Módní modrá manikúra 2019: hlavní trendy a fotografie

Průmysl nehtů byl jedním z prvních, který reagoval na sebemenší změny v módních trendech, takže modrá manikúra 2019, ukázaná na fotografii předními designovými publikacemi, je hlavním favoritem nové sezóny.


Proč přesně modrá?

A proč vlastně? Psychologové si již dávno všimli a dokonce odvodili vědeckou hypotézu o vlivu barvy na člověka. Modrá je úplný opak červené. To znamená, že je vybráno lidmi, kteří se vyznačují klidem, obezřetností, šlechtou. Dalším zajímavým faktem je, že mezi ankety lidí různých profesí si modrou barvu jako nejoblíbenější vybrali především zástupci světových herců a divadelních herců.

Příklady módního designu

Jaká je přitažlivost této barvy? Za prvé, žádná z ostatních základních barev nemá tak velké množství odstínů, které nesou pouze různé informace o barvě, ale také jsou schopny obsáhnout celé tonální spektrum - od studené bledě modré po horkou modro-černou.

Zajímavé: Lunární manikúra 2019, módní trendy (foto)

Všechny stejné průzkumy veřejného mínění vytvořily další důležitý detail - modrý a modrý - jediný ze všech barev, které nepsala jediná osoba ve sloupci - nemilovaná.

Modré, modré a kamínky

\ t

Modrá manikúra. Kdo je vhodný pro

Navzdory velké lásce k modré, ne každá žena se může rozhodnout udělat manikúru v této barvě. A naprosto marně! Pouze jednou, když jste „vyzkoušeli“ své měsíčky v modrých odstínech, takové pokrytí nikdy neodmítnete.

Modrá manikúra s třením

\ t

Tato barva je tak univerzální, že stejně dobře zdobí nehty jakéhokoliv tvaru a délky.

Jediné, co návrháři doporučují, je použití světlejších odstínů na dlouhých nehtech nebo ředění hlavní barvy kontrastními odstíny.

Zajímavé: Svatební manikúra 2019: módní trendy, fotografie nových výrobků

Modrá manikúra dokonale splývá s jakoukoliv barvou pleti. A všechny lesklé šperky dále zdůrazní vznešenost modré.

Ručně malované

Design v modré

Modrá manikúra sezóny 2019-2019, prezentovaná na mnoha fotografiích, je pozoruhodná nejrůznějšími barevnými odstíny, ale i novými designovými nálezy. Představujeme nejmódnější nápady nové sezóny:

  1. Základní monofonní. Win-win, když nehty vypadají perfektně bez ohledu na jejich délku a tvar. Tento rok je považován za módní dvojí střídání matného a lesklého povlaku na nehtech. Vezměte prosím na vědomí, že můžete střídavě měnit nejen texturovaný povlak, ale také odstíny stejné barvy.
  2. Velvet. Přechod do samostatné kategorie z důvodu výjimečných ušlechtilých vnějších vlastností. Velvet manikúra - perfektní řešenípro všechny slavnostní události.
  3. Manikúra s linkami. Kontrastní čáry na modrém pozadí mohou dobře nést nejen dekorativní funkci, ale i pomocnou. Linky aplikované vertikálně na krátké nehty vizuálně zvětšují nehtovou destičku. Diagonální průsečík dává objemu nehtů.
  4. Lisování. Tak oni volají vzory na hlavním pozadí, platil se zvláštním vzorníkem. Barva a motiv vzoru závisí na ročním období a účelu manikúry a módních trendů.
  5. Ombre. Hladký přechod z jednoho stínu na druhý již dlouho získal popularitu. Tato sezóna není výjimkou. V létě 2019, návrháři nabízejí ředit ombre manikúru s barevným hráškem různých velikostí.
  6. Kosmické. Manikúra ve formě hvězdné oblohy a stříbřitých placerů se provádí pomocí speciální houby s mělkými póry. Z výše uvedeného je vyobrazena kresba týkající se prostorových předmětů. Téma vesmíru bude zvláště důležité v sezóně podzim-zima 2019-2019.
  7. Francouzština. Modrá bunda není nejoblíbenější manikúra, ale má své fanoušky. Klasická bunda zdobená kamínky a další výzdobou.

Povlak z modrého sametu

Kombinace modré barvy s jinými barvami

Trendy v modré manikúre 2019 popularizují její kombinaci se žlutými a zlatými odstíny. Modro-žlutá manikúra je ideální při použití pouze jasných a nasycených gradientů.

Matný povrch

Klasická kombinace modrých a bílých barev je známa.dávno Modrá manikúra s bílými pruhy je vybrána v letní sezóně, a na zimu používají různé složité vzory na modrém pozadí. Módní trendy v modré manikúre 2019 naznačují, že je to jeho kombinace s bílými pruhy.

Lisování květin

Pro ty, kteří se nebojí experimentovat, navrhují návrháři kombinaci modré manikúry s růžovými a rubínovými odstíny.

Zajímavé: Nejmódnější manikúra v roce 2019: nápady na dekorace, oblíbené barvy

Kombinace modré a šedé je jednou z nejúspěšnějších barevných kombinací. Šedá manikúra zdůrazňuje dokonalost a omezení stylu. Je vhodný i pro ty, kteří preferují kovovou manikúru.

Ombre a rozbitý efekt skla

Jak vidíte, existuje celá řada variací na téma nápadů pro modrou manikúru. Experimentujte a nezapomeňte, že barva určuje náladu! A nechte tuto „barvu nálady“ modrou.