Módní dámské klobouky pro jaro a léto 2019

Nejlepší světoví návrháři v této sezoně představili řadu originálních nápadů a stylů, mezi nimiž jsou nutně modely, které mění váš obraz.

Mimochodem, návrháři, netrvají na žádném jednom stylu nebo barvy, tam jsou návrhy v různých stylů v trendu - od klasických až po retro a exotické. Aby nedošlo k omylu s osobní volbou, stojí za to důkladně porozumět detailům dnešních trendů.

K vaší pozornosti - fotografie a popis nejmódnějších stylů ženských klobouků.

Jarní klobouky pro dívky a starší ženy

Klasika nikdy nevyjde z stylu, takže zvažte designéry z první desítky. Značka Miu Miu, známá svými referenčními elegantními obrazy, představila tuto sezónu klasickou plstěnou (na jaře) a slaměnou (na léto) klobouky stylu Fedor s vysokou korunou a úzkými, mírně zakřivenými okraji. Primární barvy jsou pastelové odstíny béžové a šedé, a pro letní modely, designéři značky preferují bohaté modré a bělené ecru. Samotní designéři doplňují tyto klobouky, jak na jaře, tak v létě 2019, s ležérním oblečením.denim a dokonce romantický styl, pečlivě vyhýbat se souborům s věcmi v klasickém stylu.

Značka Miu Miu a Marc Jacobs, kteří si vybrali tradiční a klasický styl jako hlavní příslušenství svých sbírek, si ji vezmou.

Objemová velikost modelu, který se dá nosit, mírně se pohybující po jeho boku nebo na zadní straně hlavy, je téměř bez dekoru - hlavní důraz je kladen na měkké plastové formy a světlé, výrazné barvy.

Hlavní paletou sezóny: teplé pastelové odstíny květinových odstínů, stejně jako jasné a jasné odstíny jasně modré a červené barvy.

Pro ty, kteří oceňují a vědí, jak nosit designový úplet, návrháři Marc Jacobs doporučují pletené barety - jsou obzvláště důležité v létě.

Prolamované vzory, zdobené velkými pletenými nebo textilními květy, vždy přispívají k romantickému vzhledu léta šatů a sundresses.

Žádná móda nemůže být bez modelů v mužském stylu, tato výjimka není výjimkou.

Na jaře roku 2019 se jeho hity staly módní čelenky, stylizované pro jednotné vojenské čepice a čepice. Odměrné čepice pro dívky, připomínající barety s miniaturním hledím, byly prezentovány designéry dvou značek najednou: Chanel a Anna Sui.

Modely kašmíru a tvídu s lakovanou koženou ozdobou jsou dokonalým doplňkem k sadám klasického stylu - s kabátem a pláštěnkami.

Barvy těchto modelů však odpovídají.nálada sezóny, v trendu - lehké klasické barvy nebo mírně působící odstíny vínové, fialové a tyrkysové.

Kepis a čepice v jednotném stylu s tuhou a vysokou korunou zaujímají zvláštní místo ve sbírkách klobouků na jaře 2019 předními francouzskými designéry.

Mírný náznak stylu „vojenský“ v těchto modelech zdůrazňuje ženskost jejich majitelů a díky současnému barevnému schématu, ve kterém převládají lehké a velmi elegantní odstíny, jsou tyto modely velmi účinným doplňkem.

Ve sbírkách letošních jarních klobouků je retro styl prezentován originálním a stylovým způsobem.

Velmi ženské klobouky ve stylu cloche připomínající zvon byly prezentovány značkami Louis Vuitton a DKNY. Těsně přiléhající hlava a zakřivené úzké zúžené pole v kombinaci se širokou stuhou nebo dekorem brožů vypadají překvapivě elegantní a rafinované.

Jarní modely tohoto stylu jsou prezentovány z tenké plsti jemných odstínů šedé, modré a karamelové a letní modely vytvořené z nejlepší italské slámy jsou natřeny v bohatých tónech modré, šedé a dokonce černé.

Je charakteristické, že v této sezóně neexistuje žádný věkový rámec, návrháři své modely nerozdělují na mladistvé a určené starším dámám. Navíc velmi elegantní klasické a „retro“ doplňky jsou relevantní v trendech mládeže v této sezóně.

Přesně stejná pružinaklobouky jsou nabízeny pro starší ženy, které by v žádném případě neměly věnovat pozornost staromódním modelům. Chcete-li si vybrat, bez ohledu na věk, můžete libovolný model ze sbírek představených v letošním roce. Je jen důležité, aby odpovídala vzhledu a celkovému stylu osobního šatníku a obrazu.

Jaká čelenka je nošena s klasickým kabátem: obrázky na molu

Jaká čelenka k nošení s kabátem závisí pouze na jejím stylu a stylu a samozřejmě na vlastním zvláštním vzhledu. Při výběru vlastního modelu byste však neměli zapomínat, že obrazy z různých stylů jsou dnes v módě.

Je to příslušenství, které je umožňuje bezchybně sbírat stylově a nezaměnitelně vyzývají k odpovědi na otázku „jaký druh čelenky lze nosit s kabátem?“

Například kabát ve stylu „armády“ by v žádném případě neměl být doplněn kloboukem v pánském stylu nebo čepicí.

Ideální možností v tomto případě by byl baret nebo čepice „bini“ - jsou zastoupeny ve sbírkách letošního roku v celé řadě módních barev a odstínů.

Tento prostor pro fantazii ve sbírce různých obrazů dává stručné styly svrchních oděvů.

Vynikající odpověď na otázku „jaký druh pokrývky hlavy se nosí s klasickým kabátem?“ Poskytují obrazy na molu.

Takový plášť může být doplněn prakticky jakýmkoliv kloboukem nebo kloboukem současného stylu. Volba závisí zcela na stylu obrázku, který shromažďujete.

Jaká čelenka může být nošena s dámským černým kabátem

Modely v pánském stylu z něj učiní provokativnější a sexy, barety nebo „dřeváky“, aby z ní učinila více ženskou a romantičtější.

Chcete vytvořit exkluzivní obraz - nosí bibi klobouk, doplněný závojem nebo volumetrickou květinou - na jaře jsou takové experimenty se stylem relevantnější než kdy jindy.

Při volbě čelenky, která se má nosit s dámským pláštěm složité siluety, jako je nadměrné, lichoběžníkové nebo přesýpací hodiny, je také nutné vzít v úvahu kombinaci stylů srsti a příslušenství.

Stylový obraz v duchu „retro“ pomůže vytvořit klobouk „cloche“ nebo „bibi“, neutrální a téměř univerzální - baret s měkkým objemem a čepicí nebo „fedora“ dodá kontrastu obrazu a pomohou vytvořit komplexní ultra módní módu.

Stojí za to také vyzvednout si barvy, v žádném případě nesmějí být přenášeny černobílými obrazy.

Když si vyberete čelenku, kterou budete nosit s černým kabátem, vezměte v úvahu její styl a vzdejte hold barvě. Černá je velmi kontaktní barva, ale tmavé odstíny by měly být okamžitě vyřazeny ze soupravy. Styl čepice a čepice může být cokoliv, ale pouze ty, které vyhovují vašemu typu obličeje, jejich úkolem je, aby byl obraz snazší a výraznější.

Velmi stylové možnosti v těchto kombinacích dávají módní hedvábné šátky s krásnými potisky. Jsou opět v módě a vypadají zvláště elegantní a elegantní v kabátech s kabáty.

Platitpozornost k fotografii, jaký druh pokrývky hlavy k nošení s kabátem budou označeny těmito sadami, vybranými profesionálními stylisty:

Jaká čelenka může být nošena s koženou bundou

Skutečné demi sezóny v elegantním neformálním stylu vždy pomohou vytvořit bundy. Zbývá jen vyřešit otázku, jaký druh pokrývky hlavy nosit bundu vypadat elegantní.

Z těchto souborů je vhodné okamžitě vyloučit příliš ženské modely, jako například „bini“ se závoji nebo „ucpávkami“.

S bundami vypadají modely pánského stylu skvěle, jako jsou čepice nebo stylizované čepice; Nejdemokratičtější a nejneutrální varianta, která vás nikdy nenechá - čepice čepice jakékoliv velikosti a barvy, které odpovídají vašemu typu barvy.

Styl obrázku, který vytvoříte, závisí na tom, jak budete nosit koženou bundu s kloboukem. Příliš ženské a koketní modely v tomto případě také musí být odloženy stranou - nejlépe se kombinují s kabátem.

Noste elegantní klobouk s okrajem s takovou bundou a získáte tajemný a netriviální vzhled.

Krásně pletený hedvábný šátek a obraz se stane ženským a elegantním.

Vyzkoušejte miniaturní čepičku z barevného úpletu a vzhled bude neutrální.

Jediná věc neznamená cenuzapojit se do souprav s takovými bundami - pokrývky hlavy z kůže nebo kožešiny - to beznadějně přetíží obraz.