Domácí křepelčí vejce vlasy masky

Křepelčí vejceje jedním z nejcennějších dietních výrobků, jehož léčivé účinky byly známy ve starověku.

S tenkou křehkou skořápkou o hmotnosti od 10 do 12 gramů obsahují křepelčí vejce významné množství biologicky aktivních látek nezbytných pro krásu a zdraví lidského těla vitamíny, aminokyseliny, stopové prvky a makronutrienty, lecitin atd. e.)

Z tohoto důvodu se doporučuje nejen jíst křepelčí vejce jako potravu pro prevenci a léčbu řady onemocnění, ale také aktivně používat pro péči o pleť a vlasy.

Doma na péči, posilování, ošetřování a obnovu vlasů můžete připravit několik přírodních masek s přídavkem křepelčích vajec.

Recept č. 1.Složky: olivový olej (3 - 5 čajových lžiček), 5 křepelčích vajec, 2 - 3 čajové lžičky medu. Všechny ingredience jsou důkladně promíchány (ideálně šlehány v mixéru) a aplikovány na kořeny vlasů a rovnoměrně rozloženy po celé délce. Po 2 - 3 hodinách se „křepelková maska“ vymyje obvyklým způsobem.

Číslo receptu 2 . Složení: křepelčí vejce - 3 kusy, 1 lžíce ricinového oleje, 1 lžička jojobového oleje (alternativní možnost - bambucké máslo, hroznový, olej z makadamiové oříšky ), 2 - 4 kapky esenciálního oleje rozmarýnu.Složky se smíchají, aplikují se po celé délce vlasů a nechají se 1 - 1,5 hodiny.

Číslo receptu 3.Nejjednodušší způsob je porazit několik křepelčích vajec (vv závislosti na délce srsti) a aplikujte na vlasy před praním. O hodinu později si umyjte vlasy obvyklým způsobem.

Recept č. 4.Složky: 2 až 3 křepelčí vejce, 1 lžička citrónové šťávy, 1 lžička ricinového oleje, 1 lžička vitamínu E v oleji. Míchejte, naneste na vlasy a opláchněte po 1 hodině.

Recept č. 5.Složky: 2 až 3 křepelčí vejce, 2 lžičky zakysané smetany (těžký krém), 1 lžička vitaminu A (v oleji), 1 až 2 kapky esenciálního oleje tea tree, 2 lžičky olivového oleje. Míchejte, naneste na vlasy a syřidlo během 1 - 1,5 hodiny.

Domácí vlasové masky křepelčích vajec posilují a hojí vlasy dobře, což z nich dělá silnější a krásnější, silné, lesklé a hedvábné!

Buďte krásná a zdravá !!!!!