Makeup pro nový rok 2019

Make-up pro nový rok 2019

Nový rokje nejdůležitější a nejvýznamnější událostí zimy. Velmi brzy budeme mít dlouho očekávanou párty, ať už doma s přáteli nebo v restauraci. Je to na Silvestra ženy vždy chtějí vyniknout, být svůdné a atraktivní. A pomáhat jim v tomto novém roce make-up, jako povinný doplněk k novoroční image.

Základní trendy make-upu 2019

Pokud chcete pro nový rok vypadat stylově a módně, pak budeme nejprve hovořit o make-upu, který je relevantní v zimě. Hlavními prvkydoplnění zimy 2019byly tmavé oči a světlé rty, výrazné obočí a minimální make-up. Je zakázáno používat všechny důležité prvky v jednom obrázku. Jedna věc je zdůrazněna: oči, obočí nebo rty. Nejznámější návrháři vidí zimní make-up jako je tento - zvýrazněné obočí, rty nebo oči, a přírodní pleť, která je vytvořena pomocí nadace.

Vtétosezóněodstíny zlata, hnědé a růžové budou módní, také byste neměli zapomenout na tmavé barvy, které dodají vašemu obrazu sexualitu a tajemství. Pokud dáváte přednostkouřový make-up , pak použijte více stín než tužku. Šipky v rozích očí, vytvořené stíny, které vypadají jako velká křídla, jsou v této sezóně velmi módní a relevantní.

Pro rty vyberte světlé a bohaté barvy. A co je nejdůležitější, nezapomeňte, že důraz je kladen na jednu věc. Pokud používáte kouřový make-up, pak byste neměli být příliš světlé rty.Nejlepší je použít rtěnku nebo pastelové odstíny.

Nápady pro novoroční make-up

Nový rok make-up je ve své podstatě večerní make-up a je výrazně odlišný od denního. Proto by mělo být slavnostní, jasné a nejdůležitější odolné. Nabízíme Vám možnosti pro večerní líčeníNový rok 2019 , které jsou v zimě v módě.

Retro make-up

Milovníkům retro stylu se doporučuje, aby používali vhodný make-up, kde je hlavní důraz kladen na rty. Oči v retro make-upu je věnována menší pozornost, stačí použít světlé odstíny a tvoří řasy. Jas a drama v retro make-upu dávají falešné řasy. Rtěnka použít fuchsie nebo burgundské, nebo tradiční pro retro make-up - červená.

Smoky makeup

Make-up „kouřové oči“ je ideální pro novoroční snímek 2019. Používejte současné barvy jako bílá, béžová a zlatá. Tato kombinace stínů je ideální pro blondýnky. Ale brunetky doporučují kombinovat hnědé a bronzové odstíny. Nezapomeňte na řasy. V zakouřeném make-upu by měly být výrazné. Proto naneste na řasy tři vrstvy řasenky. Lip nahoru s jasnou rtěnku a perleť.

Kočičí oční make-up

Jak již bylo zřejmé z tohoto make-upu, důraz je kladen na oči. Hlavní věc - to je expresivní kočičí oči. Toho můžete dosáhnout tužkou nebo tužkou na oči. Stíny používají pastelové odstíny a tadyrty by měly být zvýrazněny jasnou rtěnkou.

Líčení sněhové královny

Líčení Sněhové královny je docela jasné a nestandardní líčení. Je to módní s perlami a švestkovými stíny a černou tužkou. Na horním víčku dobře aplikujte a míchejte perleťové stíny. S švestkovými stíny rovnoběžnými s rýhou, nakreslete čáru přes víčko. Pomocí černé tužky udělejte malou, mírně zvýšenou šipku. Dokončete make-up královny sněhu silnými řasami a smyslnými rty, s použitím bílého lesku s perlou.