Proč prsa ztrácí váhu?

Pravděpodobně, mnoho žen sní o takové magii jako "Všechny kalorií jdou na hrudník." Ve snaze zhubnout, zejména v krátkém časovém období, se krásné dámy odvažují zbavit se nejen nadbytečných kil a centimetrů, ale také ze svěží hrudi. S ostrým a rychlým úbytkem hmotnosti, především, bohužel "hubnutí hrudníku".

Proč se to děje?

Odpověď je v zásadě jednoduchá a logická. S dietou, drastickým omezením množství kalorií, zvýšením fyzické námahy a zvýšením aktivity, lidské tělo potřebuje více energie k udržení normální životní aktivity. Zdrojem energie v tomto případě jsou tukové usazeniny, které jsou podrobeny aktivnímu štěpení. Od přírody se odvíjí, že se v těle ženy hromadí tyto extra libry v břiše, stehnech a hýždích, aby se zachovala genitální funkce. Samice prsu se skládá nejen z mléčné žlázy a svalů, ale má také mastné vrstvy (tuk je méně hustý), což je důvod, proč dochází k úbytku prsu na prvním místě. Jako výsledek, po ostrém hubnutí, místo štíhlé nohy a napjaté bříško, můžete získat ochablé a klesající hrudník.

Tipy pro hubnutí\ t

Pokud se stále rozhodnete zhubnout, ale zároveň se snažíte udržet krásnou a elastickou hruď, doporučujeme dodržovat několik jednoduchých tipů při pozorování diety a hubnutí:
- Dokonce i držet diety, přeskočit snídaně, obědy a večeře. Pokud jste ještě odmítli večeři,večer pít protein nebo syrovátkový koktejl. Taková "koktejlová" večeře pomáhá syntetizovat kolagenová vlákna kůže, a tím udržuje pružnost prsu při hubnutí.

- Nejméně dvakrát týdně se doporučuje do stravy zahrnout potraviny bohaté na aminokyseliny. Dobrá volba, červená ryba - losos nebo pstruh.

- Kromě toho můžete použít sóji nebo ořechy (možnost pro příznivce vegetariánství). Tyto produkty pomáhají chránit přirozené hormony, a proto pomáhají prsu vyhnout se příliš rychlému úbytku hmotnosti.

- Doporučuje se zahrnout do stravy dostatečné množství bílkovin - 0,5 g na 1 kg hmotnosti.

- Nezapomeňte na cvičení, která stimulují svaly na hrudi (kliky, natahovat ruce s lehkými činky, atd.)