodlné věci, které nebrání pohybům těla, a na druhé straně takové oděvy vytvářejí auru tajemství kolem svého majitele, která je „zlatým prostředkem“ mezi zdrženlivostí a upřímností.

Módní midi šaty pro Nový rok - 2019 jsou ideální pro ženy štíhlé, vysoké.Ale pokud mátemalá postava, aby nedošlo k opuštění takové šaty, musíte si vybrat "správné boty" - kotníkové boty, boty, sandály na vysokém podpatku nebo platformu.Dívky s vysokým postavením si mohou obléknout boty pod takovými šaty, dokonce i baletní byty na rovnoměrném běhu - tento slavnostní obraz netrpí vůbec.Naopak se v něm objeví další poznámky něhy.

Šaty střední délky pro Nový rok jsou považovány za ideální pro obě stranya jdou do restaurace, zábavního večera nebo slavnostní večeře s přáteli - to vše závisí na stylu, který si vyberete. V tomto ohledu je třeba věnovat pozornost následujícím modelům:

Přizpůsobené oděvní oděv je úzký poloplátkový oděv bez vodorovného švu v pase., jemně zdůrazňující ženskou postavu;

S mírně rozšířenou sukní jsou to krásné šaty midi pro nový rok - 2019 , které jsou vhodné pro mladé dívky a dospělé dámy, což umožňuje vizuálně vytvořit obrysy ideální postavy.nazvaný “přesýpací hodiny”;

S balónovou sukní - šaty, které mají atypickou sukni - ovál:v pase, jsou shromážděny do malých záhybů a šity zespodu do víceužší než sama podšívka.V tomto ohledu sukně připomíná širokou trubku;

Model paličky je s krátkou přední sukní a delší sukní.

Podívejte se, jak vypadají elegantní šaty průměrné délky pro Nový rok - 2019, zobrazené na fotografii:

S jejich pomocí si jistě vyberete slavnostní představu pro sebe.

Dlouhé načechrané šaty na podlaze pro Silvestra

Za všech okolností - a rok 2019 nebude výjimkou - byly takové sváteční šaty považovány za atribut luxusního, majestátního a někdy fatálního obrazu. Moderní sortiment oblečení je extrémně široký, a proto umožní uspokojit i ty nejnáročnější dámy.

Pokud chcete dát své image poznámky romantiky, dávejte pozor na dlouhé a polo-fit (létající) šaty na Nový rok.

Oslavovat svátek s vaší spřízněnou duší v restauraci, kde jsou pomalé tance plánovány spíše než zápalné, krajkové nebo kombinované (krajky s jinými tkaninami) gangové šaty, bustier, rok („ryby“) a šaty Řecký styl šifonu, hedvábí nebo organzy:

Můžete si vybrat model, který bude doplněn závojem, vlakem nebo vysokými štěrbinami - to přispěje k tomu, aby byl obraz elegantní, dodal mu závratnou lehkost, slavnost a eleganci. Navíc jejich výhoda spočívá ve schopnosti učinit siluetu štíhlejší, rafinovanější, vizuálně ji prodloužit.

Pokud se chcete cítit jako host slavnostního plesu, jako je ten, který se koná v královských a královských palácích, pomůže vám to nádherné šaty s vícevrstvou sukní na Nový rok:​​

Můžete si vybrat model s celkemotevřená ramena nebo záda nebo transparentní textilní vložky, díky kterým bude obraz jemnější a ženský:

Ale pohybovat se v takovém oblečení budete muset být velmi elegantní a ne příliš rychlý, aby nedošlo k jeho poškození.

Pokud očekáváte večeři v restauraci, ale nejste proti aktivním tancům, zápasům, hrám a zároveň zůstáváte stálým fanouškem dlouhých šatů, pak se jistě budete zajímat o tzv. Transformátory - modely s odnímatelnými sukněmi:

Díky tomuto kreativnímu rozhodnutí o designu, a to i při oblékání na podlahu, najdete novoroční zábavu aNezapomenutelné, protože rychlým pohybem zápěstí se vaše oblečení změní z dlouhé na krátké nebo střední délky.

Pro ty dámy, které se nemohou rozhodnout pro konečnou volbu mezi krátkým a dlouhým oděvem, bude elegantní šaty Mallet pro nový rok s asymetrickým, víceúrovňovým lemem kompromisním řešením. Přední obruba je zkrácena a zadní - k podlaze:

Tyto modely vypadají velmi harmonicky ve dvoubarevném provedení.Jejich výhoda spočívá v tom, že jsou ideální pro ženy s jakoukoliv stavbou.Správná délka pomáhá skrýt viditelné nedostatky a asymetrie dává obrazu kouzlo.

Můžete si vybrat dlouhé šaty v teplých, pastelových odstínech, stejně jako v tmavších a hlubších odstínech - tyto styly vypadají dobře v každém klíči.Zaměřte se nabarevný typ pleti a vlasů.

Hodnotit krásné dlouhé šaty na Nový rok v prezentovaných fotografiích a vybrat si, co nejlépe vyhovuje vašemu temperamentu:

Úspěšné šaty pro nový rok pro obézní ženy (s fotografiemi)

Navzdory stereotypům, které existují ve společnosti, může žena s nádhernou postavou vytvořit úžasně krásný a elegantní obraz pro dovolenou, hlavní věcí je vybrat ten správný oděv, který odstraní akcenty z vad a přenese je na ctnosti.

Vyhodnoťte varianty novoročních šatů pro plné dámy na níže uvedené fotografii, všimněte si, jak dobře jsou vybrány a uspořádány v harmonických tandemech s příslušenstvím:

A nyní si pamatujme na hlavní pravidla, která by měla být dodržena při výběru oblečení pro plné dámy:

 1. "Pyshkam" kategoricky kontraindikované modely kování.
 2. Je lepší kupovat věci, ve kterých mají prvky vertikální uspořádání.
 3. Nedoporučuje se kupovat styly šatů s hustými sestavami na pás pro Nový rok - 2019, protože zdůrazňují nežádoucí pozornost k pasu.
 4. Je nutné zvolit oděv bez velkých výtisků, vyrobený v nízkém klíči.
 5. Měli bychom říci sebevědomé „ne“ krátkým modelům a hledat dokonalý styl mezi dlouhými variacemi nebo midi šaty, protože právě oni mohou vizuálně prodloužit siluetu a „odstranit“ pár kilo navíc.

Nejúspěšnější šatyNa Silvestra budou plné dívky zobrazeny na fotografii modelu:

Řecké dlouhé šaty- vzhledem k vysokému pasu se postava stává štíhlejší, silueta je prodloužena, záhyby na břiše a velké boky jsou skryté. Vzhledem k řezu na hrudi, je důraz přenesen do oblasti dekoltu, krk je vizuálně prodloužen;

Empire Style Dresses- mají stejný účinek jako modely vyrobené v řeckém stylu ;

Plášť Střední Délka- vzhledem k nedostatku vodorovných švů v pase mohou masky zakrýt slabiny břicha a stehen. Pokud přidáte takový oděv s botami s vysokými podpatky, můžete změnit obraz ženy, která je nepoznatelná;

Oblečení šité v boho stylu - volné, neřízené broušené, plynulé, lehké přírodní látky skryjí vady na obrázku.

Skutečné trendy a novinka elegantních šatů pro Nový rok - 2019 jsou prezentovány ve fotogalerii: prohlížejte si snímky a nechte se inspirovat novými nápady, abyste vytvořili svůj vlastní jedinečný obraz.