Módní děti: hlavní trendy sezóny jaro-léto 2019

Dětská móda pro jarní a letní sezónu 2019 překvapení a zároveň radost. Obrazy dětí se stávají odvážnějšími a zajímavějšími. Objevují se nové textury a materiály a dekorační prvky se používají pro šití, které se také často nalézá ve sbírkách dospělých. V této sezoně se jedná o ekokožinu, zvířecí tisky, denim s pruhy a stylové bombardéry.


Rozsah barev

Módní trendy pro děti jsou plné velkého množství barev, než je řada módních odstínů pro dospělé, ale převládající barvy návrhářů stále zdůrazňují.

Nasycená červená je jednou z hlavních barev jaro-léto 2019

.

Hlavní barvu sezóny jaro-léto 2019 v dětské módě lze nazvat nasycenou červenou barvou, která se nachází ve svrchních oděvech a běžných sadách pro každodenní nošení.

Také do seznamu proudu lze přiřadit:

 • pastelové barvy;
 • odstíny kyselin;
 • barvy šťavnaté bobule;
 • tmavě modrá a fialová.

Zajímavé: Krásné dětské kombinézy 2019-2019

Mezi tisky v letní sezóně bude stále populární květinová. Můžete se s ním setkat ve skříňových prvcích chlapců i dívek. TakéDěti jsou nabízeny k nošení věcí v kleci. Pro každodenní obrazy - to je nejoptimálnější a nejednotnější varianta. Buňka se může lišit od bohaté kostkované k pěkné pastelové gamutu.

Pás v seznamu tisků se již stal klasikou. V jarní a letní sezóně se nachází jak v příčném, tak v podélném tvaru.

Mezi trendy a neobvyklými barvami pro děti nabízejí návrháři leopardí tisk. V dětských sbírkách slavných módních domů to není jen barva v typických barvách zvířete, je to jen obrysy skvrn na bohatém modrém nebo žlutém pozadí. Tato interpretace vypadá zajímavě a vůbec není dravá. Takový plán oblečení je nejčastěji placení, olympijské košile a košile.

Tisk pop art v dětském oblečení

Dětský šatníkový tisk v duchu pop artu ho činí jasným, moderním a neobvyklým. Zde mají internetové stránky a kreslené postavičky ústřední roli na pozemcích.

Kosuhi, pláště a bombardéry

Sbírky pro děti se stále více podobají sbírkám dospělých. Malé ženy módy a dandies mohou bezpečně kopírovat maminky a tatínky. Nyní v jejich arzenálu jsou takové non-dětské věci jako:

 • obuv z hrubé kůže;
 • kalhoty z ekokože;
 • kosukha, atd.

Jasným trendem módy dětí ve svrchním oděvu je:

 • stylové pláště;
 • objemné a pohodlné bombardéry.

Jedná se o prvky šatníku, které dávají obraz klasické, příležitostné nebo sportovní elegance.

Džínové bundy, bombardéry a zákopové kabátymódní dětské obrázky

\ t

Šaty s volánky a neobvyklými klasikami

Navzdory trendu dětské módy pro sezónu jaro-léto 2019 na jednoduchou siluetu, šaty pro dívky vypadají zajímavě a jasně. Pro větší ženskost a hravost, návrháři doplňují výrobky o flounces, velké a světlé aplikace.

Šaty Trapeze s velkým květinovým potiskem lze nosit do školy a na dovolenou

Také dětské oděvy na popruzích, ideální pro letní čas, a lichoběžníkové šaty s velkými potiskem nebo prostými barvami zůstávají v módě pro děti. Můžete je nosit jak ve škole, tak i na slavnostním večeru, který doplňuje charakteristické doplňky a obuv.

Halenky a košile, dlouhé rukávy

Modely módních triček, dlouhých rukávů a raglánů pro děti se vyznačují deflovanými ramenními liniemi. Vizuálně, výrobky tohoto stylu dávají objem, který je v módě pro dospělé sbírky. Další důležitou výhodou je pohodlí a nedostatek omezení pohybu, a to i při aktivní fyzické námaze.

Módní linie snížených ramen

Na jaře av létě bez halenek a košile kdekoli. Košile v módních dětských sbírkách sezóny jaro-léto 2019 by měly být klasické. V létě je nosí na tričku. Také, věci mohou být připevněny v blízkosti límce, na motýlek a šle. Obraz londýnského dandy je zaručen.

Sukně

Kromě šatů by měla být v dívčím šatníku přítomna sukně. V sezóně dětské módyJaro-léto 2019 je relevantní:

 • balíčky tylu, zdobené dalšími flounces na dně a efektivně při pohledu na fotografii;
 • plisování;
 • džínové sukně, zdobené zlatými skvrnami a výšivkou;
 • sukně se spoustou drobností a ozdob.

Kalhoty a šortky

Šortky a kalhoty jsou oděvy unisex. Populární modely jsou chinos a bermudy šortky. Standardní dlouhé kalhoty - kotník. V létě je tato možnost obzvláště výhodná.

Bermudské šortky na chlapce - Classic

Všudypřítomný Denim

Populární a praktický materiál, který se objevuje ve sbírkách jakékoli módní sezóny - denim. To je také populární u dětí, jen jeho odstíny a styly se mění. Rodiče podporují denim kvůli jeho praktičnosti a trvanlivosti, děti - kvůli pohodlí.

V této sezoně návrháři nabízejí:

 • v odměrných džínových bundách, zdobených jasnými pruhy;
 • v denimových džínách vybledlé, vařené odstíny;
 • v košilích, na které, na rozdíl od jiných prvků džínové skříně, nejsou žádoucí pruhy, nápisy a další dekorace.
Košile podle trendů dětské módy jaro-léto 2019 by měly být co nejjednodušší.

Výjimkou jsou šaty a sukně. Dívky již nejsou nabízeny, aby byly pečlivé princezny. Nyní není hanebné jít ven v šatech z džínoviny, kombinované na principu patchwork.

Zajímavé: Tutu Skirts-2017 pro děti a dospělé: Módní obrázky

Mimochodem, surový okraj výrobků s takovým krejčovstvím, zejména v oblasti lemu, je vítán.

Doplňky, obuv a klobouky

Doplňky a klobouky umístí akcenty do obrazů a učiní je kompletní.V dětské módě bude sezóna jaro-léto 2019 populární:

 • čepic se širokým a rovným vrcholem ;
 • koketní čepice s pom-poms;
 • Lehké letní klobouky z pastelových odstínů s malými poli ohnutými nahoru.

Zajímavé: Móda jaro-léto 2019. Proužek je módním trendem sezóny

Designéři nabízejí vše, co je pro ně důležité:

 • sáčky přes rameno;
 • sáčky na pás;
 • batohy.

Gumové holínky jsou stylovým, jasným a neobvyklým doplňkem k obrázkům.Teď to v žádném případě není skromná obuv bez odstínů, ale jasné modely s aktivními a dynamickými vzory!Gumové holínky jsou skvělou náhradou sandálů a sandálů v deštivém počasí.

Módní světlé gumové boty

Hlavní trendy v dětské módě pro sezónu jaro-léto 2019 umožňují dětem, žákům a mladistvým nosit světlé, stylové a neobvyklé, které odrážejí trendy ve sbírkách.pro dospělé a zároveň zachovat jejich individualitu a spontánnost.