Dieta "Perfect Body" - nejúčinnější dieta v Americe

Nejúčinnější dietouv Americe jedieta SuperBody , která, přeložená do ruštiny, znamená „dokonalé tělo“. Můžete dokonce říci, že to není úplně dieta, ale určitý program. A především je vhodný pro ty, kteří pracují v kanceláři a vedou sedavý způsob života. Podstatou stravy je, že je nutné střídavě mezi línými a aktivními dny. Po dobu 7 dní se Američanům podaří na této dietě zhubnout až na 10 kg.

No, pojďme se podrobně podívat na to, co to znamená střídat se mezi línými a aktivními dny. Začněme s aktivním.

Aktivní dny

V těchto dnech nemůžete dodržovat přísnou dietu a jíst vše, co chcete. Ale musíte učinitkomplex jednoduchých tělesných cvičení . Můžete si vybrat, která fyzická cvičení dělat (fitness, jogging, čerpání, cvičení, jízda na kole, atd.). Délka cvičení by měla být 30-35 minut.

Díky této technice, můžete nejenzhubnout , ale také získat fit a štíhlý. V hlavě může vyvstávat otázka, proč by mělo být sport 30-35 minut. Vysvětluji to, protože nejproduktivnější čas na spalování nadbytečného tuku je první půlhodina sportu. Pak klesá rychlost spotřeby tuků a člověk začne pneumatikovat. A ještě jeden tip na cvičení: zkuste dělat cvičení stejným dechem.

Lazy Days

V těchto dnech není sport zajištěn, ale pokud máte chuť s nimi pracovat,Nepopírejte si to. V líných dnech se zaměřujeme na naši stravu. Strava těchto dnů se skládá z produktů, jejichž kalorická hodnota na 100 g nepřesahuje 50 kcal.

A jaké jsou tedy tyto produkty:

  • Zelenina: brokolice, zelená cibule, lilek, cibule, okurka, mrkev, bílé zelí, rajče, bulharský pepř, špenát, chřest, kopr, salát, celer, cibule, pórek, ředkev
  • Bobule a ovoce: grapefruity, ananas, pomeranč, citron, kiwi a jakékoli bobule;
  • Drůbež a maso: krůta, vařené kuře a vařené hovězí maso
  • \ t

Jak jste si všimli, všechny přípustné produkty této stravy nejsou jen nízkokalorické, ale mají také vysoký stupeň saturace.

Je to střídání sportů a líných dnů, které přináší účinné výsledky při hubnutí. Za týden můžete ztratit 5 až 10 kg.