Masky na vejce (masky na vejce)

Prootevřené, zdravé, lesklé, svěží a dobře upravené vlasy jsou snem každé ženy.Chcete-li se stát majitelem luxusní hřívy, potřebujete řádnou a pravidelnou péči o vlasy . Pro restaurování a ošetřování vlasů doma,, zejména po zhoubných účincích horkého vzduchu z vysoušečů vlasů, kleští na vlasy, barviv a přípravků na styling, se doporučuje pamatovat si na takový úžasný výrobek jako . )slepičí vejce.

Masky kuřecích vajec intenzivně vyživují a obnovují strukturu poškozených vlasů, a to díky přítomnosti příznivých vitaminů a hodnotných živin.

Číslo receptu 1 . Vaječná medová maska ​​na vlasy. Pro masku je nutné oddělit 1 - 2 žloutky z bílkovin a směs s 2 - 3 lžíce přírodního medu (počet vajec a medu). závisí na délce srsti). Doporučuje se nasadit masku po celé délce vlasů, nasadit plastovou čepičku a zahřát ji ručníkem. Po 40-60 minutách masku opláchněte teplou vodou pomocí jemného šamponu. Na závěr si můžete vlasy opláchnout heřmánkovým extraktem (pro blond vlasy) nebo extraktem kopřivy (pro tmavé vlasy).

Číslo receptu 2. Vaječná maska ​​pro suché vlasy. Smíchejte 1-2 žloutky žloutků se 3 lžícemi rostlinného oleje (ricín, lopuch, olivový olej, olej z pšeničných klíčků nebo hroznový olej), přidejte 2-3 kapky vitamínu A nebo E, 1 čaj lžíce medu a 1 lžíce (čaj) brandy. Dalšídodržujte standardní postup: aplikujte na vlasy, nasaďte klobouk a zahřejte. Po po dobu 30-40 minut se má maska ​​opláchnout teplou vodou.

Recept č. 3 . Maska na mastné vlasy z vajec. Ke dvěma vaječným žloutkům přidejte čerstvě vymačkanou šťávu z poloviny citronu, pečlivě přemístěte všechny přísady a přidejte 2 až 4 kapky oleje z lopuchu. Na masku můžete přidat esenciální oleje.

Masky na vaječné vlasy (masky na vejce) vyživují, chrání a zvlhčují vlasy, což ji činí silnou, silnou a lesklou. Kromě toho, vaječné vlasy masky pomáhají zbavit se lupů a jsou dobrým přírodním lékem pro prevenci a léčbu vypadávání vlasů a části tipů.