Nové styly dámských plavek - léto 2019

Hlavní trendy v plážovém oblečení pro každou novou sezónu stanoví módní přehlídka Bikinis Fashion Show v Miami. Móda pro plavky v roce 2019 podle fotografií z výstavy připravila pro ženy mnoho nových produktů. To může být vybráno jako dominantní sportovní elegantní, retro styl a romantismus pláže obrázky. Ale kromě toho existuje dostatek zajímavých nápadů pro řez a kombinaci výtisků, mnoho dobrých možností pro dekorativní povrchy a, což je pěkné, variace stylů, které vám umožní vybrat si model, který je vhodný pro typ obrázku.

Pro ty, kteří čekají na léto

Hlavní rysy

Léto, teplo, pláž, bazén, aquapark - to nejsou jen slova popisující jasnou dovolenou, ale také situace, kdy jsou plavky nepostradatelné. A pro každou z nich si můžete vyzvednout svou vlastní verzi, ale ve stejné době nechodíte ve stejném písku!

Dívky, které se připravují na zimní sezónu, nemají příliš rád plavky a věří, že skryjí všechny krásy. Ale v nadcházející sezoně jsou vůdci, pokud jde o popularitu, i když je nemůžete nazývat skromnými.

Dívky, které sledují svou postavu, preferují samostatné plavky

.

Skládací plavky jsou pokryty různými střihy, které odkrývají volbu břicha, výstřihu, zad nebo boku. Vzory v podobě malých, ale znatelných zaoblených nebo kosočtvercových řezů se staly více uzavřené a originální. Oni byli lokalizováni designéry od Gigi C, Monica Hansenová, OMG Miami plavky pod prsou, na žaludku nebo na stranách.

Kromě nich jsou populární modely s mřížkou,pokrývající tělo kromě hrudníku a oblasti bikin. Vzhledem k tomu, že to není divné, tyto modely úspěšně štíhlé dívky a přidat pikantnost na pláž image.

Plavky Zara

Ti, kteří chtějí jen zavřít své tělo z hrudníku do boků pomocí jednodílných plavek, by neměli být rozrušeni. A takové modely jsou docela relevantní a jsou na stupních vítězů. Aby byly zajímavější, používají se:

 • světlé velké tisky;
 • míčky;
 • střapce;
 • obrazy pop kultury;
 • síťové vložky.

Pro ty, kteří se neradi opalovají na slunci

Jedním z dominantních trendů a novinek mezi módními plavkami v roce 2019 byly roztavené nebo oddělené modely, které mají pouze jedno rameno nahoře. Asymetrie řezu je v zásadě charakteristická pro mnoho letních věcí. A v plavkách je implementována v Stone Fox a Kisuii.

Jaké modely plavek preferujete?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Model plavek Isabeli-Fontana

Mezi pevnými plavkami by měl být vybrán styl, který je vhodnější pro plážové párty než pro slunění u vody nebo jen ke koupání. Jedná se o stylové, ale ne vždy praktické pevné plavky s dlouhými rukávy. Z jejich nápadných minusů musíte určit velmi zvláštní opálení a přehřátí,pokud jste na přímém slunečním světle po dlouhou dobu. Tento trend však hledali Lybethras, Agua Bendita a Gottex Sport.

Modely na pláži

Vlastní verze spojitých plavek se stala sportovní verzí s lakonickým střihem a minimální výzdobou. Aktivní životní styl je v nadcházející sezóně indikátorem osobního naplnění a sebedůvěry. A protože je módní být sportovní, je to také v trendu a věcech sportovní povahy.

Pro ty, kteří dávají přednost sportovnímu chic

Mnoho dívek neví, jak se zbavit bílých pruhů na slunci, které zůstávají po strunách plavek. K vyřešení tohoto problému návrháři navrhli gang. Jedná se o samostatný model, jehož horní část je znázorněna bez ramínek. Obvykle není žádný řez, vypadá to jako plochý proužek husté tkáně, mírně stlačující hrudník (někdy pomáhá vytvořit chutný dutý). Bando nabídli Sinesia Karol, Luli Fama a Stone Fox.

Plavky bez ramínek

\ t

Mezi módními plavkami z roku 2019, soudě podle fotografií, existuje mnoho výhodných trendů pro obézní ženy. Například jednodílné plavky s velkými kontrastními pásy. Tato technika vám umožní shromáždit a tvarovat postavu, zdůraznit pas a zvýšit obraz na pláži.

On byl představen v jeho pracích Pondělí plavky, Gigi C, VICHI plavat. Charakteristickým rysem mnoha bikin se staly vysoké popruhy na kalhotkách. Kdyby se dříve zvedli k kyčelní kosti, teď - téměř do pasu.

Modely s vysokou linií stěrky

To je kontroverzní a docelaFrank trend, ale to je velmi znatelné prodlužuje nohy a zdůrazňuje křivky těla. Byl vybrán pro své sbírky Cirone Swim, Sports Illustrated, Tammy Rivera.

Ve druhé sezóně se móda překrývala. Má nejen oko kolem krku, ale také pahýly, které začínají na spodních vnitřních rozích šálků a kravatu na zádech, než se protínají na žaludku. Tyto možnosti lze nalézt ve Willfredo Gerardo, Just Bones Boardwear.

Modely pásů jsou stále v módě, což znamená, že horní a dolní část plavek, nebo jeho přední a zadní strana jsou spojeny pruhy látky. Tyto pásky bandáže se protínají v různých úhlech a tvoří zajímavé geometrické vzory. Hlavní nevýhodou tohoto plavky je, že když stiskne trochu, pak proužky tkaniny zachytí tělo a vytvoří ošklivé válečky z kůže.

Kombinace výtisků v jedné sadě

Současně je téměř nemožné vybrat si model, který bude dobře držet prsa a zadek, zatímco na jiných místech nebude mačkat. V důsledku toho jsou obvazové plavky vhodné pouze pro velmi sportovní nebo štíhlé dívky. Z výhod je třeba poznamenat, že tento model je relevantní nejen pro pláž, ale lze jej také nosit jako tělo pro běžné oblečení, samozřejmě, pokud to kvalita tkaniny dovoluje.


Vzhledem k tomu, že není překvapující, budou retro opce v létě 2019 velmi oblíbené mezi novými plavkami. Patří mezi ně modely s:

 • vzestup;
 • široký živůtek;
 • krátké kalhotky, ve kterých je přední část zablokována přídavnýmtkanina a dojem mini sukně;
 • ozdobné luky;
 • "Angelica";
 • charakteristické barvy (hrášek, kotvy atd.);
 • široké popruhy a ramenní popruhy;
 • sukně přes kalhotky.

Trendy sezóny

Kombinace několika popsaných charakteristik dává plavkám hravý a roztomilý vzhled, připomínající jasné kino obrazy Marilyn Monroe, Catherine Hepburn, Elizabeth Taylor. Tyto styly jsou zvláště účinné pro obézní ženy, umožňují zdůraznit silné stránky a skrýt problémové oblasti.

Halter, milovaný mnoha dívkami (popruh přes krk pevné plavky) je také relevantní a poptávaný. Tento model vyniká svou schopností krásně podpořit velkou hruď a se správným barevným schématem také výrazně koriguje vady postavy. Je to její nejčastěji doporučované ženy s nadváhou jako ideální volbou plavky.

Uzavřené plavky

Výzdoba a barvení

Význam věci lze často určit tiskem a barvením. Jedním z nejoblíbenějších modelů jsou modely plavek, ve kterých řez nebo švy hrají roli dekorativních prvků. Ty často opakují křivky postavy zdůrazňující je, protože to bylo dlouho používáno k vytvoření sportovního oblečení, například legíny nebo topy.

Mezi různými modely plavek si každá dívka vybere styl podle svého vkusu

.

Kromě dříve naznačeného super trendu s výřezy do módních dekorativních metodzahrnují:

 • luky;
 • lemování;
 • kudrlinky;
 • střapce;
 • flitry;
 • šněrování.

Všechny se nacházejí ve vedoucích módních domech a jsou charakteristické nejen pro pro plážový vzhled, ale také pro jiné typy oděvů. V nové sezóně, mnoho plavek bylo navrhnuto pro ženy s nápadným břichem, soudě podle fotek z modelů módy střelby plus velikosti, oni jsou už ne zavřený nebo chtít odvrátit oči od jistých částí těla.

Dívky, zdaleka ne tenké, na molu prezentovaly jak sloučené, tak oddělené monofonní modely a zvolené barvy nebyly tmavé, jak se předpokládá, skrývajíc centimetry barev, ale naproti: bílá, hořčice, bledě modrá, vápno atd.

Sportovní plavky

Ale ti, kteří ještě nepřišli k myšlence usmíření se svým vlastním tělem, návrháři doporučují rozdělit postavu na kontrastní bloky. Ve středu by měly být tmavé skvrny, podél okrajů jsou světlejší. Není nutně černá a bílá, může být nahrazena modrou a světle modrou, červenou a béžovou atd.

Obecně platí, že v roce 2019 neexistují „vybrané“ barvy, relevantní jsou všechny odstíny, k nim byly přidány pouze kovové kovy na vrcholu. Méně často existují pouze ty modely, kde jsou 3-4 barvy kombinovány najednou, obvykle ne více než 2.

Mezi tisky však můžete zdůraznit zajímavý trend - kombinaci dvou různých na plavkách,Například, bloky s kosočtverci jsou na stranách, a ve středu jsou tropické květiny.

Jeden z nejoblíbenějších byl však pás, podélný i příčný. I když s ní musí být opatrnější, může postavu postavit a zdůraznit ohyby na záhybech. Kromě pruhů se tyto výtisky staly módními:

 • zvířecí (zejména hadí kůže);
 • hrách;
 • kontrastní etno vzory;
 • grafické bloky;
 • květiny (obvykle tropické motivy);
 • palmové listy.

Vše pro dobrý odpočinek

Seznámení s módou pro plavky v roce 2019, po přezkoumání fotografií z pořadů a nových položek, které byly nabídnuty, se nedobrovolně dospělo k závěru, že v posledních sezonách dostaly dívky úžasný výběr pro jakýkoli typ postavy a chuti. Můžete zdůraznit hrudník ohlávku, nebo boky - s obvazem stuhy, vyberte roztomilé retro plavky nebo aktuální sportovní model, a zároveň zůstat módní.