Gel lak: nový design nápady na krátké nehty

Módní stylisté nail art průmyslu představují nové nápady pro manikúru design na krátké nehty pomocí gel polský.V roce 2019, fotografie nejoblíbenějších z nich, zdobené módní časopisy a online publikace.Na vrcholu popularity v této sezoně bude spojení několika typů designu v jednom manikúru.


Dobře upravené dlouhé nehty jsou samozřejmě pěkné, ale ne každý si může dovolit tento luxus.Pro některé je délka nehtů otázkou principu, jiné nemají kód oblečení a třetí prostě nemají dostatek času a energie na péči o dlouhé nehty.Spěcháme, abychom potěšili všechny, kteří preferují krátké nehty - tato módní sezóna je pro vás!Stylisté neil-art designu představují nové zajímavé aplikace gelového leštění na manikúru na krátkých nehtech.

Propracovaná varianta návrhu s trojrozměrnými vzory

Gel polský a krátké nehty.Nové nápady, design a fotografie hlavních typů nátěrů pomocí gelového leštění.

 1. Monochromatický
 2. Vícebarevný
 3. Gradient (Hombre)
 4. Francouzština
 5. Lunar
 6. Geometrie
 7. ]
 8. Výkresy.Vzory.
 9. „Rozbité sklo“
 10. Objemové

Kamifubuki

Upozorňujeme, že před použitím gelulak na krátké nehty, je nutné nejprve použít základní základ.Druhá vrstva bude přímo gelovatět polsky.A doplňuje třetí ochrannou vrstvu pro manikúru.

Zajímavé: Světlá letní manikúra: fotografické nápady

Kamínky

Monochromatický

Nejoblíbenější manikúra při použití gelového leštění je přesně jednobarevný povlak. V této sezóně budou nejmodernější všechny nahé odstíny a pozornost - černá manikúra.

Monochromatický

Vícebarevný

Pro většinu fashionistas, jasný nátěr na nehtech není jen další trend, to je smysl života. Barevná manikúra je také populární v roce 2019. Pokud se rozhodnete udělat vícebarevnou manikúru, nezapomeňte, že všechny použité gely musí být stejného výrobce, mají jednotnou hustotu a strukturu. Pak bude manikúra vypadat stylově a stručně. Na níže uvedeném obrázku je uvedena nová designová manikúra s gelovou polštářkou pro léto 2019.

Lisování

Francouzština

Francouzská manikúra na krátkých nehtech v nové sezóně je lepší než kdy jindy. Stylisté se rozhodli experimentovat a přidat k němu nějaké neobvyklé komponenty. Mezi nimi:

 1. Kombinace bundy s měsíční manikúrou
 2. Použití kamínků, "bit glass", další výzdoba okolí.
 3. Geometrické vzory na průhledném pozadí klasického francouzského jazyka.
 4. Kombinace francouzské manikúry s technikou ombre air.

Zajímavé: Bílá manikúra: aktuální design 2019

Francouzština


Manikúra měsíce

Design v podobě měsíční manikúry s gelovým lakem na krátkých nehtech v tomto roce je populárnější než kdykoliv předtím. S kontrastním barevným gelovým polštářem je studna izolována na základně nehtové desky a, pokud je to žádoucí, zdobena kamínky nebo vzory. Otvor může být konkávní nebo konvexní. Pokud jde o odstíny, vše záleží na vašich preferencích.

Čip této sezóny je považován za kombinaci matného a lesklého povlaku v měsíční manikúre. Design měsíce vypadá úžasně, kombinuje stříbrnou díru a černé matné pozadí.

Neobvyklá měsíční manikúra

Geometrie

Geometrické údaje letos tlačily na nehty vzory a tradiční vzory. Jediné, co byste měli věnovat pozornost, je to, že v roce 2019 by geometrie neměla být příliš složitá. Jednoduché linky, jednoduché odstíny - vše je tak jasné a nenápadné, jak je to jen možné. Sezóna dává úplnou svobodu výběru v designu - můžete ozdobit jeden prst, a můžete kreslit obrázky na každém hřebíku, a absolutně nemusí opakovat. Hlavní věc - neodchylujte se od pojatého stylu.

Geometrické vzory

Výkresy

Při nanesení gelového polštáře se nehtová deska odmastí. Kreslení nehtů je poměrně komplikovaný postup a provádí se speciálním štětcem nebo tečkami. Při kreslení obrázku se nehty suší pod lampou. To se provádí velmi opatrně, protože nezachycená primární barva můžešíření a kořist, téměř hotová práce.

Někdy při použití vzoru pomocí speciálních šablon a šablon.

Svislý gradient + výkres

"Rozbité sklo"

Na monochromatickém, obvykle tmavém, gelově lesklém povlaku se pečlivě aplikují „střepy skla“. Po vysušení v lampě jsou "jiskry" pevné. Jako "rozbité sklo" použijte jemně nasekanou fólii, lesklý písek, malé průhledné oblázky. Původní design „rozbitého skla“ na manikúru s gelovým polštářem je prezentován na fotografii v kolekcích nehtů z roku 2019.

Rozbité sklo

Gel polský a pedikúra

Nová sezóna nepřinesla žádná překvapení a zejména ozdobný kryt nehtů. Nejoblíbenější je pedikúra s leštícím gelem, zejména v létě. Jeho přednosti zůstávají - odolnost, spolehlivost, rozmanitost odstínů.

Design pedikúry s gelovým lakem pro léto 2019 je pestrobarevná paleta odstínů, dekor s kamínky, ombre a ražbou.

Zajímavé: Krásný design pedikúry: fotografie a novinky z roku 2019

Pedikúra s gel polish

\ t

Gel leští nejen dlouho na nehtech, ale také nemá méně bohatou paletu barev. Nabídli jsme vám několik skvělých nápadů na gelovou polskou manikúru, populární v roce 2019. Jistě, už se vám líbil jeden, nebo dokonce několik módních nápadů, které jste již připraveni ztělesnit ve svém oblíbeném salonu. Jsme si jisti, že vaše nová manikúra bude vynikající!