Proč je třeba dodržovat oblečení v oblečení?

Dodržování zákoníku o oblékání není jen poctou tradicím, je to pocta přítomným. S správně vybraným oblečením pro událost určitého trendu, nebudete vypadat jako šedý vrabec v hejnu pávů nebo světlý bažant mezi přísnými labutěmi. Proč potřebujeme v moderní společnosti oblékání a proč je tak důležité, abychom nebyli zaváděni nevhodným oblečením?

Důležitost dodržování pravidel oblékání

Je prostě nemožné přeceňovat význam kostýmu v životě lidstva - je to obrovské. To je jistě přijato - být oblečen na všech veřejných místech (kromě, možná, koupele).

Angličtina
neříkají, že oblečení dělá člověka jako družinu hraje krále. A věc není ani tak ve stavu obleku, který odráží stav jeho „dopravce“. Nejúžasnější věc je, že dobře padnoucí oblečení, napnutá silueta pomáhají shromažďovat interně, disciplínu a strukturu člověka!

Náš prvotní výraz - „setkávají se podle svých šatů ...“ - přesně odráží podstatu anglického výrazu oblékání. Co je to - oblékání a jak nám „oblékání“ pomáhá „číst“? Co nosit podle pravidel oblékání, aby bylo možné rozluštit, kdo je kdo, v jakém sociálním prostředí přebývá a ve skutečnosti to, co je „nositelem“, a jak bychom s ním měli zacházet?

Postoj našich spoluobčanů k oblékání není vždy dostačující. Mnozí, když budou požádáni o to, co je třeba dodržovat, budou odpovídat, že to není naprosto nezbytné, protože je to „utlačování svobody a chuti“. Takoví lidé tvrdohlavě omezují pojem „oblékání“například požadavky na obchodní etikety, například pro zaměstnance bank. A chcete jas, módu, originalitu - a vždy a všude!

Vlastně oblékněte všechny tyto kouzla a nezrušujte! Reguluje pouze - z hlediska funkčnosti - které oblečení je vhodné a logické.

A tím, že přizpůsobíte svůj vzhled události a místu, je snadné posoudit úroveň vzdělání, mysli a vkusu. (Souhlasím, nejčastěji se jedná o nesoulad mezi oblečením a místem, které způsobuje naše zmatení, například „pop“ kostýmy pro mladé dámy v metru, jack boty nebo kožené kalhoty v kanceláři atd.)

Doporučení pro dodržování slušnosti jak v pracovních vztazích, tak ve všech našich ostatních událostech jsou ve skutečnosti logická a racionální. A dovolují, aby druhá část ruského přísloví byla realizována pro nás - „pokračovat podle mysli ...“.

Svět krásy a módy je samozřejmě nesmírně atraktivní! A nekonečně dlouho můžete mluvit o legendárních a nových celebritách tohoto krásného světa.

Bezchybně a přesně o chuti - v epigrafu - řekl Jean Paul, německý spisovatel a preromantik, velký estet a autor satirických děl (narozených v polovině 18. století), spojující estetiku a svědomí! Na jedné straně je to výchova, která pomáhá utvářet a rozšiřovat estetické myšlenky, porozumět tomu, co je opravdu dobré a krásné a co je prezentováno pouze jako „krásné“. Vzdělávání na druhé straně „vštípí“ svědomí - přesnou představu „adresy“ obleku - jeho význam.

Proto, ze světa módy a větumělci si musíme vybrat, co nám přesně vyhovuje (a mělo by být velmi kritické jak pro sebe, tak i pro módní nápady!), aby byl náš kostým jako koncept srozumitelný a esteticky upravený. A nezapomeňte k tomu přidat svědomí, vhodné a správné použití obleku na místo, čas a událost.

Vlastně to je oblékání. Bohužel, nyní Rusové musí vysvětlit tento koncept a skutečné pojmy „co - kde“ - kultura byla ztracena v revoluci, ve válkách a obecně ve špatné existenci lidí. Význam dodržování zákoníku o oblečení v oděvu je však také v tom, že tato etiketa vždy jednoznačně řadí kostýmy žen i mužů, což usnadňuje život.

Požadavky na oblečení: co je možné a co není

Chcete-li si zasloužit jméno elegantní a elegantní, musíte mít ne více než čtyři kostýmy, které jsou naprosto dostačující pro schopnost je používat včas a na místě.

Co je možné a co nemůže být jasně definováno.

Požadavky na oblékání jsou následující: deshabille - pro domácnost; ranní toalety - na silnici, špatné počasí, chůze na lavičkách, atd., denní toaleta - na návštěvy, procházky, recepce, a konečně WC na večeře, koncerty, divadla, a on - na míče, jen s některými změnami.

Dopolední ranní obvaz nebo cestování v obleku pro návštěvy dokazuje úplný nedostatek chuti.

Muži by se měli nacházet v ocasní kabátě a bílé kravatě za následujících okolností: na večírcích, plesech, toulkách, v divadelních boxech a všude, kde ženy přicházejíotevřené šaty, stejně jako svatby, pohřby a oficiální oslavy.

Je obzvláště důležité pamatovat na svědomí těch, kteří si vybírají Gucci nebo jiné značky s myšlenkou agresivní sexuality. Tento styl má úzký směr použití - špatný tón, jak jej využít v obchodních vztazích a obecně v „dospělém“ světě soběstačných lidí, stejně jako mnoho jiných značek mládeže, z nějakého důvodu milovaných krajanů různého věku.