Šperkovnice 2018-2019

Módní šperky z let 2018–2019 jsou zastoupeny radikálně opačným vývojem v různých směrech.Proto bude obsah dámské šperkovnice v roce 2019 naplněn masivními etnickými novinkami a jemnými klasickými prvky.V trendu jsou volumetrické geometrické tvary, tlumivky, polodrahokamy a perly vedle beztížných nití, které přitahují pozornost a zdůrazňují individualitu.

Šperky pomáhají vytvářet jedinečný styl

SkutečnéŠperky nové sezóny

Většina módních značek preferuje velké expresivní šperky a objemové tvary.Ve sbírkách z roku 2018 - 1019. množství kamenů a přívěsků, zdobených barevnými krystaly, kůží nebo látkou.

Návrháři doporučují ukrýt nenápadné šperky a uvolnit místo v rakvi pro vícevrstvé náramky, přívěsky, velké klipy a náušnice ve stejném stylu.

Sezóna 2018 - 2019 stanovímožnost experimentovat s obrázky

Módní trendy hrají při výběru jednoho nebo jiného obrazu nejednotnou roli, ale aby rozmanitost doplňků nehrála krutý vtip, mělo by začít z detailu šatníku a základního stylu barev:

 • Mezi novými trendy klasických, sportovních a romantických motivů je důležité zvolit si svůj vlastní jedinečný styl, který přinese jas, důvěru, ozdobí jakoukoliv fotografii a přinese rozmanitost každodennímu životu;
 • V nové sezóně, plachost a skromnost dávají dlani jasný světlý doplňky, s výraznými akcenty, ale to neznamená, že milovníci přísné klasiky budou ignorovány - speciální překvapení jsou připravena pro ně, což jistě potěší dívky.

Hlavní trendy ve stylu 2018 - 2019

Princip módních tendencí jsou hlavními akcenty obrazu, pomocí kterých je vytvořen plnohodnotný stožár:

 • Pro milovníky přísné klasiky jsou nabízeny perlové nitě, náhrdelníky z korálků z korálků a polodrahokamů;
 • Na vrcholu popularity, etnické šperky, přívěsky a medailony s vyřezávanými runami a slovanskými jantarovými značkami;
 • Masivní, velké náušnice s dlouhými rameny, bohatě zdobené kamínky, kameny a korálky, vypadají jako lustry.

  V nové sezóně na vrcholu popularity, ryté kamínky, kameny Swarovski orámované stříbrem a platinou

 • Široké tlumivky stálezůstávají v trendu, ale nyní se k nim připojují tenké kožené nitě s přívěsky;
 • Náhrdelníky s navlečenými písmeny z konkurence, ale získaly nové trendy a jsou kombinovány s tlumivkami a řetězci;
 • Přední módní domy představují obraz zpěvného ptáka v módních špercích 2018–2019 na prstenci, přívěšky, brože, náramky a vlásenky.
 • Nestůjte stranou froté šperky, nemotorné velké medailony a přívěsky - ale za podmínky, že mezi nimi bude nerozlučná vazba;
 • Zapomenuté kovové brože ve formě medailí s různými typy vložek vycházejí ze stínu: dekorace v podobě motýlů, hadů a ještěrek na dlouhých tenkých řetízcích;
 • Připevněte k vašemu obrazu půvab, přidáním světlé brože nebo kroužku s kamínky na boty.
 • Při výběru náhlavní soupravy byste měli dodržovat nevyslovené pravidlo: na obrázku masivního a jasného detailu by měla být jedna ozdoba.

  Jaký druh šperků dáváte přednost?

  Zobrazit výsledky

  Načítá se ...

Luxusní trendy pro krk a dekolt

Mezi nejrůznějšími šperky patří první místo řetězy a přívěsky, ale letos se vyznačují velkou velikostí a vícevrstvou strukturou. Tato forma pomůže transformovat obraz, zdůraznit rafinovanou liniiramena. Masivní jasné detaily přitahují pozornost, a pokud je porazíte oblečením, můžete efektivně zdůraznit linii výstřihu nebo záda.

Velké drzé prvky přitahují pozornost

Jasné barvy uctívané v minulé sezóně zůstávají na vrcholu popularity, ale k nim se přidávají pastelové jemné tóny. To je způsobeno vstupem na trůn Žlutého hliněného prase, které zavádí jeho trendy v barevném rozsahu sezóny. Mezi aktuálními barvami:

 • pastel, světle růžová, bílá, perleťová a modrá;
 • zlato, stříbro, platina, kov, bronz;
 • Royal Purple, purpurová, smaragdová a tyrkysová.

Náhrdelníky - tlumivky reprezentované propletením několika tenkých řetězců v jednom nebo několika řadách s kamínky, kameny nebo přívěsky se stanou hitem sezóny. Takové dekorace zvýrazňují oblast klíční kosti a pomáhají zdůrazňovat labutí krk.

Slepice neztrácejí svůj význam, ale v této sezoně jsou šetrnější a ženský

.
Tenké řetízky s přívěsky a přívěsky neztrácejí svou popularitu a mohou sloužit jako ozdoba na večerní šaty, zatímco takové doplňky nevyžadují přídavek, ale jsou samostatným přízvukem.

Slavné designérské domy Louis Vuitton, Gucci, Balman, Salvatore Ferragamo, Prada, Oscar de la Renta a Bulgari (Bulgari) jsou doplněny tenkými řetízky ze stříbra a zlata s geometrickými závěsy v lakonickém stylu. Zpravidla. tyto formy zůstávají na vrcholu popularity po dlouhou dobu, tak směleMůžete investovat do drahých kovů.

Módní designové domy nabízejí širokou paletu náhrdelníků na krk, která se vyznačuje elegancí a luxusem. V nejnovějších trendech, kameny s lesklým, matným, leštěným povrchem, různými odstíny a odstíny, s jejichž pomocí můžete zdůraznit jakýkoliv styl od klasiky až po minimalismus.

Trendy v nové sezóně poskytují příležitost spojit styly a trendy

Módní zápěstí akcenty

Módní šperky zimní-letní 2018–2019 potěší typy náramků v naprosto opačných směrech:

 • Prvním z nich jsou jemné, nádherné vazby ve formě copánků nebo kožených tkaniček. Přívěsky s kroužky, srdce, zvířecí postavy, prvky zvěrokruhu nebo písmena abecedy jsou povoleny;
 • Náramky mohou být uspořádány v neobvyklých souborech nebo nošeny s velkými detaily na zápěstí, nasazeny na svetr, bundu nebo rolák;
 • Druhý druh šperků se vyznačuje masivními prvky s přidáním etnických a brutálních ozdob, kožených a kovových úchytů různých provedení;

Náramky jemně zdobí jemnou ženskou rukojeť

 • Široké plastové a kovové náramky v neformálním stylu lze nosit přes bundy, košile, přes svetr a šaty;
 • Do segmentu šperků pronikla úžasná textura měkké kožešiny - nyníMůžete kombinovat výrobky z kůže a kamene, s přídavkem plastu a kovu;
 • Řetězy s velkými spoji s jistotou zaujímají přední místo v módních vrcholcích a lze je kombinovat nejen s koženými bundami, ale také v kombinaci s šifónovými šaty.

  V trendu jsou jasné vícevrstvé náramky, které lze nosit přes oblečení

  Hlavním pravidlem při výběru náramku je jednoduchost čar a stručnost formuláře s maximálním objemem. Pro zbytek - svoboda volby. Příslušenství může být vyrobeno z leštěného dřeva, třpytivého skla, plastu, sametové kůže nebo světlé tkaniny. Umístění náramků je rozmanité: na úrovni zápěstí, nad loktem nebo u kotníku.

Náušnice - černé, manžety nebo čepy

Módní nejsou jednoduše masivní náušnice, ale výrazné originální modely. Toto příslušenství vám pomůže zdůraznit ovál obličeje, odstín barvy očí a přidat akcenty do celkového stylu:

 • Pokud jasné obrazy nejsou podle vašich představ nebo nevyžadují dodržování pravidel oblékání, pak bude večerní šatník doplněn náušnicemi - manžety: jsou jedinečně jasné, ale zároveň inteligentní.

  Zvláštní místo ve sbírkách módních domů mají lustry, které v této sezóně dosáhly svých maximálních velikostí

  .
 • Milovníci experimentů mohou použít jednu náušnici výběrem prodlouženého prvku z hedvábí, tenkých kovových přívěsků nebo ozdobených listů po obvodu ucha.mušle.

  Mono - náušnice doplňují obraz jednoduchosti a elegance

 • Mini náušnice jsou povoleny, pokud se jedná o perly, které tvoří náhlavní soupravu, a v ostatních případech je vhodné doplnit obrázek náušnicemi - lustry s kameny, peřím a hedvábnými nitěmi.

  Dobrá stará klasika nikdy nevyjde z módy

Módní přehlídky šperků v letech 2018–2019 působí dojmem lustrových náušnic, které v této sezoně dosáhly velkých rozměrů. Velkoryse zdobí přívěsky, kameny, prsteny, drobné detaily, dopisy, dekorativní prvky.

Kulaté náušnice a květinové tisky pomáhají zdůrazňovat jemné tvary

Tento druh šperků vyplňuje ženskost, lehkost a originalita, ale za předpokladu, že náušnice se nosí na vlasech shromážděných v housce nebo copu, měly by zdůrazňovat výstřih nebo spadnout na ramena.

Prsteny na prstech

Varianty prstenů jsou prezentovány na módních přehlídkách v širokém rozsahu, a zdá se, že je nemožné vymyslet něco nového, ale klenotníci nechají hýčkat módy novými modely:

 1. Skládají se z několika částí a jsou umístěny na různých prstenci prstů, které jsou navzájem spojeny v tenkých řetězcích;
 2. Na vrcholu popularity, vícevrstvé prsteny ve stejném stylu, oblečené s různými prsty. Tento trend sahá až do prodloužených filigránských modelů, uspořádaných v původním stylu.

Vlasové doplňky

Až donedávna masivní vlasové ozdobypoužívá se hlavně pro svatební a večerní účesy :

 • V nové sezóně se stávají aktuálními ozdobami ve formě lastur s luky, květy a listy, stejně jako úhlednými čelenkami a čelenkami na vlasy.
 • S pomocí příslušenství ozdobují francouzštinu prýmky, strapci, rybími ocasy a volnými kadeřemi.

  V módě ukazuje barvené objemné vlasové ozdoby

Dekorace na noze

V letní horké sezóně můžete ozdobit nohy jemnými řetízky s přívěšky v podobě mincí, kulatých přívěsků a medailí.

Na vrcholu popularity nejen kotníkové kotníky, ale i zavěšení na kyčelní linii.

Správně vybrané šperky, které harmonicky kombinují s oblečením, mohou přinést hravost a extravaganci. Nejskromnější šaty, začnou hrát s jinými barvami a promění se v nádherné oblečení, kdy je obraz doplněn vhodně vybranými šperky.

V sezóně 2018 - 2019 návrháři neberou v úvahu okouzlující ženské nohy

Brože v zvířecím stylu

Jak je známo: „Všechno nové je dobře zapomenuto staré“. V návaznosti na tento trend se módní návrháři triumfálně vrátili do pódií na pódiích s květinovými a etickými potisky, kamínky a vykládanými polodrahokamy:

 1. Zvířecí styl zaujímá jedno z předních míst ve vývoji brožů: heraldické symboly a produkty ve formě hlavy zvířete nezanechají lhostejnost k nejzkaženějšímkrása;
 2. Na vrcholu módy, různé hmyz s kameny Swarovski, jako centrální ornament, stejně jako laconic kolíky s přívěsky nebo řetězy;
 3. Kovová základna je bezpodmínečný trend sezónní, ale dřevěné, skleněné, kožené a kamenné detaily jsou vítány.

Velké brože s volným drahokamem zdobí každodenní a slavnostní styl

Prom dekorace

Pro vzhled dekorací jsou vybírány speciální dekorace - musí to být světlé dekorativní prvky s různými geometrickými tvary nebo naopak jemná beztížná výzdoba, která pomáhá zdůrazňovat ženskost a individualitu.

Pro každou školačku prom zvláštní čas, který je pamatován na celý život. A aby byl vytvořen požadovaný obraz, jsou všechny detaily šatníku vyrobeny předem a zvláštní pozornost je věnována účesu, manikúre a samozřejmě šperkům. Nejčastěji pro maturitní ples kostým bižuterie je vybrán na krk, vlasy a další věci, ale zvláštní požadavky jsou kladeny na to: bohaté odstíny neobvyklých tvarů.

Hlavní výhodou šperků je cenová dostupnost a dobře zvolené šperky vám mohou přinést radost i pro jiné dovolené.

Bižuterie má ve šperkovnici zvláštní místo

V nedávné době je velmi populární exkluzivní výroba šperků. Umožňují realizovat kreativní podněty. Pro mnohoneedlewomen - tento koníček se stal profesí: slouží jako záminka pro vytvoření osobní značky a výstav vlastní tvorby

Rady stylistů

Drahé kovy a polodrahokamy zůstávají bezkonkurenční, o to více, že od příchodu roku žlutého prase existuje zvláštní úcta k ušlechtilým tónům. Při výběru šperků v roce 2019 zvažte následující doporučení:

 • Při zastavení výběru drahých kovů je lepší upřednostnit platinu nebo stříbro, takové kovy jsou vhodné pro dívku a pro 50 letou ženu pro každodenní i slavnostní vzhled;
 • Na vrcholu módy, drahokamy modré a smaragdové odstíny jednoduchých geometrických tvarů;

  Stručné příslušenství pomáhá ženě být dokonalá

 • Pokud nechcete vypadat pevně ve zlatých špercích, přidávat se na několik let, pak vyberte lehké vzorky bez výrazných nadměrných hodnot;
 • Stříbrné náušnice ve tvaru prstence různých velikostí jsou zkresleny do módy. Tento trend se dotkl nezvratně zapomenutého korálu, který vypadá elegantně v rámu zlaté a stříbrné barvy.

  Šperky propůjčují jedinečný ženský styl

Stereotypy, které ti, kteří nemají dostatek prostředků na šperky, získávají šperky, se postupně stávají minulostí. Výroba šperků z dostupného materiálu umožňuje použití různých technik, použití polodrahokamů aexperimentovat s obrázky.Často se takové výrobky nedají odlišit od drahých kovů a kamenů, což umožňuje často měnit obraz.

Velkolepost ženského obrazu je harmonickou kombinací šatníku, manikúry, make-upu a samozřejmě šperků

V módní sezóně 2018-2019, mezi dekoracemi, trendovými šperkymyšlenka, kde jsou tvary a barvy plné rozmanitosti, která může zdůraznit jakýkoliv styl, od sportovních klasiků až po ležérní.Zároveň si sami vytvoříte vlastní obrázek, který doplní obraz o různé doplňky.