Mink kabáty s kapucí: nejkrásnější modely

Brilantní, perlivá srst se v zimě dobře zahřívá a umožní ženě cítit se jako královna.

Zimní oblečení z přírodní kožešiny je praktické, pohodlné, krásné. Lze ho nosit několik sezón, aniž by byl dotčen vzhled výrobku.

V posledních letech zaujímají vedoucí postavení přední modely. Mink kabát s jakýmkoliv designem kapuce vždy vypadá velmi výhodně. Tento detail kožešinového výrobku bude spolehlivě teplý, nevyžaduje další pokrývku hlavy a dává ženskému obrazu zvláštní přitažlivost. Kapuce vizuálně "vytáhne" siluetu, velmi krásně rámuje obličej. Lehká kožešinová kukla úspěšně vyrazila na tmavou kůži brunetek a hnědovlasých žen. Univerzální černá barva zvýrazňuje rysy obličeje, rozjasňuje barvu očí.

Mink pláště různých délek: krátké, dlouhé a možnosti kolena

Délka kožešinových výrobků je velmi variabilní. Můžete si prohlédnout katalogy modelů na obchodní platformě na internetu nebo vyzkoušetoblíbený styl v obchodě.

Při výběru vhodné délky byste měli věnovat pozornost následujícím charakteristikám:

  • Krátké kožichové oblečení poskytuje pohodlí a „mladé“
  • Průměrná délka modeluženskému siluetu dodává jemnou eleganci
  • Maximální délka kotníku vypadá jednoduše luxusně

Při nákupu krátkého kožichu s koženkou je nutné vzít v úvahu zvláštnosti zimního oblečení.Nákup krátký kožich do středu pasu, musíte se připravit na to, že v zimě bude otázka o zvětšení zvětrávání pomocí těsných kalhot.

Krátký kožich vypadá velmi extravagantně, módně, koketně. Různé styly vám pomohou vybrat možnost, která zdůrazňuje výhody ženské postavy.Krátký model kožešinových oděvů vyhovuje štíhlým ženám střední výšky.Na příliš vysoké dívce bude krátká srst vypadat špatně.Bude vypadat krátce.Toto číslo se více hodí k průměrné délce zimního oblečení, které úspěšně skrývá dlouhý růst.

Model s plnou délkou „až do pasu“ jej učiní čtvercovým a „těžkým“.Jen pár krátkých stylů je ideální pro "svěží dámy."Po celé délce si mohou holky vybrat středně velké kožešiny.Vizuálně „vytáhne“ siluetu, skryje svazky.

Minkové pláště s kapucí univerzální délky kolena budou vyhovovat téměř všem ženám bez ohledu na velikost. Toto je prvotřídní příklad útěchy,teplé, krásné zimní oblečení. V takovém plášti se žena bude cítit elegantní a krásná, což přispěje k její sebedůvěře, stejně jako poskytne dobrou náladu. Průměrná délka zimního oblečení je důležitá v těch regionech, kde jsou zimy velmi kruté. Nákupem norkového kabátu uprostřed kolene se můžete spolehnout na krásný vzhled, pohodlí a teplo během celé zimní sezóny.

Dlouhý rovný norkový plášť s víčkem skrývá všechny vady na obrázku , takže je štíhlejší. Velký odměrný kryt pomáhá skrýt příliš široká ramena. Na spodním modelu se skryjí stehna. Tento styl je vhodný pro ženy s velkým oblečením. Dlouhé kožešinové výrobky dokonale chrání i před nejtvrdším mrazem, kromě toho, že vypadají jednoduše neodolatelně.

Vzhledem k tomu, že ne každá žena si může dovolit maximální délku, je výhodné zvolit krátkou verzi, která bude dobře odpovídat číslu.

Na fotografii můžete vidět, které modely krátkých norkových kabátů s kapucí jsou dnes nejoblíbenější:

Modely norkových kabátů s kapucí: A-line, netopýr a motýl

Každý člen slabšího pohlaví by si měl pamatovat, že kožešinový výrobek by měl v každém případě sedět na obrázku. Snaha o módní styl někdy vede k katastrofálním výsledkům.

Při výběru špičkového kožichu je třeba vzít v úvahu tyto aspekty:

  • Cena
  • Styl
  • Délka
  • Druh kožešiny
  • \ t
  • Praktičnost
  • Pohodlí

Velký výběr modelů přírodních norkových kabátů s kapucí uspokojí i ty nejnáročnější módy. Současně existují některá pravidla, která by neměla být zanedbávána při volbě zimního oblečení z přírodní kožešiny.

Nedoporučuje se kupovat výrobek z norek o větších velikostech, aby ho bylo možné v zimě nosit na třech „teplých“ svetrech. Oblečení z kožešin pro pár velikostí může dokonce vytvořit velmi štíhlou dívku beztvarou a tuk.

Kožichy koupené menší velikosti také nevypadají dobře. Nejedná se o pletené šaty nebo džíny a svrchní oděvy. Aby byl drahý kožešinový výrobek vypadat slušně, je třeba si ho vybrat s přihlédnutím k jednotlivým rysům obrázku.

Na obrázku není těžké vybrat model. Zde jsou nejoblíbenější styly:

Norkový kabát s kapucí s lichoběžníkovým stylem bude ideálně sedět na jakémkoli obrázku.Tento model je mírně rozšířený na dno, přiléhající k stehnám a je vhodný jak pro ženy, tak pro štíhlé dívky. Tento styl může být krátký, k linii kolen nebo maximální délce. Vypadá to skvěle ve všech těchto možnostech. Štíhlé dívky se dobře hodí krátká verze. Ženy "v těle" musí věnovat pozornost délce kolena nebo kotníku.

Norkový kabát s kapucí klasického modelu netopýrůdlouho získal zaslouženýuznávání spravedlivého pohlaví. Tento model je univerzální, krásný, pohodlný. Dokáže dokonale zapadnout do štíhlé ženy, a také dobře skrýt nedostatky plné postavy. Model bat je milován všemi věkovými kategoriemi módy. Tento styl jakékoli kožešiny vypadá elegantně a krátká, lesklá norková srst dává produktu speciální exkluzivní vzhled.

Minkové kabáty s kapucí původního motýlkového modeluse v seznamu nejoblíbenějších módních stylů rychle ujímá vedení. Charakteristickým rysem tohoto modelu je silně rozšířená spodní část, která je zdobena příčnými deskami kožešin. Motýlí rukávy jsou také rozšířeny. To dává celému kožešinovému výrobku neobvyklý a extravagantní vzhled. "Butterfly" úspěšně skrývá všechny nedostatky obrázku. To také vysvětluje, že velmi mladé dívky, stejně jako dámy „solidního věku“, nosí oblíbený styl s radostí. Jakýkoli módy v kožichu tohoto řezu bude vypadat neobvykle romanticky a žensky.

Rovné norkové nátěry s kapucí a modely se širokým pásem

Přímé modely dlouhých norkových kabátů s kapucí vypadají organicky na téměř každém obrázku:

Je to klasika, která byla v průběhu let prokázána. Vypadá elegantně v každém barevném schématu. Černý kabát vizuálně redukuje "nádhernou" postavu. Lehká srst vypadá velmi ženský, příznivě zdůrazní štíhlou siluetu. Kožichy rovné řezvýhodně koupit střední délku. Hodí se dobře a pohodlně se nosí.

Norková srst se širokým pásem a velkou kapucí je vhodná pro ženu jakékoli výšky:

Tento styl zdůrazňuje siluetu s důrazem na kapotu, která leží krásně na ramenou. Takový model vizuálně sníží vysoký růst. Pro obézní ženy je tato možnost také docela přijatelná. Mělo by být pozorné pouze při výběru pásu. Je lepší zvolit ne příliš široký pás, aby nedošlo k zaměření pozornosti na pas. Tmavá barva srsti také pomůže skrýt nadměrné zaoblení postavy.

V nedávné době se křížové norkové nátěry s velkou kapotou staly prodejním hitem:

Je velmi snadné odlišit tento styl mimo jiné podle uspořádání kožešinových desek. Kožešinové pásy jsou spojeny tak, že neleží svisle, ale vodorovně. Často se používají proužky s různou úpravou srsti. Vypadá krásně příčně ke stříhané a dlouhé srsti. Tyto modely s horizontálními deskami různých barev vypadají velmi avantgardně. Tyto styly jsou vhodné pro ženy, které se nebojí vyčnívat z davu a přitahují pozornost.

Různé modely pomohou každé ženě najít přesně ten styl, ve kterém se bude cítit sebejistě a svobodně.

Pokrytí minkové s kapucí z lynxové srsti, lišky stříbrné a sobolího

V poslední době se cross-norkovy kabáty s velkým odbočenímpodle kapuce:

Je velmi snadné odlišit tento styl mimo jiné uspořádáním kožešinových desek. Kožešinové pásy jsou spojeny tak, že neleží svisle, ale vodorovně. Často se používají proužky s různou úpravou srsti.

Vypadá krásně příčně na stříhanou a dlouhou srst. Tyto modely s horizontálními deskami různých barev vypadají velmi avantgardně:

Tyto styly jsou vhodné pro ženy, které se nebojí vyčnívat z davu a přitahují pozornost.

Mink kabát se strakatým rysem lynxu vypadá velmi stylově:

Taková úprava bude úspěšně kombinována s jakoukoliv barvou hlavní kožešiny. Jedinou výjimku lze považovat za modrou norku. S takovou kožešinou bude lepší podívat se na kapotu z písaře a extravagantní rysy přinese nerovnováhu do celkového stylu výrobku z kožešiny.

Skvrnitá kapuce na norkách černé, hnědé, béžové, bílé barvy vypadá krásně. Tato kombinace vypadá docela harmonicky.

Mink kabáty s luxusními liškami vypadají velmi působivě:

Kapucí límec této kožešiny jim dodává zvláštní kouzlo a pevnost. Ženská tvář v rámu dlouhé srsti vypadá neobvykle atraktivní. Stříbřitá liška bude dobře kombinovaná s černou, bílou, béžovou, hnědou, šedou barvou. Bujnou kapucí srst a elegantní kožichy tvoří původní soubor, který budechuť jakéhokoli člena slabšího pohlaví. Tento model je vhodný pro ženy jakéhokoliv věku.

Norkový kabát s kapucí vyrobenou z luxusní sable je tak pevný a reprezentativní, že každá žena v ní bude vypadat jako královna:

Sable je právem považován za nejušlechtilejší ze všech druhů kožešin. Je tak hezký, že přední designéři svrchních oděvů preferují tento typ srsti, když chcete zdůraznit ušlechtilou eleganci bohaté povrchové úpravy.

Kapuce sobolí srsti dokonale doplní "norku" jakéhokoliv odstínu.

Mink pláště různých barev s kapucí: hnědá, šedá, grafitová a mahagonová

Výběr produktů z kožešin, především je nutné rozhodnout o barvení. Proces této obtížné, ale drahé věci není kupován na jeden den.

Následuje seznam oblíbených barev:

Norková srst s kapucí grafitové barvyje poměrně vzácná, ale v posledních sezónách byla velmi populární. Tato barva je vybrána ženami, které nechtějí kupovat příliš lehký odstín kožešiny a kategoricky odmítají tmavé barvy kožichů. Grafitová barva je ideální pro téměř všechny ženy. Tvář orámovaná tmavě šedou kapotou bude vypadat vznešeně a sofistikovaně. "Grafit" jakéhokoliv modelu vypadají módně a stylově.

Norkový plášť hnědé barvy s kapucívypadá organicky a přirozeně. Toto zbarvení je populárnívíce než jedno desetiletí. Jedná se o klasickou barvu pro norky. Hnědá kožešinová tvář blondýnka dodá dotek dojemné ženskosti, tmavá kůže brunetek bude vypadat zlatě a mladě. Tmavě hnědá barva vizuálně redukuje tvar, takže tato barva je velmi vhodná pro dámy s „oblými tvary“.

Pro brunetky, hnědovlasé a rudovlasé bude vhodný norkový kabát se světle šedou kapucí. Dívky se světle hnědými vlasy na šedém pozadí nevypadají tak působivě. Měly by si vybrat modravě zbarvený kožich, pak dokonale zdůrazní jejich barvu vlasů a jemnou pokožku. Lehké kožichy vypadají vždy elegantně. Zvláště tato barva půjde mladým dívkám, budou vypadat mimořádně žensky. Pro starší ženy, kapuce šedé kožešiny není příliš žádoucí, to může dělat obličej více vybledlé a "přidat", aby žena let.

Minkové kabáty s hlubokou mahagonovou kapucíjsou nápadně odlišné od běžných hnědých kabátů. Tento odstín má ušlechtilý luxus vzácné kožešiny. Každý mahagonový barevný model vypadá úžasně elegantní, čokoládová barva s hlubokým tmavým odstínem získá srdce každé ženy. Nákup srsti "mahagon", můžeme bezpečně počítat s tím, že to zůstane tak jasné a krásné po mnoho let. Tento odstín je překvapivě praktický a zároveň velmi krásný.

Minkové pláště, černé diamantové kříže (s fotkou)

Minkové pláště s kapucí jsou překvapivě ušlechtilé;nazvaný “černý diamant”:

\ t

Toto jméno je někdy nezasvěceným barevným norkem, což je levnější. Černý diamant se nazývá srst skandinávského černého norka, který má překvapivě krásnou brilanci. Hoří na slunci, třpytí se jako drahokam. "Černý diamant" - vzácná srst hluboké černé barvy s sotva znatelným nahnědlým nádechem.

Kožešinový černý diamant vypadá bohatě a elegantně. V posledních letech získává exkluzivní kožešina skandinávského norka statusový význam, je indikátorem úspěchu a prosperity.

Všimněte si, jak krásná je černá kožichová barva s příčnou kapucí:

Černé kožichy jsou vždy oblíbené a milované. Jedná se o klasiku, která bude vyhovovat každé ženě, bez ohledu na věk a typ těla.

Jakýkoliv model černé barvy bude vypadat dokonale, můžete o tom být přesvědčen při pohledu na fotografie některých stylů černých norkových kabátů s kapucí: