Špatné návyky přibližující stáří

Co sen žen ? O chytrém kožichu (ano, ne jeden), o půl kilogramu diamantů, o chytrém autě nebo o zámečku u moře? Nebo možná o světovém míru nebo titulu Miss Universe? Ale je tu jedna „společná“ drahocenná touha, jejíž naplnění každá žena sní - vždy (nebo tak dlouho, jak je to jen možné) zůstat krásnou, zdravou a mladou, zaujmout muže!

Zeptáte-li se ženy, co je připravena obětovat v zájmukrásy a zdraví , můžete slyšet sebevědomou odpověď „na VŠECHNY“. Bohužel, ve skutečnosti mnoho žen nechce každý den obětovat čas, utrácet peníze nebo dokonce vzdát špatných návyků, aby si uchovalo přitažlivost a touhu.

Jaké špatné návyky, které se někdy stávají nedílnou součástí života ženy, se rychle blíží , jsou stáří a odnášejí vzácné zdraví a krásu?

  1. Kouření.Každý zná nebezpečí kouření od dětství. V moderním světě se však „kouřící“ společnost a dokonce i ženy stávají „normou“. Kouření nevyhnutelně ovlivní těhotenství a porod, přispěje k tvorbě a rozvoji onkologických onemocnění, sníží imunitu, exacerbuje chronická onemocnění a samozřejmě má na externí data nežádoucí vliv. Táhli jste? - Rozloučíme se s krásným úsměvem! Zpožděné? - Rozloučení se zdravou pokožkou a rudými tvářemi. Kouříte každý den? - Mluvte spolu „Ahoj“ k vráskám, špatnému dechu, zažloutlým nehtům a matnémuvlasy. A samozřejmě nezapomeňte na "rozumný heroický kašel". Všimněte si, že mnoho mužů je odpuzováno ženou s cigaretou. Koneckonců, trochu příjemnější v "romantickém polibku s popelníkem." Kromě toho, v našich dnech kouření je poměrně drahý zvyk. Ale peníze, které strávíte každý den sigarety, můžete jít do lázní, nebo si sami pěkný dárek.
  2. Alkohol.Nejde o ženský alkoholismus, o němž je známo, že je velmi obtížné léčit a je trestem smrti za krásu a mládež. Pro ženskou krásu, dokonce i tento zdánlivě neškodný zvyk je destruktivní, jako několikrát týdně přeskočit pár brýlí nebo pít martini s přítelkyní. Kruhy pod očima a opuch tváře, slovem, vzhledem a zdravotním stavem „po“, vám mohou pomoci ztratit přitažlivost ženy.
  3. Nedostatek spánku.Nedostatek spánku je výsledkem špatného životního stylu, který se také stává špatným zvykem. Zůstali jsme až tři ráno na internetu? Sledovali jste svou oblíbenou televizní show s půlhodinovou přestávkouna reklamě až do rána? Nebo tvrdohlavě považován za šálek kávy, opilý v práci? Takže ráno v zrcadle si můžete prohlédnout následující obrázek: unavené podrážděné ženy, s tmavými kruhy pod očima a naprostým nedostatkem touhy něco udělat, kromě toho, jak spát několik hodin? Pravidelný nedostatek spánku jistě ovlivní zdraví a tím i vzhled. Za prvé, vaše oči budou trpět -Předčasným vráskám se nelze vyhnout!
  4. Život bez pohybu.Samozřejmě, ne každá žena si může dovolit navštěvovat drahé sportovní kluby nebo bazény nebo věnovat dostatek času pro plnohodnotné sporty. Takové „výmluvy“ však nebudou schopny ospravedlnit neochotu dělat ranní cvičení nebo chodit více, vyhýbat se výtahům, autobusům a autům. Je to aktivní životní styl, který pomáhá bojovat proti nadváhy a celulitidě, udržuje svaly ve tvaru a udržuje dobrou fyzickou kondici. Vzpomeňte si na slovo „Hnutí je život“, ke kterému lze s naprostou důvěrou „přidat krásu, zdraví a mládež“.
  5. Kosmetika nízké kvality .Použití kosmetiky s nízkou kvalitou, která je často spouštěna touhou zachránit, je plná řady negativních důsledků. V nejlepším případě zůstane stav kůže nezměněn, v nejhorším případě budete potřebovat pomoc specializovaných dermatologů. Pokud si nemůžete dovolit použití vysoce kvalitní kosmetiky (poměrně drahé), pak si lépe pamatujtepopulární recepty krásy.Pomocí přírodních produktů můžete doma vyrobit krásné masky, krémy a pleťové vody pro péči o pokožku obličeje, těla a vlasů.
  6. Laziness.Toto je pravděpodobně nejškodlivější a nejničivější zvyk. Neochota následovat jejich vzhled ovlivňuje krásu nejhorším způsobem. Žena, která je schopna se sbalitpřekonat lenost a pravidelně věnovat pozornost jejich zdraví a vzhledu, může pracovat zázraky!