Manikúra 8. března 2019

Trendy moderního umění nail diktují určité trendy pro jarní manikúru, ale není snadné vybrat si z různých barev a vzorů, zejména pokud je manikúra na 8. března načasována na Mezinárodní den žen. Zvažte módní nápady, tematické kresby a dojemné nápisy, které používají mistři a vytvářejí manikúru 8. března 2019 pro nejkrásnější módy.

Elegantní manikúra harmonicky doplňuje slavnostní obraz

Skutečná manikúra 8. března

Ideální design slavnostní manikúry kombinuje svůdné odstíny, tematické nápisy a objemové textury, kde si každá krásná žena může vybrat speciální výklad pro sebe. Spolu s obvyklými pastelovými tóny a delikátními květy, mnoho žen preferuje světlé, kontrastní manikúry, se směsí bohatých barev, přetečení zlata a stříbra. Je vhodné použít odstíny podobné barvy:

 • červená, vínová, čokoládová;
 • modrá, azurová, fialová, aqua
 • růžová, fialová, korálová;
 • neon citronově zelený.

Odstíny jarní nálady

Novinky a tradice

Na základněkrásná dovolená manikúra dobře udržované nehty a harmonické barvy vedle tahů a nápisů, ale tam jsou tradiční pravidla:

 • barevnou kombinaci lze přenášet přes blokování barev v měsíčním manikúru nebo plášti;
 • jemné pastelové barvy jsou vhodné pro jarní manikúru, pokud odpovídají společnému luku;
 • Jarní nálada zdůrazňuje růže, tulipány, pivoňky a jemné listy orámované nádhernými kameny a perlami.

Všechno pro slavnostní náladu

Jarní prázdniny vám umožňují jít za hranice obvyklého, trochu si vysát a hrát si s odstíny, aby se zdůraznila individualita a identita obrazu.

A jaký typ manikúry si vyberete 8. března?

 • \ t
 • \ t

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Tradiční francouzská a měsíční manikúra v monotónním rozsahu bude organicky vypadat na krátkých nehtech. Manikúra pro dlouhé nehty vám umožní experimentovat s formami, návrhy, kresbami, odstíny. Samozřejmě, že pastelové barvy budou nejoblíbenějším svátkem, ale to není jediná možná volba, můžete dát přednost zářivě bohatému sortimentu doplňujících se třpytů, konfet, metalických třpytů nebo krajek.

Objemové prvky vytvářejí zvláštní náladu

Květinová louka

Nástup jara je spojen s nepokojem barev a rozkvětem květin, které se stávají pravidelnou tematickou manikúrou 8. března. Jemná hra na pastelové gama, jemně vyšlechtěná mistrem, vytváří zvláštní náladu a naladí se na romantickou vlnu. Světlé odstíny ve stylu vamp, doplnit přemýšlivý obraz, ještě jednou potvrdit obraz dokonalé dámy.

Na paletě jsou tenké linie, jemné průhledné okvětní lístky a jasné okraje v kombinaci s ozdobnými vzory, kamínky, kameny a piercingem ztělesněny pro ty, kteří spojují dovolenou s romantikou. Láska ve stylu nápisů na průhledných plochách, kontrastující s pozadím květinového kouzla, doplní akci manikúru.

Prohlášení o lásce

Kudrnaté listy

V sezóně 2019 preferují mistři nehtových umění diskrétní ozdoby a jemné odstíny, které zdobí několik prstů. Účinně bude vypadat kudrnaté listy v kombinaci s kvetoucí pupeny růží, tulipány a pivoňky. Mnoho mistrů přízvukuje květiny s pomocí sametového písku, dávat je něha a zjemnění, a objemové elementy na prodloužených nehtech bude vyhovovat zvláštní příležitosti.

Jemné květiny

Slavnostní směs

Statečné dívky si mohou vybrat design kombinovaný s několika technikami. Ombre a francouzština s měsíční manikúrou budou vypadat atraktivně jako nezávislé luk, stejně jako vedle nápisů. Úzké aŠiroké pruhy s gradientovou manikúrou doplňují obraz ve stylu sport-chic, ležérní, zatímco odstíny jsou vybírány na základě společného luku.

Smíchat

Pro milovníky diskrétní manikúry, stylisté doporučují pastelovou řadu barev v kombinaci s krajkou, vzory nebo geometrickými vzory. Pro fajnšmekry z klasiky, matná manikúra bude vyhovovat diskrétnímu sortimentu s dekorem, včetně zlatých a stříbrných rýh, ale stále módní manikúra do 8. března 2019, tradičně naplněná jarními květy, kameny a perlami.

S chicem a třpytem

Nepřekonatelné nápady a světlé odstíny budou vyhovovat těm, kteří postrádají jarní barvy, a kontrastní kombinace s bílým gelovým lakem dodají impresionistické poznámky. Mladý charmer se může rozhodnout pro pestrobarevnou paletu, kde je každý hřebík zvýrazněn jinou barvou, nebo použít techniku ​​Negative Space Nail Art, doplněnou nápisy, pískem nebo velkolepým piercingem.

Kamínky

Perly

Manikúra s kamínky a perlovými hoblíky bude vyhovovat jakémukoli obrazu, přidávat půvab a správně umístit akcenty. S pomocí mnohostranných kamenů vzniká zvláštní slavnostní atmosféra a nezapomenutelné emoce. Drahokamy mohou sloužit jako střed kompozice, vytvářet hrany s texturou nebo zdůrazňovat určitý prvek.

Vybrané perly

Sny

Krajká manikúra je stále populární a v předvečer svátku 8. března 2019 jidává dotek sofistikovanosti a šarmu. Nádherné krajky v kombinaci s monogramy, kadeřemi, květinovým ornamentem nebo síťovinou zdobí nehty jakékoliv délky. V kombinaci s krajkou, francouzskou bundou, měsíční manikúrou, gelovými leštidly a matným roztokem bude vypadat velkolepě, stejně jako přízvuk na jednom z prstů.

Manikúra krajky

Ombre

Vynikající strie ve svislém a vodorovném směru se změnou odstínu dodají sváteční manikúru zvláštní kouzlo. Design můžete doplnit krajkovými prvky, barevnými kompozicemi, nápisy nebo lakonickými kadeřemi. V kombinaci s ombra bude vypadat matný povlak, piercing, pletená výzdoba a zvířecí motivy.

Ombre

Francouzština

Pro obchodní dámu je vhodná tradiční bunda s bílými úsměvy. Může být zdobena krajkovými vzory, zvýrazňujícími několik prstů nebo doplněné kamínky, třením, pískem. Můžete experimentovat a měnit klasickou reputaci francouzštiny a přidat k ní:

 • vícebarevné úsměvy;
 • výkresy na průhledném pozadí;
 • pruhy a grafické prvky;
 • technika mramorování vodou.

Francouzština

Francouzská bunda se hodí pro jakoukoli formu nehtů a dodá eleganci těm, kteří chtějí na slavnostní luk přidat dekorativní prvky.

Manikúra měsíce

Kombinace měsíční manikúry s barevnými potisky, korálky, mikroby nezanechá nikoho lhostejného. Vícebarevnéúsměv, doplněný křídly motýlů, náhubky legrační zvířata, srdce a symbolické datum svátku bude zdobit jakýkoliv obraz.

Je možné přidat manikúru se speciálními prvky:

 • jamky v kontrastní barvě;
 • chimérický nebo třpytivý lak na pokožce;
 • zdobení okraje otvoru

Měsíční manikúra

Na nejdéle očekávané dovolené, každá dáma chce vypadat reprezentativně a jedinečně, takže obraz je promyšlený předem, šatník je vybrán, a proto make-up a manikúru účes. Nejdůležitější část obrazu je považována za manikúru, jako poslední přízvuk, který by měl být v souladu se společným lukem.

Renovace stylu je tradičně spojena s nástupem jara a samozřejmě s ženskou dovolenou, kdy je veškerá pozornost mužské poloviny nýtována na krásnou dámu. Proto chci vypadat perfektně, zářit krásou, šarmem a ohromujícím dojmem. Promyšlené detaily vytvoří nezapomenutelný slavnostní pohled 8. března a nové produkty v roce 2019 doplní manikúru úžasnými akcenty a podpoří romantickou náladu.