Kalendář epilace a depilace za duben 2019

Co chce většina spravedlivého pohlaví?Dívky a ženy chtějí vypadat krásně a dobře upravené.Pravděpodobně každá moderní žena módy řekne, že kromě krásného účesu a make-upu je nepostradatelnou podmínkou odstranění zbytečné vegetace na různých částech těla.Zkušení krásci si pravděpodobně všimli, že epilace a doba opětovného růstu a pocity bolesti pokaždé jdou jinak.Abyste si vybrali ten nejlepší den pro tento postup, měli byste se seznámit s lunárním kalendářem epilace a depilace za duben 2019.

Krása ženských nohou závisí na mnoha faktorech, včetněo volbě postupu depilace

Populární způsoby, jak se zbavit vegetace na těle

V moderních salonech je návštěvníkům nabízeno několik typů depilace z těla.Vyberte si z nich nejvhodnější s přihlédnutím k osobním charakteristikám, zóně zamýšlené depilace, počtu, délce a povaze vegetace:

 • Epilace voskem.Speciální vosk se aplikuje horký, proniká vlasovými folikuly.Tento postup je účinný pro všechny chlupy, ale velmi bolestivý a vyžaduje dovednosti, aby se v tomto procesu nespálili.
 • Shugaring.Depilace je vyrobena z teplé cukrové pasty.Můžete si vybrat nástroj s různou konzistencí, je zcela přirozený a snadno se vypere, dává dlouhodobý účinek.
 • 10. Fotoepilace.Zničení vlasových folikulů pomocí světelných paprsků.Docela bolestivé, má kontraindikace, stupeňúčinnost závisí na barvě vlasů.
 • Laserová depilace. Působí na principu fotoepilace, ale je spolehlivější a vhodnější pro všechny chlupy.

Bez ohledu na to, jakou metodu dáváte přednost, svěřte postup specialistovi nebo se rozhodněte, že to uděláte sami, měli byste zvážit několik důležitých bodů:

 • Před depilací v malé oblasti těla zkontrolujte citlivost kůže a nepřítomnost alergických reakcí.
 • Nezanedbávejte hygienické postupy před depilací, můžete očistit pokožku křovinami, ale je lepší se ujistit, že není kontraindikována čtením anotace k vybranému nástroji.
 • Nechodte do salónu s mírným opětovným růstem vlasů, efekt vás zklamá.
 • Na pokožku neaplikujte výživnou, mastnou pleť, což může zhoršit výsledek epilace.
 • I při nízkém prahu bolesti uchopte anestetikum, najednou ho budete muset použít po salónu, nikdy nevíte, kdy vás může bolest předjet.

A poslední věc, která usnadní postup a poskytne dlouhodobější výsledek - určí nejpříznivější dny pro odstranění chloupků v dubnu 2019, protože fáze měsíce a pozice hvězdných světel mají tak velký dopad na lidské tělo.

A kontrolujete lunární kalendář

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Jak měsíc ovlivňuje postup depilace a depilace

O tom, že mnoho procesů na naší planetě závisí na jeho přirozeném měsíčním satelitu, je již dlouho známo. Po mnoho staletí byl proveden výzkum tohoto vlivu na metabolické procesy v živých organismech. Lékaři a kosmetologové nezůstali stranou a důkladně prostudovali otázku, kdy provádět rekreační procedury tak, aby jejich účinek byl maximální. Je detailně známo, jaký vliv bude mít Měsíc na růst vlasů ve všech jeho fázích - rostoucí, klesající, úplněk, nový měsíc.

Nejodolnější bude nutně souhlasit s daty s astrology ve fázích měsíce a průchodu světelnými zdroji, protože jejich vliv nelze ignorovat. S tímto přístupem můžete snadno vypočítat nejpříznivější den pro odstraňování chloupků, takže vlasy rostou pomalu a postup je snadný a bezbolestný.

Samozřejmě, že kalendář navržený speciálně pro vás bude nejpřesnější, ale při výběru příznivého dne depilace zůstane zachováno několik pravidel:

 • Vždy se zbavte nežádoucích chlupů na zmenšujících se měsících ;
 • Depilace mladým měsícem významně zvýší a urychlí proces opětovného růstu vlasů;
 • Nedělejte depilaci a epilaci na novém měsíci a úplňku;
 • Vyhněte se dnům spojeným s zatměním měsíce a slunce, příchodem komet, účinek může být nejvíce nepředvídatelný, ale vždy nežádoucí.

Všichni kosmetologové a zkušení manažeři o tom vědíKouzelný den k depilaci - 18. června, tak si pospěšte, abyste se přihlásili do salonu, ale pouze pro proceduru s kompletním odstraněním vlasů, s kořenem.

Příznivé dny epilace a depilace v dubnu 2019

Máte-li potíže s výběrem příznivého dne nebo s naladěním na bolestivý a bolestivý zákrok v salonu,stačí použít hotové stoly, kde profesionální astrologové přesně vypočítali dny pro vás a pro kosmetology.

Proč je to důležité:

 • Budete příjemně překvapeni, jak se vaše vnímání tohoto bolestivého postupu změní z takové jednoduché volby a jak snadno a nenápadně projde;
 • Nemusíte se zbavit zarudnutí, podrážděných oblastí, zabývat se zarostlými chlupy.

Stačí, když se zaregistrujete v salonu shugaring v určitý den v měsíci a najdete jej v tabulce.Spolu se dny vynikajícími pro depilaci a zcela nevhodnými pro ni má sloupec, kde jsou uvedeny průměrné dny.To znamená, že nedosáhnete super efektu, ale nezpůsobíte značné škody sobě, všechno bude v pořádku.

Tabulka epilace a depilace pro fáze měsíce za duben 2019:

]
Výborné dny Průměrné dny Nevhodné dny
Dny 1-3, 21-30 13-17,18 4-12, 19, 20

Při výběru dne pro depilaci se obraťte na lunární kalendář

Pokud jste se nikdy nepokoušeli zbavit zbytečnéhovegetace s přihlédnutím k nebeským tělesům, nebo jen naladit poprvé, aby podstoupila jakýkoli druh depilace v profesionálním salonu, je lepší použít lunární kalendář epilace a depilace pro duben 2019. Pokud se vám podaří dostat se do salonu příznivý den, pak péče o tělo tam bude jen radost s minimální bolestí a žádné zklamání z krátkodobých nákladných postupů.