Hlavní módní trendy sezóny jaro-léto 2019

Zimaje stále v plném proudu a mnoho módy mají zájem,co bude v letošním roce na jařez roku 2019. Po černé a šedé odstíny zimy na jaře návrháři navrhují nosit světlé a barevné oblečení. Jaro móda slibuje, že nám přinese pocit nové barvy, optimismu, romantiky, koketní a radostné nálady. Týdny módní přehlídkyjaro-léto 2019již prošly, tak uvidíme výsledky a uvidíme hlavnímódní trendy , které nám designéři nabízejí.

Bílá barva

Klasická bílá barva nahrazuje módní šedou tuto zimu. Vzhledem k tomu, že je v módě v zimě nosit šedou a šedou, v sezóněse bílá a bílá barva nosí s bílou. Bílý oblek s bílými doplňky a botami bude vypadat velmi svěží, stylový a módní. Můžete také kombinovat bílou s jinými barvami, zejména světlé.

Sedmdesátá léta jsou zpět v módě

Na jaře av létě 2019je styl sedmdesátých letmódním trendem. Flaled kalhoty a kombinézy budoutrend sezóny . Také módní budou šortky safari, košile šaty, široký pruh, večerní čepice s velkými přezkami a mnohem více, což je typické pro sedmdesátých let.

Hrách

Hrášek bude v teplém období populárnější než kdy jindy. Může být černobílý, barevný, malý, velký - různými způsoby - především -hrách . Bude to důležité nejen na šaty a kostýmy, ale i na pláštěnky a kabáty.

Dlouhé sukně a Šaty

Dlouhé sukně amaxi šaty se vracejí do módy 2019.V této sezóně bude délka mírně nižší než délka kolena nebo kotníku. Tkaniny jsou většinou lehké, jako je bavlna, hedvábí nebo šifon.

Ženskost

Romantické věci se stanou módním trendem sezóny jaro-léto 2019. Je velmi sexy a romantické se dívat na šaty ze světlých šifonově růžových a levandulových odstínů. Mohou být přehozeny, přichyceny a ozdobeny luky. Toto oblečení je ideální pro dívky, které milují romantiku. Šaty a obleky světle růžové barvy najdete v téměř všech světových designérech.

Jasné barvy

Oblečení v jasných barváchv období jaro-léto 2019 bude na vrcholu popularity. Jedná se o korály, pomeranče, fuchsie, odstíny šarlatové a zářivě růžové a neonové barvy, jako je modrá, zářivě tyrkysová, vápno, fialová a žlutá, budou také módní. Ale ani barvy nejsou to nejdůležitější, ale jak jsou kombinovány. Čím jasnější bude vaše zařízení, tím bude trendier vypadat. Nebojte se experimentovat.

Reprodukce

Výtisky, které sezónu již neopouštějí naši módu, a v této sezóně budou populární. To léto, tisky s cikánskými motivy byly na vrcholu popularity, a toto léto takzvanýzahradní tisky jsou módní- ovoce, květiny, listy. Také se nevzdávejte svých pozic azhifotny tisků.