Zrcadlo - ložnice sprcha

Zrcadlo je základním atributem každého domova. Mnozí se snaží vyzdobit pomocí zrcadla obývací pokoj, chodba, koupelna, a někdy i kuchyně. Zrcadlo, které se nachází v ložnici, však vyvolává mnoho otázek a někdy i obavy. Existuje teorie, že zrcadlo nepatří do ložnice

Toto je nyní populární starověké učení Feng Shui. S odkazem na toto učení je zrcadlo umístěné v ložnici „energetickým upírem“. Designéři doporučují zavěsit tak, aby zrcadlo neodráželo lůžko, a tedy spící osobu. Kromě toho je zakázáno umísťovat zrcadlo naproti vstupním dveřím, protože v místnosti může vznikat jakýsi „energetický tah“.

Tradičnějším vysvětlením, pochopitelným pro ruskou osobu, je výraz „zrcadlo je třetí extra“. Mnozí to srovnávají se třetí osobou, která se za ložnicí manželů spí, což provokuje vzhled milostného trojúhelníku. Proto je lepší zavěsit zrcadlo tak, abyste neviděli svůj odraz v posteli.

Plně zbavit ložnice zrcadla také nestojí za to - měli byste je správně umístit. Mnozí designéři jsou pozitivní na zrcadla, protože je považují za vynikající způsob, jak navrhnout místnosti. Zrcadla ohromně mění objem místnosti, posouvají stěny od sebe, hrají s fasetami a zvyšují osvětlení, což odráží nejen přirozené světlo, ale také umělé světlo. Výhody zrcadel jsou mnohostranné, velkolepé, úžasné a co je nejdůležitější, levné. Funguje skvělerecepce design zrcadla v čele postele. U toaletního stolku je zapotřebí zrcadlo, zrcadlo v šatní skříni.

Designérské rady a učení feng shui často běží nahoru, takže konečná volba spočívá na majiteli areálu. Pokud zákazník dodržuje teorii, je lepší umístit zrcadla všemi pravidly. Pokud tyto teorie nezajímají pronajímatele, mohou být zrcadla umístěna tak, aby místnost vypadala nejvýhodněji a prostor se rozšiřoval.

Mnoho odborníků souhlasí s tím, že zrcadla musí být v plném růstu. To je poměrně praktické, protože člověk má možnost se plně seznámit a nezvažovat po částech.

Pro milovníky exotických interiérů navrhují návrháři v ložnici zrcadlový strop. Někdo má rád skutečnost, že zrcadlo nad postelí rozšiřuje prostor a někdo se chce v posteli obdivovat. Vzhledem k malé stropní ploše musí být zrcadlo rozbité, což není z hlediska energie příliš příznivé, protože to může zničit celistvost psychiky, způsobit stres, zmatek a nejasné myšlení.

Stojí však za zmínku, že zrcadlo, stejně jako každý kus nábytku, je určeno pro pohodlí majitelů a vytvoření jedinečného stylu místnosti. Při výběru zrcadla v ložnici byste se tedy měli nejprve řídit vlastními touhami a pocity, opouštět frivolní stereotypy a přijímat.