Módní dirge nebo hlavní antitrands 2019

Antitrands v oblečení jsou ty kombinace a prvky šatníku, které, vzhledem k dočasným trendům, jsou minulostí a staly se mauvetonem, nebo se masivně staly populárními a začaly se nudit. V roce 2019 lze volit seznam hlavních anti-trendů:


 • krátké kožené bundy, včetně kožených bund;
 • bombardéry;
 • roztrhané džíny;
 • výšivky a pruhy květin;
 • výřezy ramen;
 • přírodní kožešiny;
 • sukně;
 • tlumivky;
 • kotníkové boty;
 • tenisky s klínem;
 • korkovou podešví;
 • Taška a boty stejné barvy.

Kožená kožená bunda

Z obrazů drsných rockerů a cyklistů, stejně jako jejich svůdné a podmanivé svobody boje s přítelkyní, se krátké kožené bundy stěhovaly do šatníku žen módy. Dnes jsou v arzenálu těch, kteří nemají módní trendy vůbec. Takové množství bund by nemohlo pomoci, ale seznámit se. Bundy vstoupily do seznamu anti-trendů v roce 2019 v pánském a dámském oblečení.

Kožené bundy různých barev po dlouhou dobu potěšené módy

Neváhejte je odvést a nechat je na nichkterý se inspiroval u návrhářů.Dočasně, kožená bunda už není styl, ale znamení životního stylu.

Bombardéry

Další v řadě pro módní dirge jsou bombardéry.Po přechodu z klasického úpletu na nádherné saténové věci s jasným ručně vyšívaným, jsou zcela vyčerpané.

Nastal čas změnit bombardéry na pláště

V roce 2019 by bombardéry měly být ponechány na studentech.V jejich případě se jedná o opravdu praktické a pohodlné oblečení.

Roztrhané džíny

Džínovina opotřebovaná do otvorů byla vždy v poptávce, ale v určitém čase se půvabná roztřepení změnila ve věci ohrožující věci.V obrazech dívek se celá noha změnila v zející díry.Byl to poslední dech trendu před módním zánikem.Před několika lety byl tento trend nahrazen černými džíny s dokonce i řezy na kolenou, ale nežili dlouho.

V roce 2019 lze roztrhnout pouze spodní džíny

V roce 2019 se stylistům doporučuje, aby upřednostňovali klasiku bez chrastítek.

Zajímavé: Módní džínové sukně 2019: jak udělat obraz stylovým?

Pokud vaše duše žádá o díry a odření, vyberte si džíny, sukně a džínové bundy se surovým a potrhaným lemem, manžety a branami.

Květinová výšivka a patchwork

Velké vyšívané květy, které byly bohatě zdobené na několik sezón s džínoviny, stejně jako bavlněné halenky a košile byly na ulicích příliš běžné.

Květy byly příliš světlé.73Samotná výšivka nikam nešla.Podrobnosti o obrazech módních bloggerů jsou plné jednoduchých nápisů a lakonických konturových obrazů vytvořených s pomocí vícebarevné nitě s velkými texturovanými stehy.

Příklad skutečné výšivky na kapse na tričko

Výřezy na ramenou

Zajímavé řezy, holá ramena se také rychle nudídámyNahradili je asymetrické halenky, topy a šaty, které zvedají pouze jedno rameno.

Vystavte naše ramena správně

Pokud stále chcete obejít obě, dávejte přednost šatům a špičkám s plně otevřenou klíční kostí.Pro léto je to velmi výhodná volba, zejména pokud je věc šitá z přírodních materiálů.

Tutu Skirts

Načechraný tutus, s nímž mladé dívky s dobrými postavami vytvořily báječné a letecké snímky, je minulostí.Dnes, tyto elegantní a lehkost nejsou vhodné.

Obaly, sbohem!

Ostatní oděvy nahradily proti trendu v období jaro-léto 2019: přiléhavé sukně s vysokým pasem.Půvabně a ušlechtile zdůrazňují křivky těla, což děvčata činí dospělejším, zajímavějším a svůdnějším.

Kožešina

Přirozená srst jako symbol bohatství a prosperity byla považována za drahý, ale za znamení špatného vkusu.Organizace na ochranu živočišného světa se podařilo oslovit celebrity, které určují trendy mezi masami.Hvězdyvšude se začali oblékat do předmětů z umělé kožešiny.

Zajímavé: Mink kabáty s kapucí: nejkrásnější modely

V tomto je podíl lidskosti a praktičnosti. Umělé protějšky velmi přesně opakují vzhled kůže, ale jsou řádově menší než přírodní srst a potěší se velkým výběrem textur barev.

Správná srst je umělá kožešina

Z umělého materiálu navrhují designéři nejen kožichy, ale také doplňky, například kožešinové tašky a batohy, které jsou v této sezóně módní.

Uchopil toto antikoncepční a kožené zboží. Značky stále častěji nabízejí svým spotřebitelům oblečení a doplňky pro jaro, vyrobené z ekologických analogů, které zcela opakují strukturu přírodního materiálu.

Podpěry

V roce 2019 vstoupili v roce 1919 módy a další dva roky se módní ženy aktivně snažily o šperky. V roce 2019 jeho popularita prudce poklesla. Světlý, kýčovitý a poutavý náhrdelník byl nahrazen tenkými, krátkými řetězy s elegantními přívěsky.

Tři roky u škunera je hodně

V létě roku 2019 vedli tlumivky hity na přehlídce módních šperků. Pokud chcete doplnit svůj kostým nebo šaty zajímavou bižuterií, obraťte se na objemné náušnice. Jsou to oni, kteří budou v příštím roce nahrazeni sametovými a krajkovými pruhy na krku.

Velké náušnice - oblíbené léto

Taška na boty a boty na tón

Stylisté nejsou první sezónou, která by troubila módní zločinyi nadále dělat ženy kupovat tašku a boty stejné barvy. Je to ošklivé a není zajímavé.

Trite

Podobné přizpůsobení příslušenství a bota na boty je povoleno pouze v monofonních skladbách, kdy všechny oděvy odpovídají zvolenému odstínu. Pokud takové požitky nejsou vaším příběhem, vyzvedněte si boty a příslušenství k obrazu v kombinovaných barvách. Jak jasné a zajímavé to vypadá, můžete vidět na fotografii módní obrázky z bloggerů.

A takto bude obraz vyhrávat a zajímavý

Klínové tenisky

Sportovní obuv na klínech před několika lety, rychle pronikla do módního prostoru. Dívky ocenily model v jeho skutečné hodnotě. Ten kombinoval pohodlí tenisek a výhodu bot s podpatky.

Pohodlí není pryč. To změnilo vzhled

Vizuálně zvyšují růst a nohy jsou delší, aniž by se cítili unaveni.

Zajímavé: Módní trendy: boty jaro-léto 2019, foto

V současné době stylisté doporučují poslat oblíbený model pro šrot. Objemné tenisky na noze již nejsou považovány za stylové. Nezměnily se jim obyčejné tenisky a světlé sportovní boty, které neumožňovaly vysokou a ani skrytou platformu.

Cork

Sledovat tenisky na tanku, to stojí za to vyjmout korek-poslouchal sandály dokud ne lepší časy. Platforma je s masivní patou nebo klínem, nevadí.

Expozice eleganci - hlavní trend roku 2019

Podle názoru designérů a stylistů je tato sezóna zajímavější a zajímavější, v této sezoně boty a sandály s mírně prodlouženým prstem na malém elegantním patovém skle. Toto je ozvěna modernity od 2000s.

Boty + punčochy

Kotníkové boty, ve kterých se v roce 2019 začaly oblékat všechny průzkumy, dostaly obyvatele tak rychle, že se za rok staly jedním z hlavních protiopatření.

Punčochové kalhotky

Pokud jste neměli čas vyzkoušet si podobnou podobu, nenechte se odradit. Čas je pryč.

Bez ohledu na módní trendy, hlavní věc, kterou je třeba pamatovat na jejich význam ve vašem životě. To je opět potvrzeno antiotrendy v oděvech z roku 2019, které, i když řada výrobků byla mělká, jim ponechaly právo na život pro ty kategorie lidí, jejichž životní styl odpovídají.