Make-up ve zlatých tónech pro hnědé, modré a zelené oči

Toto je poněkud neobvyklá a odvážná volba, která není každá móda. Takový make-up je vhodný pouze pro sebevědomé dívky a ženy, které jsou zvyklé být v centru pozornosti. Nejlepší make-up umělci nabízejí módní ženy zlatý make-up v několika verzích.

Make-up s použitím zlatých stínů bude vyhovovat mnoha ženským zástupcům a stane se skvělým doplňkem luxusního oblečení. Taková kosmetika bude oči otevřenější a výraznější.

Make-up ve zlatých tónech je vhodný pro majitele všech očí. Hnědé oči se stanou teplejšími a sytějšími, šedé budou vypadat vznešeně, hloubka modrých a modrých očí zesílí a zelené budou ještě atraktivnější a fascinující. Při aplikaci „zlaté“ kosmetiky na obličej je však třeba vzít v úvahu jednu nuanci - zdůrazní všechny kožní defekty, učiní vrásky znatelnější, proto je třeba, aby ženy v dospělém věku byly při výběru a aplikaci těchto kosmetických prostředků opatrnější.

Černý a zlatý make-up (s fotografií)

Černý a zlatý oční make-up je považován za večerní klasiku , což je obzvláště vhodné s černým nebo červeným oblečením. Hlavní podmínkou pro vytvoření tak oslnivého a zářivého obrazu je, že oděv by neměl obsahovat žádné jiskry a kamínky.

Hnědo-zlatý make-up dokonale zdůrazňuje tmavě nasycenou rtěnku. Dokonale v tomto případě vypadá víno rtěnka, jasně červená a švestková barva. Barva nude je dobře kombinovaná se zlatem, zdůrazňující přirozenost rtů. Nahá rtěnka v kombinaci s tmavohnědými odstíny zlata je vhodná v každé situaci - a na obchodní schůzce, na rande a slavnostní události. Ale bohatá červená rtěnka se zlatými stíny vypadá nejvýhodněji při vytváření elegantního večerního vzhledu.

Oční make-up se zlatými stíny se provádí obvyklým způsobem. Je možné dát kosmetiku na všechny víčka nebo na jeho oddělených místech, kombinovat s jinými květy, i ty nejneobvyklejší, například růžové nebo fialové. Chcete-li vypadat výrazněji a oči - doširoka otevřené, měli byste je stínit černými šipkami a aplikovat řasenku na řasy.

Zelený a zlatý oční make-up

Vizážisté také poskytují užitečné tipy pro vytváření make-upu zelených a zlatých očí:

 1. Aby se kosmetika mohla lépe držet na očních víčkách, ale třpytky se nerozpadají, pod stíny musí položit základ na dříve odstředěnou kůži.
 2. Před použitím kosmetiky na kůži byste měli vyrovnat tón tváře,zakrýt všechny vady pomocí základu a prášku.
 3. Při použití hnědé oční linky musíte dát svým očím správný nebo požadovaný tvar. K tomu jemně nakreslete horní a dolní víčko, které ohraničuje oční bulvu hladkými liniemi. Zvláštní pozornost je třeba věnovat koutkům očí. Smíchejte tužku a proveďte měkký a plynulý přechod.
 4. Na horním víčku aplikujte zlaté lesklé stíny. Na dolním víčku a vnitřním rohu - světle zelený odstín.
 5. S černou oční linií nakreslete tenké šipky, pohybujte horním víčkem.
 6. Na řasy naneste černou řasenku, načechrejte a dejte objem. Pro tyto účely je lepší použít prodlužující řasenku.

Nezapomeňte dodržovat hlavní pravidlo úspěšného složení:buď oči nebo rty by měly být jasné. V tomto případě budou oči jasné, takže rtěnka je žádoucí zvolit přirozené tóny s nízkým klíčem.

Make-up se zlatými stíny pro hnědé oči (s fotografiemi)

Zlatý make-up pro hnědé oči je vždy relevantní, tato varianta je klasická pro krásy s hnědýma očima. Jsou to zlaté stíny, které nejefektivněji zdůrazňují expresivitu hnědých očí. Při vytváření takového make-upu se nepoužívá jeden odstín kosmetiky, ale několik současně, a to jak ze stejné barevné palety, tak i úplně jiné barvy, což vytváří odvážný kontrast.

Makeup se zlatými stíny pro hnědé oči se provádí v následujícím pořadí:

 1. Vyčištěná pleť obličeje je tónovaná, vytváří sesnadný přírodní efekt.
 2. Dále jděte na obočí: pokud mají správný krásný tvar, pak je třeba je opatrně kartáčovat. Pokud chcete, aby byly výraznější, můžete použít tmavě hnědou, šedou nebo černou tužku nebo obočí.
 3. Po tvarování obočí můžete na víčka aplikovat stíny. Nejdříve byste měli zvýraznit oblast pod obočím bílým nebo světle žlutým odstínem. Stejné stíny by měly být natřeny přes vnitřní rohy očí a spojeny linie podél mostu nosu.
 4. Zlaté stíny se aplikují do středu horního víčka. Měly by být dobře zastíněné, aby nasycení barvy nosem bylo co nejbledší.
 5. Tmavší stíny jsou aplikovány na vnější roh pohybujícího se víčka. Tato čára pokračuje po celé délce záhybu. Je důležité, aby všechny přechody mezi barvami stínů byly hladké a zcela neviditelné. Chcete-li to provést, musíte je opatrně zastínit. Z vnějšího koutku musíte pokračovat v temné linii na vnitřním víčku a poté rovnoměrně rozložit make-up po celém povrchu víčka do vnitřního koutku.
 6. V dalším kroku tvorby make-upu se aplikuje horní víčko pomocí černého očního linky. Oční linky mohou být nahrazeny černou tužkou. Místo černé oční linky používají tmavě hnědou, ale pak make-up nebude tak jasný a atraktivní, bude více vybledlý. Linka by měla být v každém případě jasná a rovná.
 7. Nanesení objemu a prodlužovací řasenky na řasy je konečný dotekmake-up Pre-řasy mohou být zvlněné speciální kleště.
 8. Při výběru rouge pro tento make-up by měly být upřednostňovány tmavě hnědé nebo světle bronzové barvy. Je lepší odmítnout růžové a načervenalé tóny, protože budou naprosto nevhodné.
 9. Pokud jde o rtěnku, pak vzhledem k tomu, že oči nejsou příliš světlé, rty mohou být červené, víno nebo tmavě hnědé. Nejlepší vzhled rtu make-up s efektem matnosti, lesku a perleťové rtěnky nedá obraz harmonie a přitažlivosti.

Pro hnědé oči, make-up se zlatými stíny na fotografii níže:

Nahý make-up se zlatými stíny pro zelené oči

Stíny ze zlata a bronzu jsou ideální pro zelené oči. Často se používají k vytvoření nahého make-upu - přirozeného, ​​lehkého a zdrženlivého. Tato volba bude dobrou volbou pro denní vzhled.
]

Nude make-up se zlatými stíny pro zelené oči zahrnuje použití světle hnědé, ne černé, oční linky. Zlaté stíny jsou dobře kombinovány s béžovými stíny a bronzovým broskvovým práškem. Velmi vzácně se zlatý oční make-up používá bez přídavku dalších barev, kombinuje se s tmavšími variantami, ale pouze zlatý odstín lze použít pro denní make-up zelených očí. Aplikujte je dvěma způsoby: vytvořením tenké vrstvy a pečlivým zastíněnímbyla tam jen mírná stopa zlata, nebo naopak, víčka jsou pokryta silnou vrstvou, zdůrazňující oslnivou brilanci.

Varianta denního zlatého make-upu na fotografii, která představuje několik možností make-upu pro majitele zelených očí:

Při tvorbě večerního líčení musí být zlatý make-up pro víčka kombinován s jinými barvami. Pro zelené oči jsou všechny odstíny zelené a hnědé správnou volbou. Neměli byste se vzdát a černé oční linky, make-up umělci doporučují používat tuto techniku, aby vyjádřili svůj výraz. Jako rtěnka pro večerní pohled je lepší zvolit nahé odstíny, vyhladit jas očí a učinit z ženy harmoničtější a přitažlivější.

Večerní make-up se zlatými stíny pro modré oči

Modrooké dívky a vypadají tak jasně a přitažlivě a správně zvolený make-up dodá jejich vzhled ještě výraznější.

Dobrá volba je zlatý make-up pro modré oči, ve kterém jsou zlaté stíny kombinovány s modrými a šedými odstíny. Tmavě hnědé odstíny budou vypadat harmonicky se zlatem při vytváření make-upu pro majitele modrých očí.

Rtěnka na takový make-up by měla být omezena. Vhodné kosmetické neutrální růžové barvy, které vypadají nejpřirozenější. Make-up se zlatými stíny pro modré oči při vytváření večerní make-up vypadá dobře, kdyžpoužití tmavě šedé, téměř černé barvy pro oční víčka.

Make-up rty ve zlatých tónech: stylové možnosti

Make-up rty ve zlatých tónech vhodné nejen pro módní přehlídky, ale i pro každodenní život. S takovou volbou by však měl být člověk připraven na to, že taková transformace může ostatním způsobit nějaké překvapení. Pokud je zlatý oční make-up vnímán většinou lidí normálně, pak zlato na rtech vypadá poněkud extravagantně a poněkud neobvykle.

Make-up umělci používají několik možností pro použití zlaté rtěnky na rtech. Mohou být zcela pokryty zlatem, vytvářejí hustou vrstvu jisker, nebo ve formě gradientu, kombinující s jinými barvami rtěnky. Krásně vypadající rty, z nichž uprostřed je namalován ve zlatě, a na okrajích světlé rtěnky - červená, fialová, vínová. Nebo naopak, zlato může tvořit pouze obrys rtů a namalovat prostředkem bohatou rtěnku, což vytváří výrazný kontrast.

Varianta vypadá původně, když je střed rtů natřený zlatou rtěnkou a rohy jsou světle růžové nebo nahé odstíny. Dívky, které se bojí vypadat příliš jasně a extravagantně, ale zároveň chtějí dát svůj vlastní výrazový výraz, vizážistky doporučují držet tenký svislý proužek uprostřed úst přes lehkou rtěnku.

Řada stylových možností pro make-up zlatých rtů jsou prezentována vizážistkami na fotografii níže: