Jak krásný make-up na nehty?

Posledním stupněm manikúry nebo pedikúry jenanesení laku na nehty na nehty . Aby bylo možné správně, jemně a krásně aplikovat laky a nepokazit vzhled nehtů, a manikúru /pedikúruobecně, doporučujeme dodržovat několik pravidel a tipů.

 1. Před nanesením laku se doporučuje ošetřit nehty odstraňovačem nehtů, abyste vyčistili a odmastili nehtovou desku. Po takovém postupu trvá lak na nehty mnohem déle.
 2. Poté je nutnépoužít bezbarvý lak nebo speciální podklad . Preferovány by měly být speciální základy, které zahrnují látky, které jsou užitečné pro nehty, vitamíny, stopové prvky a výtažky z léčivých bylin. Lakovací základ chrání nehtovou desku před negativními účinky laku.
 3. Vyzkoušejte, abyste na štětec nanesli rovnoměrné množství laku tak, aby tahy byly rovnoměrné a čisté.
 4. Pro snadné použití laku držte kartáč palcem a ukazováčkem.
 5. Hřebíky by měly být aplikovány na nehty rychlými, ale hladkými a čistými pohyby. Mějte prosím na paměti, že špičky nehtu by neměly tvořit silnou vrstvu laku. V opačném případě dojde k prasknutí laku velmi rychle.
 6. Technika nanášení laku: první zdvih se doporučuje provést ve středu hřebu - od kutikuly až po konec volného okraje nehtové desky. To vám umožní vyhnout se dostat lak na nehty na kůžičku. Následující tahy - od základny hřebu po stranách.
 7. Doporučuje se použít lak na nehty s několika vrstvami. Počkejte, až je první vrstva zcela suchá a aplikujte druhou.
 8. Nakonec naneste poslední nátěr ze speciálního laku, který usnadňuje rychlé schnutí (sušení) s jasnými a rychlými pohyby.
 9. Pokud se při aplikaci laku dotknete kutikuly, zkuste odstranit přebytečný lak vatovým tamponem. Nyní v obchodech si můžete koupit speciální tužkový korektor s odlakovačem na nehty, pomocí kterého můžete bez námahy provádět „práci na chybách“ a odstraňovat chyby.
 10. Lak musí uschnout za přirozených podmínek, jinak se mohou tvořit nevzhledné bubliny.
 11. Konečně nezapomeňte otřít hrdlo injekční lahvičky kosmetickým kotoučem namočeným v odstraňovači laku na nehty. Uzavřete víčko co nejtěsněji a chrání lak před předčasným sušením.