Účesy pro nový rok 2019

Slavnostní obraz je neoddělitelně spjat s tím, jak vypadají vlasy, je uspořádán nebo sbírán.Moderní móda již dlouho sbohem s multi-level vysoké a komplexní účesy, v trendu - snadná nedbalost.Jak ale spojit tento trend a potřebu vypadat slavnostně a dobře udržované?Účes pro nový rok 2019 může a měl by být relevantní, zajímavý a zároveň jednoduchý.

Dej si náladu

Zbarvení na nový rok

Přímo před pracovníky v podniku je lepší neprovádět experiment s barvou vlasů, ale pokud již začaly zimní „svátky“, pak pročby nezkusil jiné možnosti?Zvláště před týdnem v rodinném kruhu, pro který bude možné opravit nešťastné zbarvení.

Přirozenost a ekologičnost jsou stále v módě

V módě nyní existují dva protichůdné trendy, které fungují překvapivě dobře - jedná se o přirozenost a neobvyklé barvy (ty jsou neonové, pastelové a jen světlé).Chcete-li kombinovat tyto různé trendy, musíte najít zkušeného koloristy, který kromě základní barvy vybere pomocné odstínové barvy v světlejších a tmavších odstínech.Díky tomuvznikají vlivy vyhoření, hloubky, přechody, objemu mírně vyrostlých špiček atd.

Ti, kteří nechtějí radikálně měnit svůj styl a dlouhodobě zůstat v nestandardním sortimentu, mohou využít prostředky pro dočasné barvení doma:

 • nástřiky barev;
 • tonika;
 • pastel pastelky.
Zajímavé! Mezi nástřiky jsou originální verze se třpytkami - určitě pomohou vytvořit slavnostní a jasnou náladu.

Dovolená

Dočasné barvení v neobvyklých barvách potěší i děti. Účes pro dívku na Nový rok ve škole nebo ve školce s fialovými, růžovými nebo tyrkysovými prameny, lesklými šploucháními, originálními vlásenkami se ohromí a přítelkyně a učitelé /pedagogové. Jen se oklamete v rodinném kruhu.

Barva vlasů vytváří náladu

Pokud se přesto rozhodne změnit barvu vlasů na dlouhou dobu, pak je třeba mít na paměti, že čím složitější je technika, tím častěji bude barvení aktualizováno. A nepřirozené odstíny rychle ztrácejí svůj jas a v důsledku toho vypadají vlasy nezdravě a nevyčištěné. Je obtížné překrýt tyrkysové nebo karmínové s jiným přírodním pigmentem .

A jaký účes je pro vás správný

Zobrazit výsledky

Stáhnout...

Střih a styling

Merlin Monroe řekl, že žena potřebuje správné boty, aby dobyla svět.V éře rychlosti jsou tenisky cennější, takže pozornost se posunula k dalším detailům exteriéru, jako je ostříhání vlasů.Skutečný tvar vlasů může dramaticky změnit vzhled.Dívky často chodí do salonu a rozloučí se s minulým rokem.Domnívají se, že zahájení nového života by mělo být symbolické.

Pro dlouhé vlasy

Drží přednost mezi srážkami pro dlouhé kaskády vlasů.To je způsobeno přirozeností: pomáhá vytvářet snadnou nedbalost a, co je důležité, přidávat objem na úkor vyšších krátkých pramenů.Kaskáda je:

 • classic;
 • roztržené;
 • asymetrické.

Je vhodné, aby takový střih v každodenním životě nemusel být stylizován - neopatrné vlny samy o sobě dopadnou.A pro dovolenou, můžete jen přidat objem ke kořenům a mírně zpřísnit krátké prameny.

Kromě toho se k tomu přidávají rány a z dobrého důvodu.Má několik užitečných vlastností:

 • zaměřit se na oči;
 • skrýt mimické vrásky na čele;
 • omladit ženu (nebylo to nic, co by jí Monica Bellucci v dospělém věku odřízla).

Ale přímé rány téměř ztratily své módní pozice z vrcholu svých hlav, byly nahrazeny nízkými a roztrženými 5-6 prameny přes čela.Jemně rámují obličej, pro nedbalý efekt.přirozenost mistrů jejich mletého. Mělo by to vytvořit dojem z dospělého třesku a podívat se na něj, jako by hrdinka japonské anime. V zásadě existuje tendence romantizovat obraz dlouhými vlasy.

Skutečný styling pro Nový rok 2019 může být následující:

 • ocas textury;
 • Hollywoodské kadeře;
 • ocas plochého koně;
 • objemové nosníky.
2-3 prameny, stočené do svazků a symetricky upevněné na obou stranách hlavy, mohou vytvořit účesový čistič a na zvlněných vlasech to vypadá jako kompletní styl.

Pro střední vlasy

Jestliže kudrlinky jen málo jdou pod ramena, pak stylisté navrhnou vyzkoušet následující možnosti pro účesy:

 • kaskáda;
 • shag (ostříhaný s jednotlivými odbarvenými prameny);
 • prodloužené fazole (nejoblíbenější volba pro střední vlasy);
 • klasifikované auto.

Pro některý z výše uvedených způsobů aktualizace obrázku je vhodný jakýkoliv styl - od lehkých kudrlinek až po hladké vlasy. Mělo by být vybráno v závislosti na typu osoby a jaký styl je denně. Všechno je jednoduché a velmi ženské: pokud jsou vaše vlasy pravidelně pravidelné, musíte se zkroutit a naopak. Neuvěřitelně, tato technika funguje, protože každá změna ve účesu dělá vzhled celého nového a přitahuje pozornost.

Bez ohledu na to, jaký styl oblečení je vybrán pro Nový rok,kudrlinky dlouhé těsně pod rameny budou vypadat vhodně a umožní vám vytvořit téměř účes jakékoliv složitosti, což znamená, že si můžete vybrat mezi:

 • trsy s volnými popruhy;
 • copánky, válcování na zadní straně hlavy ve svěží ocas;
 • shromážděné nebo propuštěné tělesné vlny;
 • nízké ocasy se zkroucenými špičkami a lehkou hromádkou na vrcholu.

Zvláště dobře je průměrná délka vlasů vhodná pro ženy nad 50 let, - s náležitým stylingem a obecnou péčí dává mladistvost, skrývá změny v krku a uších související s věkem. Jak na dovolené, tak i v běžném životě by měli být vybráni v míře volumetrického stylu.

K tomu, aby se na korunce dala shromáždit svrchní strana, vytvořte svěží potkávací světlo nebo elegantní pouzdro. Poslední dvě možnosti budou vypadat velmi aristokraticky, zvláště doplněné sponkami s průhlednými kameny nebo perlami.

Pro krátké vlasy

Není to tak dávno, co se požadovalo snížení účesu pro krátké vlasy. Nyní si dívky uvědomily, jak je to pohodlné a praktické, ale mnoho z nich se stále bojí, že odstraněním délky zbaví jejich vzhled ženskosti. První, kdo tento stereotyp vyvrátil, se stal Francouzem s láskou k náměstí. Může to být:

 • asymetrické;
 • prodloužené;
 • na "noze";
 • bobové auto.

Tento účes pro Nový rok 2019 je díky svému třesku schopen dodat obraz svěžest a něhu. Pro slavnostní styl, jen změnit rozloučení, trochudát objem v kořenech a zkrátit délku.S náměstí, Hollywood kudrlinky jsou také k dispozici, budete mít módní nyní obraz z 20. let minulého století, což je skvělé pro oslavy.

Ještě kratší než čtverec můžete snížit vlasy tím, že:

 • pixies;
 • strana;
 • .

Asymetrické varianty tohoto účesu jsou obzvláště důležité.Pokládka by měla být lehce chaotická a mocná, nebo naopak co nejhladší.Chcete-li si vyhradit možnost vytvořit krásné snímky, požádejte stylistu, aby neodstraňoval vlasy z horní části hlavy a nad hlavovými částmi.To umožní experimentovat s perm, a se zarovnáním, a dokonce s tkáním.

Je-li vybrán pixel nebo stránka, po dokončení práce požádejte mastera, aby pořídil fotografii vlasů zezadu.To pomůže zajistit, aby vše bylo také hladké a uklizené.

Trendem je vytvořit efekt mokrých vlasů a vypadá to, že má krátké vlasy.To dokazují Kim Kardashian, Miley Cyrus, Rachel Evan Woodová, Christian Stewart.

Většina maminek se bojí, že si své malé dcery brzy vyříznou, ale pro dívku může být takový účes darem z nebes.Za prvé, táta nebude muset trpět, neohrabaně se pletou copánky, za druhé, dítě už nebude trpět vlasy, které jsou zmatené a spadlé po spánku, a zatřetí, bude pro maminku snazší sbírat dítě ráno.Chcete-li, aby děti slavnostní svátek krátké dost koupit světléoriginální rámeček.


Weave

Počet způsobů pletení vlasů s použitím jednoduchých copánků tří pramenů je prostě nemyslitelný.Vypadají docela působivě a netriviálně, což umožňuje použití tkaní pro rekreační účesy.Ale stále je tu „rybí ocas“, francouzský cop, „vodopád“, používající 4-6 pramenů.

Bez ohledu na to, jaký obraz je zvolen, je tkaní přijatelné pro ženy s přísným podnikáním, pro studentky a pro matky na mateřské dovolené.Čím zajímavější a komplikovanější je účes, tím více přitahuje pozornost. Dobří mistři ve studiu mohou kombinovat 10 copánků různých typů v jedné vazbě, nebo je vyrobit pouze 1-2 kusy, ale je zajímavé, aby se vešly do celkové kompozice, podobně jako rám.

Pokud není pozorována touha jít do salonu, je zde základní, ale možná nejmodernější způsob, jak vytvořit módní účes.Je chaoticky lemován několika tenkými copánky z různých stran hlavy, takže zbývá mnohem více volných vlasů.Mohou být vyrovnány nebo zkrouceny do měkkých kudrlinek.Doporučuje se splétat lesklé nitě v copech, pak ve tmě záhadně bliká účes.

Varianty účesů pro focení v novém roce

Styl pro fotografickou relaci můžete vybrat pouze pochopením účelu, pro který budou fotografie pořízeny.Nejvíce žádané v období před Novým rokem jsou studia s vánočním stromkem a krby, kde můžete střílet „rodinnou idylu“.Lidé přicházejí znovu vytvářet obrázky v krásném prostředí.vaše jednoduché domácí štěstí. Obvykle se pro takovou fotografii provádí jednoduchý styl s měkkými kadeřemi.

Pokud je cílem vytvořit originální fotografie v modelovém portfoliu nebo instagramu, pak účes pro focení nového roku může zahrnovat následující trendy:

 • lesklé kořeny;
 • prameny;
 • umělé neonové kadeře;
 • komplexní copánky;
 • vysoké svazky s ozdobnými prvky;
 • afrokosichki s vlákny.

Všechny dříve popsané možnosti přípravy vlasů zůstávají relevantní. Navíc, focení je nejvhodnější pro použití zajímavého příslušenství. Například:

 • umělé květiny a dokonce i věnce z nich;
 • velké čínské špendlíky;
 • špendlíky s průsvitnými kameny;
 • malé "kraby" původní formy (včely, motýli, větvičky, listy, atd.), Vyrobené pod drahými kovy.

Účes pro nový rok 2019 prase naznačuje lehkost, astrologové doporučují přidat do obrazu zlaté prvky. Přidají prezentaci a netriviální vzhled. Mezi nejaktuálnější nápady na účes patří přírodní kudrlinky, složité tkaní copů, styling pro vzduchové točení pro krátké účesy a neobvyklé barvení. Důležitý je i dobře upravený vzhled vlasů, dokonce i zdravé vlasy se vyrovnávají lépe než komplexní styling, ale na spálené a bez života kudrlinky.