Šikmé hřebíky: nový design 2019

Jaro-léto 2019 sezóna nabízí velký výběr různých designových řešení pro prodloužené nehty. Internet je naplněn celou řadou nových produktů, mezi nimiž zaujímá zvláštní místo fotografie originálního servisního saku, manikúry s jiskrami, kamínky a dalšími ultramoderními dekoracemi. Navzdory skutečnosti, že v této sezoně, návrháři preferují přirozenost a tvrdohlavě doporučují krátké nehty, moderní ženy se nevzdají stylové manikúry. Někteří upřednostňují vybudování nedokonalého tvaru vlastního měsíčku, zatímco jiní prostě nechtějí ztratit prostor pro kreativitu a experimentování.


Obecná pravidla pro jaro-léto 2019

Extravagantní design dnes není v módě. V této sezóně odborníci navrhují opouštět příliš dlouhé a ostré legíny. Proto ženy módy lépe rozhodnout pro průměrnou délku 5-7 mm, oválný nebo půlkruhový tvar (v závislosti na přirozeném růstu nehtové desky).

Zkrácené nehty ve tvaru mandlí na vrcholu popularity

Vybudování poskytuje neomezený let fantazie. Kreslení několikVrstvy gelu umožňují získat jasné, barevné, objemné a jemné kresby. Ale z objemného modelování v této sezóně je lepší se vzdát. Dávejte přednost realistické malbě, geometrickým vzorům, jemným hladkým liniím, které dávají nehtům ženskost a eleganci.

2019 Prodloužený model nehtů: Barvy

Vzhledem k tomu, že trend v létě 2019 je přirozený, návrháři doporučují nyní používat pastelové odstíny v módních barvách: béžové, krémové růžové, mléčné, šampaňské, transparentní. To je skvělá příležitost znovu zdůraznit ženskost, něhu a sofistikovanost.

Jemný design

Také v trendu společnosti Marsala, která se po několik sezón v řadě nevzdává svého vedoucího postavení. Barevný odstín Marsala je hluboká barva silného červeného dezertního vína, která dokonale doplňuje obraz mladých i zralých dívek. Taková manikúra je navíc perfektně kombinována jak s kancelářským oblečením, tak s večerním vzhledem. A přidání takové manikúry s barevným designem bude obraz jasnější a pružnější.

Zajímavé: Módní trendy v designu nehtů: léto 2019

Módní trendy v designu nehtů 2019

Drahokamy, rozbité sklo, pruhy a celé mini krajiny - rozšířené nehty vám umožní vytvořit jakýkoliv design a fotografie z módních přehlídek 2019 nabízejí spoustu originálních novinek.

Výkresy, kamínky a efekt ombre

Ženy často staví své nehty na určitou událost, a proto malý kouzlo nebolí.

„Rozbité sklo“

Šikmé nehty jsou dostatečným prostorem pro kreativitu a vytváření rozbitého skla, které je v této sezóně módní. Taková manikúra vypadá nesmírně zajímavě, ale nebude to dlouho trvat, než ji vytvoří. Vše, co potřebujete, je koupit speciální holografickou fólii, a poté, co jste ukázali své konstrukční schopnosti, připojte ji k povrchu natřeného hřebíku, upevněte ho nahoře.

Rozbité sklo a kamínky

Idea! Při provádění takové manikúry návrháři doporučují kombinovat různé barvy. Použijte například světlou fólii na omezeném základě, na průhledném.

Zajímavé: Hřebíky se zlatou služební bundou: nové umění nail

Experimentováním můžete vytvářet zcela odlišné a nečekané obrazy.

"Stripes"

V létě 2019 budou v módě pruhy od okraje ke středu hřebu. Taková manikúra je vždy v trendu, vypadá jednoduše a stručně, univerzálně. „Proužkovaný“ design může být doplněn květinovým potiskem, vzorem, třpytkami, kamínky, kovovými vložkami a dalšími věcmi. Kontrast, jemný, duhový, geometrický - taková manikúra je plná překvapení.

Pruhované provedení

"francouzština"

Francouzská manikúra je milována mnoha ženami a několik let nevyšla z módy. Každoročně však návrháři nabízejí módní položky novým položkám a zajímavým nápadům. V roce 2019 je tedy bunda s měsíčním servisem v módě, nikoli však v obvyklých nahých tónech, ale s barevnou paletou a gradientem duhy. Takový "malý úsměv"transformuje jakýkoliv obraz, dodá jas, pozitivní a dynamiku.

Být tučný, odklonit se od klasické bundy

Negativní

Negativní prostor je posledním a módním trendem této sezóny. Hlavním bodem je přítomnost nelakovaných ploch na nehtech. Navíc tyto „holé“ ostrovy mohou mít různé tvary a velikosti, umístěné kdekoli na desce. Měsíční svit manikúra s „negativním“ stylem vypadá originálně, když je průhledná plocha umístěna ve středu a celý nehet je potažen průhledným lakem a natřený originálním vzorem.

Módní negativní

Tupost

Haze je další trend, který bude letos na vrcholu popularity. Taková manikúra, dokonce i bez dodatečného designu, vypadá stylově a ušlechtile. Pokud je pocit, že to nestačí, může být matný povrch doplněn lesklým kovovým prolamovaným vzorem, vzorem v podobě pruhů nebo hrachu, kamínků a jisker.

Matný povrch v jemných pastelových odstínech

Idea! Doplňte matnou manikúru o tenké elegantní linie jedné nebo několika barev a získáte opravdové mistrovské dílo.

Zajímavé: Lisování nehtů: jak používat s polštářkem

Kamínky

Kamínky vám umožní získat krásnou a nádhernou manikúru. Kromě toho, lesklé kameny mohou diverzifikovat lunární nebo francouzskou manikúru, bude zajímavé vypadat jako chaotický placer, složitý ornament nebojednotlivé skvrny v rozích.

Nemělo by být mnoho kamenů a kamínků

Konstrukce prodloužených nehtů v období jaro-léto 2019 může být cokoliv. Nehtová studia nabízejí fotografie nových produktů s atraktivním designem, od jemné bundy až po moderní matný. Moderní móda je tak dobrá, že nabízí velkou rozmanitost a svobodu volby, různé formy, textury a barvy. Krásný design nehtů nejen potěší majitele s dokonalou manikúrou, ale také přitáhne pozornost ostatních!