Nejmódnější tašky sezóny jaro-léto 2019

Takové doplňky jako tašky vždy doplňují obraz a umísťují do něj správné akcenty, módní trendy je vždy prezentují v novém světle, jak se to stalo během jaro-léto 2019 týdne módy. Stylové doplňky mohou ženy pečlivě zvážit a prozkoumat fotografie slavných návrhářů.

V seznamu trendů: kufry a truhly, kulaté pytle různých velikostí, jakož i novinka - polokruhový doplněk s úchytným kroužkem, který většina módních kritiků již rozpoznala, jako pokračování řady zastaralých klasik.


Fringe

Dlouhý lem na celé ploše sáčku nebo jeho hrany se stal módním před několika lety a stále drží vedení. Fringed návrháři doplňují dámské klasické tašky, batohy, modely plážových doplňků a objemné tašky ve stylu boho.

Tašky s třásněmi zůstávají v trendu

Zajímavé: Móda léto 2019: hlavní trendy

Večerní spojky a jednoduché modely vyrobené ze sametu, semiše a lehkých, texturovaných materiálů zdobí zástupci módních domů s jemným elegantním lemem hedvábných nití avysoce kvalitní syntetické analogy. V jiných případech je okrajem tenký proužek z měkké kůže, který odpovídá hlavnímu materiálu sáčku nebo odstínů v kombinaci s ním.

Hrát s velikostmi

V seznamu nejpodstatnějších a nejmodernějších doplňků sáčku, jehož velikost je v kontrastu ostře. V módu sezóny jaro-léto 2019 pytle absolutní protiklady navzájem, a to:

 • objemné balíky a sáčky srovnatelné s cestovními;
 • miniaturní spojky, které zapadají do dlaně jedné ruky.

V období jaro-léto 2019 hrají designéři velikosti

.

V posledním posílat pouze rtěnku a tužku. Zrcadlo, a zejména smartphone v příslušenství, není napěchováno. Baules, nicméně, moci být vizuálně ve formě velkých balíčků, jako ti Dior modelů, sportovní a cestovní tašky, a vyrovnat klasickou formu, ačkoli zvětšený.

Tvar miniaturních spojek je výstižnější, mohou být válcové nebo připomínající obdélník. Většina příslušenství je doplněna pohodlnou rukojetí.

Rameno, rameno nebo pás?

Tašky s krátkou rukojetí nebo dlouhým ramenním popruhem jsou klasické. Mnoho módních domů nabízí svým ženám módy v různých texturách, velikostech a zajímavém provedení.

Tašky z ocelového pásu se staly trendy

V sezóně jaro-léto 2019 doplní řada modelů ještě více módních a módních tašek na opasku. Navenek se mohou podobat peněžence mužů původem z 90. let. Existují podobné modely a dalšíženská alternativa: malé elegantní kabelky, tvarované jako pouzdra na smartphony. Příslušenství může okamžitě jít s pásem nebo k němu připojit.

V závislosti na modelu a umístění takové tašky zdůrazňují pas, krásně a zajímavě zdůrazňují jeho linii.

Tkaní

Proutěné koše vyrobené ze slámy jsou tolik domácí a babička. Je to však také trend trendu, který přijaly městské ženy módy. Sláma tkané pytle se na nejvíce bizarní tvary:

 • prostorné plážové tašky;
 • čisté kabelky, včetně obálek spojek;
 • malé pasové tašky, zdobené výšivkou a krajkou;
 • koše s jasnými pompoms, úchyty a další prvky výzdoby a dekorace.

Proutěné tašky vypadají zajímavě a moderně

Přísné kufry

Kufry a truhly se staly novým trendem v módě pytlů v jarní a letní sezóně. Udržují svůj tvar dokonale, můžete je nosit ve svých rukou nebo ho hodit přes rameno. Tyto doplňky jsou dobré pro obchodní dámy. Model vypadá skvěle v různých obrazech a na fotografii, hlavní věc je, že dekor a barva odpovídají zvolenému stylu.

Tašky-truhly - skvělý doplněk k obchodní image

Umělé kožešiny

Zdá se, jaký druh kožešinových sáčků se vejde do lehkého léta a na jaro? A přesto mohou, designéři rozhodli a prezentovali tyto doplňky v jejichKolekce jaro-léto 2019. Hlavní věcí v tomto čtení je barva.Samozřejmě žádné klasické norky a jiné věci.Pouze světlé a krátké zdřímnutí a neobvyklé tvary.Příkladem jsou tašky z drobných kožešinových bambulí.To je vynikající volba pro večerní večer.

Tašky s kožešinami vypadají ve společnosti s lehkými šaty extravagantně

V zájmu obecného módního trendu může být srst nejen přírodní, ale také umělá.

Barvy a tisky

Módní barvy sáčků v jarní a letní sezóně jsou:

 • citronově žlutá;
 • neonově zelená;
 • bílá;
 • Scarlet;
 • růžová a další.

Pastelové barvy se již staly klasikou jarní a letní sezóny

Je třeba poznamenat seznam populárních tisků:

 • kontrastní pruhy;
 • klasická buňka;
 • kresby pop artu;
 • barevný blok.

Zlato a třpytky v celé jeho kráse

Zlaté zámky, řetízky, ozdobné prvky a pouhý obal na tašce se staly příslušnou kombinací pro sezónu jaro-léto 2019,Na fotografii z pódií takové příslušenství svítí všude.Kromě zlatého tónu jsou povoleny i jiné kovové odstíny.Tyto modulace jsou jasnými prvky obrazu a nedoporučuje se tyto soubory doplňovat oblečení nebo botami stejného nebo podobného kovového odstínu.

Kovové pytle jsou stále relevantní

Kruhy a prstence všude kolem

Nahrazení obvyklých sáčkůobdélníkový tvar byl kulatý a půlkruhový. Módní ženy je nosí přes rameno, v pase, v ruce, atd. Dokonce i módní dům Chanel představil ženám módní svou klasickou tašku na řetízku neobvyklého tvaru.

Tašky s kruhovými uchy

Šířka a průměr příslušenství se může lišit od velmi objemných sáčků až po zajímavé miniaturní spojky. Návrháři doplňují své řetězy, rukojeti, pásy atd.

Zajímavé: Módní jaro 2019, hlavní trendy (foto)

Půlkruhové spojky vypadají ještě zajímavější, ve kterých je prstenec rukojetí. Jsou to právě tyto tašky od značky Chloe, které si všichni módní kritici a stylisté vložili do řady klasických modelů, přičemž poznamenali, že v průběhu let se změní pouze barvy, materiály a povrchové úpravy, aby potěšily nové módní trendy.

Módní kulaté sáčky

Monochromatický?

Výběr sáčku, který by odpovídal botám, je již dlouho považován za tah. Ale obraz v jednom barevném schématu s botami a taškou stejného odstínu je příjem nejodvážnější a odvážné módy. Podobné soubory z pódia byly demonstrovány hned několika módními domy. Tašky jsou vyrobeny z tkaniny stejné barvy a textury jako kostýmy.

Příklad ideálního černobílého obrazu s příslušenstvím v tónu s oblečením

Zdá se, že tato kombinace je neobvyklá a zajímavá. Tato technika je vhodná pro mladé dívky, ženy nad 30 let a 40 let, stejně jako pro ženy ve stáří.

Sady sáčků

Zvláště pro ty zákazníky, kteří vždypochybovat o výběru tašky a nemůže rozhodnout, koupit je malý nebo prostorný, návrháři nabízejí možnost "vše v jednom." To je zajímavá technika, kterou lze pozorovat ve sbírkách Fendi, Chanel, Chloe a dalších.

Jedno sáček? Nestačí být!

Tašky jsou jediné příslušenství, jehož části jsou navzájem spojeny karabinami. Malé tašky vypadají jako klíčenky a v případě potřeby se dají snadno oddělit a nosit samostatně.

Módní trendy sezóny jaro-léto 2019 nabízejí ženám širokou paletu modelů kabelek, které mohou být připevněny k obrázkům, se zaměřením na doporučení stylistů a fotografií z pódií.