Módní manikúra - nápady a tipy

Co by mohlo být hezčí než manikúra s kočkami a tlapami (viz foto níže). Každá dívka si bude chtít takové nehty pro sebe, protože je zde spousta na výběr: od roztomilých náhubků a kreslených koťat až po elegantní kočky a celé umělecké spiknutí. Nail art je opravdové umění, protože skutečně talentovaní umělci jsou schopni vytvořit tak neuvěřitelnou krásu!

Zvažte lepší nápady pro inspiraci, než půjdete do salonu krásy, stejně jako samo-kreslící obrázky.

S kočkami na nehtech to nebude nudné ani doma, a takové ruce vypadají prostě úžasně

.

Metody použití kreseb s kočkami

Existuje několik způsobů použití kočičího motivu v nehtovém umění. Zvažte nejvíce módních inovací, které jsou vhodné jak pro krátké, tak i pro prodloužené nehty:

 • Francouzská manikúra- k vytvoření francouzštiny může být okraj nehtu natřen nejen bílým lakem, ale také barvou, přilepený kamínky a jiskrami.Někdy může být hrana nehtové desky sama o sobě načechranápřítel, ocas, stopy nebo uši, jako na fotografii;
 • Samolepkyjsou hotové sady obrazů koček pro každý vkus a barvu: Simon cat, Hello Kitty, Sailor Moon kočka, šlechtické kočky atd.bude také cesta do střediska;
 • Lisování - vyrábí se lisováním se speciálními kovovými deskami, které umožňují přenášet vzor na nehty.Jedná se o tzv. Tetování nehtů;
 • Malba štětcemje minimalistický design tlapek, náhubků a prostých siluet.Současně by mělo být několik kartáčů: všechny by se měly lišit tloušťkou a délkou vlasu. Můžete je nahradit plastovými nebo dřevěnými tečkami a jednoduchým párátkem;
 • Umělecká malba- zde je použito několik odstínů laku a výsledkem je 3D obraz.Pro začátečníky je nepravděpodobné, že by si sami pracovali, takže pro takovou manikúru je lepší jít do salonu;
 • Velvet textura- s pomocí hejna můžete napodobovat měkkou a načechranou kočičí srst.Trojrozměrný obraz, jak je vidět na fotografii, se jeví díky speciálnímu akrylovému prášku, jehož částice jsou na povrchu nehtu kropeny dříve, než se lak vysuší.

Módní barvy:

 1. Černá a bílá gama- na monofonním pozadí mohou být zobrazeny různé kontrastní siluety, stopy nebo kočičí oči;
 2. Smoky-Gray a Pale Pink Alliance- tato kombinace může býtzředěný modrou, bílou a černou;
 3. Světle šedá a žlutá- takový design je vhodnější pro teenagery nebo mladé dívky ve věku 20-30 let. Lemon a sluneční odstíny jsou krásně kombinovány s holubem, popelem a metalickou šedou;
 4. Oliva- relevantní v každém ročním období: v létě je lepší dát přednost lehké a dokonce kyselé paletě, ale v podzimním a zimním období mohou být kresby klidnější a tmavé;
 5. Mincovna a tmavě zelenájsou v roce 2018 jednou z nejzajímavějších možností, která je vhodná pro všechny příležitosti a pro všechny roční období;
 6. Šedá a bílá- poměrně klidná kombinace vhodná pro neutrální denní manikúru. A tak, že nehty nejsou nudné, můžete kreslit maškarní koťata a dát nápisy;
 7. Světle tyrkysová nebo Cyanje spíše letní verze, protože je spojena s mořem, teplem a azurovým nebem;
 8. Lila, švestka a levandule odstíny- tento design bude vyhovovat jemným a rafinovaným přírodám. A levandule je považována za jeden z nejvíce ženských odstínů v roce 2018.

Na nehty mohou být originální scény, například koťata hrající s míčem, kočka Cheshire z „Alenky v říši divů“ nebo pár koček v lásce pod měsícem. Níže jsou uvedeny fotografické příklady takové manikúry s kočkami.

Funny červená koťata cestují přes nehty

Jaký design bude v trendu v letech 2018-2019

S níž manikúra Můžete bezpečně jít do moře, jít na párty, jít do škol a univerzitních tříd, a také do práce v kanceláři. Pro skutečné módy je důležité vždy vypadat stylově a dobře udržované, takže by měla být vhodná i manikúra.

Líbí se vám manikúra s kočkami?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Důležité aspekty manikúry dobrého Kota:

 1. Kontrastní pozadí pro siluety a vzory;
 2. Proporcionální uspořádání všech detailů na nehtové desce;
 3. Velikost vzoru a délka hřebu;
 4. Příprava kreslení a předběžného školení na papíře;
 5. Správná kombinace odstínů.

Pouze na první pohled se zdá, že kresba drobných detailů je něco nepochopitelně složitého

Používáte-li materiály správně, sledujte postup aplikačních technik a buďte opatrní, dokonce i tato krása může být kreslena nezávisle

.

Manikúra zimní Koto

Téma „Kočka“ bude velmi užitečné pro Nový rok nebo Vánoce, například kočky v kloboucích Santa Claus nebo slavnostní atributy v podobě vánočních stromků nebo novoročních hraček.

Tento design osloví milovníky Deep Design. Krásný vzhledbrilantní hra a hluboké tóny v kombinaci s kamínky nebo třpytkami. V zimě bude cesta šedo-modrá a studená lilek.

Vzhledem k tomu, že francouzská manikúra a v roce 2019 zůstanou relevantní, lze ji často nalézt v designu nehtů do nového roku. Pro „zimní“ design stačí postříkat okraj desky třpytkami nebo bílým akrylovým práškem, aby se sníh. A nahoře pohodlně usadí kočky se slavnostními luky nebo kočkami v pletených kloboucích.

Můžete ozdobit měsíčky s koťaty na sněhu a fantastickými 3-D kresbami objemných nohou.

Pro zimní téma je vhodná kočka chodící ve sněhu a načechrané kotě s mohutnou nohou na sametovém povrchu nehtu, připomínající první sněhovou kouli.

Léto

Taková manikúra by měla být především vhodná pro letní oblečení a plavky, na pláži a na procházce v parku by měla působivě působit. Zde se můžete odkazovat na bohaté barvy: oranžová, modrá obloha, broskev atd.

Člověk se může na dlouhou dobu podívat na vzor, ​​který je natažený na několika nehtech: dívá se na šťastné a překvapené tváře na pozadí jasného laku bohatých barev.

V létě je vše možné: pizza, zmrzlina a hamburgery. Fashionistas ocení tisky tlapek, srdcí, hvězd a jednosměrných koček.

Pokud máte krátké nehty, dávejte přednost jednotlivým siluetám na každém nehtu.

kočkovité šelmysiluety a tváře mohou být kombinovány s jinými zvířaty, například v původní abstraktní geometrii.

Podzim

Vzhledem k tomu, že kočka je považována za magické zvíře, její silueta bude cestou k nehtům na svátku Halloween.

Nejen kočky s dýní se mohou podobat podzimnímu období, ale také listí ze stromů. Odstíny jsou lepší pro vyzvednutí barevné, ale zároveň klidné a „neplačivé“.

Manikúra s duhovými tóny, červenými nebo švestkovými barvami, a samozřejmě, kočičí kočky pomohou uniknout z období studených a deštivých dnů.

Podzim je obdobím melancholie, což znamená, že je čas dostat pastelové odstíny: tmavě béžovou, růžovou nebo hnědou.

Za stranu

Neonové povlaky, které mohou svítit ve tmě, jsou vhodné pro neformální setkání s přáteli. To je ideální pro návštěvu nočního klubu nebo plážové párty.

Jemné kadeře, vzory a ozdoba vypadají elegantně, plochy na nehtech mohou být zdobeny flitry, bujóny a mini-korálky.

Pro rande a romantický večer přijde na záchranu elegantní francouzská bunda s egyptskou kočkou, perlivými luky a ohřívači.

Milovníci glamouru ocení ozdobu nehtů s bujóny, kamínky a kamínky. Je důležité zvolit módní barvu a texturu: například perlou šeřík nebo levandulu.

Kempování s přáteli v kavárně nebo naModerní výstava - velký důvod, jak se zbavit klasického a nudného designu. Vyjměte jasný lak a nakreslete vtipná koťata na krátké nehty.

Neformální

Klidné neutrální odstíny budou vyhovovat jakémukoli obrazu a namalované uši a obličeje vždy zvednou náladu. Nezapomeňte také na razítkování - získáte krásné vzory a tisk koček.

Manikúru s krátkými nehty kočky lze ozdobit abstraktními siluetami, kočičími domy a dalšími zajímavými detaily. Je lepší neaplikovat příliš mnoho malých výkresů, jinak by délka nehtové desky nestačila.

Nejjednodušší design je line-siluety a curl tvary na světlém pozadí. Pro začátečníky je snadné se s takovými vzory vypořádat, pokud budete postupovat podle podrobných pokynů ve třídách master videa. Ale pokud jste si jisti, můžete jednoduše zkopírovat obrázky, které se vám líbí.

Kočky v moderním stylu jsou témata kávy, množství výtisků, samolepek a chladných nápisů.

Na dlouhých nehtech můžete líčit pár koček v lásce, stejně jako přilepit stopu od nohy.

Úřední

Pastilní odstíny "Zasněný" jsou vhodné pro neutrální nehty, které by byly vhodné při práci v kanceláři. Speciální efekt na takovou manikúru je připevněn k laku s matným povrchem. Designéři doporučují použít světlé nebo šedé pozadí pro jasné detaily.

Pro milovníkyGrafika přizpůsobit siluety, stručné linie a elegantní curlicues. A design můžete rozšířit o roztomilé nápisy a jiskry.

Nahý design bude vypadat nenápadně a stylově: ocasy, tlapky a spokojené tváře koťat, pastelových odstínů a originálních francouzských bot ve středu nehtu.

Kancelářská manikúra není nutně omezená a nudná. Monotónní každodenní život zředěné světlé barvy a legrační chůze na nehty těsnění. Lak je lepší zvolit matný, bude vyvážit a zklidnit "nepokoje" barev.

Je velmi přirozené vypadat v kombinaci šedohnědé, bílé, světle růžové a písku. Takovou kancelářskou manikúru můžete ozdobit světle modrými akcenty a lehkými zlatými nádechy.

Karikatura

Pokud jste majitelem dlouhých nehtů - máte štěstí. To je příležitost uspořádat mnoho malých prvků, ozdobit díry tváří, květin, palem, hvězd a srdcí.

Můžete použít vtipné samolepky koťat od Sailor Moon, upevnit je čirým lakem a zbytek nehtů se vyrovnat malými jiskrami. Mimochodem, mimochodem, budou všichni milovníci, mimochodem, zvířata se srdíčky a společnost pečeti milenců.

Mnozí si pamatují chlupaté mazlíčky ze Sailor Moon a Pokemon. Tak proč ne dát je na nehty?

Koťata s balónky a dort jsou ideální pro narozeniny, svatbu a jen oslavu nezapomenutelného data.

No, kde bez legraceRed Garfield? Pokud se vám obrázky zdají být příliš jasné a manikúra je v očích oslněná, mohou být tváře koček na nehtech střídavě střídány. V tomto případě může být barva pozadí desky lesklá i matná.

Kreslené postavičky mohou tvořit celou skladbu napříč několika prsty. Je to tak nudné malovat nehty stejně jako plán!

Umění nail art

Skuteční mistři dokážou na nehtech udělat krásnou realistickou malbu, protože zde je důležitá nejen fantazie, ale také schopnost zvládnout štětce a správně nastavit světelné stíny. Mnoho lidí líčí své domácí mazlíčky nebo si jednoduše vybere „načechraný“ obraz z fotografií katalogu prací.

Taková díla mohou být dlouho pozorována z blízké vzdálenosti, takže okamžitě upoutají pozornost a přitáhnou pozornost.

Kočky se mohou usmívat a přemýšlet, a také vědí, jak být smutný, jako slavná "rozzlobená kočka" a internetová osobnost jménem Sard Tardar.

Kočičí portréty do nejmenších detailů zdobí kameny a originální vzory. Takzvané plátno pro takové obrazy často slouží jako světle barevné nehty.

Pokud máte prodloužené nebo jen široké prodloužené nehty, můžete požádat mistra, aby použil kresby koťat s výkresem každého jednotlivého detailu: pohled na oči, srst a kníry.

Pouze nohy nebo pouze oči

„Kočičí oko“ vypadá pod vrstvou transparentního gelového polštáře na pevném podkladu. Tyto oči jsou nejvhodnější pro dlouhé nehty, mohou to být abstraktní ornament nebo celá kompozice kočičí tváře.

Čisté nohy vypadají krásně na pozadí jakékoli barvy, pokud jsou odstíny vybrány harmonicky. Mohou pokrýt celý hřebík nebo být aplikovány v „duetu“ s siluetami koček.

Při použití v černé barvě může být barva pozadí od klidného béžového po letní mátově zelená. Krásně vystopované srdce, kadeře, stejně jako malé kamínky kolem očí - skvělá volba pro jemný design.

Kontrast mezi černou a bílou zůstává dobrou sázkou. Chcete-li ztlumit přízvuk trochu, můžete použít krémový odstín na pozadí. To vše, bezpochyby, se vejde na legíny.

Stopy mohou být zředěny kostrou ryb a černou kočkou milující chůzi. Vyberte si módu ve 2-18 barvách: kouřově šedá a korálově růžová.

Pro malé princezny

Každá dívka ocení nehty v obraze Hello Kitty. Skvělý nápad by bylo udělat pár manikúru pro matku a dceru nebo dvě sestry - pak dostanete skutečný celkový rodinný pohled.

Na krátkých a protáhlých nehtech dívky mají úžasný vzhled roztomilých koček, mohou být překvapeni, radostní a ospalí.

Pokud si myslíte, že nehty nemohou býtnudné, můžete hrát hru "Najít psa." Mezi ušima a sledoval kamarády skrýval roztomilý pes!

Hrdinové z karikatur se cítí skvěle jak pod lesklým, tak pod matným povrchem - zejména v módní barevné kombinaci růžové a šedé.

Dětská manikúra je hravost a spontánnost: legrační malé tváře a luky.

Pokud se nemůžete dočkat, až si ozdobíte nehty, můžete použít video nápovědu s vizuálními instrukcemi krok za krokem níže.


Video níže představuje video lekci o kreslení kočky v realismu na rozšířených nehtech.


Když přemýšlíte o tom, co manikúra s kočkami je nejlepší, je důležité zvolit správnou techniku ​​a paletu odstínů. Inspirujte se nápady, vyberte si svůj oblíbený design a vytvořte roztomilá mistrovská díla na nehtech.