Lunární koncepční kalendář pro listopad 2019

Každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší, tolik se snaží vybrat nejúspěšnější den pro tuto důležitou záležitost i v koncepčním stadiu. Lunární kalendář počátků dítěte pro listopad 2019 pomůže zvládnout tento úkol nejlépe.

Jak si vybrat datum početí podle měsíčních rytmů

Vliv fází měsíce na nejdůležitější procesy probíhající na Zemi je již dlouho znám. Podle měsíčních rytmů, ebbs a toků dochází, rostliny rostou lépe a metabolické procesy probíhají v lidském těle. Proto, pokud chcete otěhotnět, je velmi užitečné pochopit dynamický vztah mezi procesy početí a cykly měsíce:

 • Pohyb satelitu Země ovlivňuje produkci ženských hormonů a schopnost otěhotnění lze snadno určit pomocíindividuální porodnice ženy.
 • Měsíc také ovlivňuje mužského partnera, aktivitu jeho zárodečných buněk a pravděpodobnost, že bude mít dítě jednoho nebo druhého pohlaví.
 • Zajímavostí bylo, že více dětí se narodilo na úplněk, což je zcela pochopitelné vysvětlení. Menstruační cykly žen odpovídají 28dennímu měsíčnímu cyklu a období ovulace padá na tuto fázi měsíce. Pokud se během úplňku vyskytlo pojetí, dítě se narodí během druhého úplňku za 40 týdnů.
 • V rostoucí fázi na cestě k úplňku se hladina estrogenů zvyšuje u žen. To vysvětluje, proč se během úplňku cítí ženy mnohem energičtěji, méně potřebují spát a postavit se jako velmi sexy a atraktivní.
 • Ve fázi ubývajícího měsíce, blížící se k Novém Měsíci, stoupá hladina progesteronu, což biologicky připravuje dělohu na možnost údajného pojetí.
 • Vědci si všimli, že fáze měsíčního cyklu, která se shoduje s fází, která byla v době vašeho narození, může dokonce ovlivnit váš menstruační cyklus, plodnost. Zejména to znamená, že během stejné fáze měsíce každý měsíc může žena spontánně ovulovat a vytvářet dva úrodné dny v měsíci (druhá je uprostřed typického 28denního měsíčního cyklu). Pokud se tato fáze měsíce shoduje s průměrným cyklem ovulace, šance na otěhotnění se mnohonásobně zvyšují. Například, pokud jste se narodili během prvníhočtvrtina měsíce, pak vás každá první čtvrtina měsíčního cyklu může biologicky připravit na početí a vytvořit ovulaci. Pokud se první čtvrtina měsíce shoduje se středem vašeho měsíčního cyklu (pro většinu žen kolem 14 dnů), určitě otěhotníte v ten den.
 • Systémy starověké víry tvrdily, že „sluneční návrat“ člověka ovlivní pravděpodobnost početí. V sezóně jeho znamení slunce, muž může mít přirozenou astrologickou přitažlivost aby byl více plodný. Například, jestliže osoba má slunce v Býku, toto úrodné období bude přibližně od 20. dubna k 21 květnu (se spoléhat na rok).

Lunární kalendář pojetí - příznivé a nepříznivé dny v listopadu 2019

Lunární kalendář zdraví, výživy a koncepce pro listopad 2019 doporučuje koncipovat mláďata teprve na začátku nebo na konci tohoto měsíce. Ale polovina listopadu je pro to velmi nešťastná doba. Pro pohodlí budoucích rodičů popsali astrologové každý den všechny dny v měsíci a můžete snadno určit nejen příznivý den pro početí, ale také to, jaký charakter bude mít budoucí dítě.

Chytrý a velmi principiální, slušný člověk se narodí, člověk může jen závidět své morální vytrvalosti a duchovní čistotě.
499)

Scorpio

Den listopadu

Lunární dny

Měsíc ve zvěrokruhu

Doporučení

1

5-6

Kozoroh

V osudu takového dítěte bude všechno velmi obtížné a nikdo nemůže s přesností říci, jak to dopadne, ale ticho a klidklid nebude přesně.

2

6-7

Kozoroh

Nádherné dítě, sladké a jemné, laskavé a důvěryhodné. Někdy je příliš mnoho.

3

7-8

Kozoroh

Krásný člověk, cílevědomý a stabilní ve všech ohledech se narodí po pojetí v tento den.

4

8-9

Vodnář

Taboo je jedinečné, pokud samozřejmě nechcete do světa dostat velmi temného člověka, jen ďábelského.

5

9-10

Vodnář

Podpora předků bude doprovázet dítě, kterého si v této době otěhotníte, celý život, bude pod velmi spolehlivou ochranou.

6

10-11

Ryby

Intuice bude hlavní ctností dítěte koncipovaného v tento den, s největší pravděpodobností ho bude moci využít nejen pro svůj vlastní prospěch, ale také pro prospěch lidstva.

7

11-12

Ryby

Člověk se narodí, kdo na každého zapůsobí svou spiritualitou a morální čistotou. Hlavní věc je, že rodiče by neměli být rozrušeni v den jeho početí.

8

12-13

Ryby

Dítě se narodí s rozvinutou intuicí a spojením s předky. Ale pak bude všechno tragičtější a bolestivější,protože tento dar ho bude celý život pronásledovat a ne vždy se bude dobře obracet.

9

13-14

Beran

Výzva klanu se zde projeví velmi intenzivně, ale spíše jako ochrana a podpora. Není nutné, aby rodiče ten den hádali, a všechno bude v pořádku.

10

14-15

Beran

Čas na koncepci je nelítostný, protože odsuzujete své dítě v boji proti temným silám a nespravedlnosti. Existuje velké riziko, že nebude odolávat takovému zatížení a rozbije se pod úderem osudu.

11

15-16

Býk

Zrodí se vyrovnaná a soucitná osoba. Bude vášnivým obráncem celého života a bude nejlepším přítelem zvířat a přírody.

12

16-17

Býk

Úplněk

Dítě se narodí zdravé, ale postava bude prostě hrozná, nespojitelná a příliš rychlá.

13

17-18

Dvojčata

Budeš si představovat velmi silnou osobnost, prostě „nepružnou skálu“. Je však nepravděpodobné, že by byl v rodině sladký a něžný.

14

18-19

Gemini

Tento člověk bude poustevník, ale to neznamená, že nemá žádné emoce. Právě naopak, je to právě vášeň, která v něm zuří, která ho provokuje.odcizení.

15

19-20

Gemini

Další ne příliš společenský, ale zcela zodpovědný a pracovitý člověk se narodí po pojetí v tento den. Hlavní věcí je zajistit, aby od dětství neukazoval krutost.

16

20-21

Rakovina

Pochopíte dítě s hlubokým a jemným druhem, je škoda, že může jít různými způsoby, a to jak spravedlivý, tak ne.

17

21-22

Rakovina

18

22-23

Leo

Den je kontroverzní: buď pan nebo ztracený. Možná jako pojetí génia a velké osobnosti, nebo jen mentálně retardovaného člověka. Obtížná volba.

19

23-24

Lev

Okouzlující, ale naprosto bezprůměrná osoba se narodí, pro kterou budou pojmy dobra a zla rozmazané, pokud to neodpovídá jeho přáním.

20

24

Virgo

Pojedete o velmi těžkém dítěti, bude zavřený a nespojitelný, je těžké si ho představit vesele a bezstarostně.

21

24-25

Virgo

Osoba, kterou dnes otěhotní, nepřinese radost ani ve svém životě, ani ve svém životě, po celou dobu, kdy bude trápena pochybnostmi a výčitkami svědomí, a to i od nuly.

22

25-26

.477)

Libra

Normální, neobyčejná osoba.Monogamní, rodinný muž, dobrý pracovník.

23

26-27

.488)

Libra

Trochu ponurý, ale docela spolehlivý - to je to, co můžete říct o tomto dítěti, kterého si dnes představujete, ale je to velká nevýhoda?

24

27-28

Vyprodukujete překvapivě šťastné dítě, pokud si ho představíte v tento den štěstí a miláčků Fortune.Hlavní věc je, že všechno se stane v tento den, nenechte si ujít výpočty.

25

28-29

.510)

Scorpio

Není nic, co by tento den bylo vždy zakázáno představit si téměř ve všech náboženstvích.Nic z toho nebude dobré, stojí za to lákavý osud?

26

29, 30-1

Střelec

Astrologové slibují pro takové dítě úžasný, snadný a bezstarostný život.Ne, problémy se mu stanou, jen on si je prostě nevšimne a snadno je překoná.

27

1-2

532)

Střelec

On se narodí velmicitlivé a bolestivé dítě, rodiče ho budou muset celý život chránit.

28

2-3

Střelec

Tvůrce, tyran a tyran. Musíme ho dát do vojenské služby, jeho charakter dokonale zapadá pro velitele.

29

3-4

Kozoroh

Zrodí se silná a silná vůle, která bude jednat bez jakýchkoli výčitek svědomí.

30

4-5

Kozoroh

Velmi jemná bytost bude produkovat světlo, dobře, pokud je dívka, protože chlapec bude také velmi zranitelný.

Co by mělo být učiněno pro otěhotnění dívky podle národních značek

Znát příznivé dny měsíce, aby se dítě narodilo podle lunárního kalendáře na listopad 2019, lze v budoucnu dítěte předvídat mnoho. Proces koncepce je však ovlivněn nejen lunárními rytmy, ale i špatné deštivé a větrné počasí, zejména s krupobitím nebo bleskem, může tento proces ovlivnit. Dokonce i takové účinky jako podchlazení, přijetí kontrastní duše může snížit pravděpodobnost úspěchu v plození. Netřeba dodávat, že pití velkého množství alkoholu nepříznivě ovlivňuje početí a výsledek takového experimentu může mít snadno strašné následky. Při určování pohlaví budoucího dítěte také naši předkové nahromadili znalosti a tato pozorování skutečně fungují.

Chcete-li se narodit jako dívka, potřebujete:

 • Dej něco typicky ženského pod ložní prádlo, polštář nebo matraci, například krásné zrcadlo, roztomilá stuha, hřeben nebo elegantní vlásenka.
 • Barva místnosti a ložního prádla ovlivní také pojetí dívky. Růžové tóny jsou zpravidla pro budoucí dcery nejatraktivnější.
 • Můžete převést pojetí do sady a vybrat si pro tento strom - jabloň, hrušku, třešeň, třešeň.
 • Pravděpodobnost narození dívky se zvýší, pokud si vyberete deštivý nebo velmi mrazivý večer.
 • Koncepce na dny žen v týdnu - ve středu, v pátek a v sobotu - může pomoci vaší dceři dostat dceru, ale sudý nebo lichý počet tento proces neovlivní.
 • Jezte spoustu ovoce, vyhněte se pití kávy a čaje, zvyšte svůj příjem mléčných výrobků a máte zaručený úspěch.

Lidová znamení pro počátek chlapce

Chcete-li porodit dědice, měli byste věnovat pozornost mnoha příznakům a pozorováním:

 • Mít sex v tomto případě by se mělo konat pouze v noci, denní práce pro to nefunguje.
 • Bez ženského orgasmu je narození chlapce nepravděpodobné.
 • Vyberte mužské dny v týdnu - pondělí, úterý, čtvrtek.
 • Koncepce chlapce by měla být prováděna v lichých dnech měsíce, ale tak, aby se shodovaly se sudými dny ženského cyklu.
 • Touha po sexuálním kontaktu musí nutně pocházet od budoucího otce a měl by mít sex výhradně v dominantním postavenípozice.
 • Jezte spoustu ořechů, mořských plodů, brambor, červeného masa a pravděpodobnost porodu samce dítěte se výrazně zvýší.

Lunární kalendář narození dítěte na listopad 2019 pomůže přivést dítě do vaší rodiny, které bude plně odpovídat vašemu charakteru a naplňovat touhy vašich rodičů, dávat mu smysl a přinést úplnou harmonii.