5 chyb ztrácí váhu

Na cestě k harmonii a tvaru svých snů se mnoho žen uchyluje k přísné dietě a nadměrné fyzické námaze. Nicméně, pro úspěšné, účinné a co je nejdůležitější, bezpečné hubnutí je nutné vědět, a, aby se zabránilo "sedm chyb ztrácí váhu."

Číslo chyby 1. Nedostatečný odpočinek (nedostatek spánku).Pro zdraví a tím i krásu a harmonii se doporučuje spát 7–8 hodin denně. Zejména tento požadavek je relevantní pro osoby náchylné k tělesné nebo obezitě. Podle statistik každá třetí žena spí méně než 8 hodin. Tělo se snaží kompenzovat nedostatek řádného odpočinku, nejčastěji prostřednictvím jídla. V kursu jsou "rychlé kalorií", sladké a tučné potraviny. Proto, pokud se chcete zbavit nadváhy nebo udržet dosažené výsledky, doporučuje se spát nejméně 7-8 hodin denně.

Číslo chyby 2. Neměli snídaně.Je známo, že snídaně je pro lidské zdraví nejdůležitější. Plná, vyvážená snídaně účtuje tělu energii za celý den, pomáhá překonat pokušení „snacking“ a pozdní večeře. Kromě toho, všechny kalorií, které přicházejí s jídlem do 10 hodin, tělo přemění na energii. Proto, pokud chcete zhubnout, nezapomeňte na populární moudrost: "Jíst snídani sami, sdílet svůj oběd s přítelem, a dát večeři na nepřítele"

Číslo chyby 3. Půst. Odmítnutí potravy (hladovění) je považováno za chybný přístup k boji proti obezitě. Půst je pro zdraví nebezpečný (jsou to bolesti hlavy,závratě, gastrointestinální onemocnění, slabost, deprese, nízká účinnost atd.). Během půstu se navíc aktivuje ochranná funkce těla a zpomaluje se metabolický proces. To znamená, že hubnete pomalu, ale jakmile se vrátíte ke své obvyklé dietě, tělo aktivně začne „doplňovat ztráty“, což zvyšuje množství tělesného tuku. Výsledkem je, že nejnepříznivějším výsledkem je pomalé a bolestivé hladovění a pak rychlý nárůst tělesné hmotnosti.

Číslo chyby 4. Nikdy neříkej nikdy . Každý "ztrácí váhu" lidé alespoň jednou pronesli frázi "Nikdy nebudu jíst koláče, čokoláda, atd.". Než začnete takový kategorický zákaz vyslovovat, nezapomeňte, že zakázané ovoce je sladké. Raději si řekněte: "Teď nechci jíst čokoládu (nebo jakýkoliv jiný výrobek)."

Číslo chyby 5. Váhaje nepostradatelným atributem pro osobu, která se potýká s nadváhou. Vážení by však mělo být přistupováno z racionálního hlediska, bez fanatismu, vzhledem k vlastnostem lidského těla. Nejprve se doporučuje zvážit ráno na prázdném žaludku po odchodu na záchod. Za druhé, během dne může váha kolísat v rozmezí 1-1,5 kg, což je naprosto normální jev. Koneckonců, během dne nejen zhubnete, ale také pijete tekutinu, jíte jídlo (i na nejpřísnější dietu).