Krásné obleky pro ples 2019 - obrázky pro kluky

Oblékání mladého muže ve slušném obleku se někdy stává pro jeho příbuzné skutečným trestem. Absolventi nejsou dychtiví nosit klasické věci, zvažovat je nudné a nehodné dne, symbolizující svobodu od školy s jeho oblékání. Je však možné nalézt kompromis, který je nyní možné v roce 2019 vyzvednout v elegantním pánském obleku, módní trendy lze snadno sledovat pomocí foto luky a obléknout si oblečení, které bude vyhovovat mladému individualistovi, který vstoupí do dospělosti.

Tkaniny a barvy

Koncem června se tradičně rozloučí spolužáci a učitelé se školou do školy. V mnoha regionech je v tomto období již velmi horké, ale severní regiony Ruska mohou stále zůstat chladnými večery. Na základě klimatických vlastností musíte zvolit jak tkaninu, tak styl. Ale s barevným řešením stojí za to hrát, zejména proto, že současná pánská móda ho plně schvaluje a podporuje, což snižuje rozdělení barev na „mužské“ a „ženské“ méně.

Vlna je po dlouhou dobu považována za hlavní kostýmní tkaninu, v ní si můžete zvolit její tloušťkuv závislosti na očekávané teplotě v době události. Mnozí se obávají, že tento materiál bude stále horký. Ale moderní technologie pro vytváření filamentů udeří, například, průměr vlákna z Scabal je jen 13 mikronů, což je 3krát tenčí než lidské vlasy. Společnost sídlí v Belgii, slavné jsou také italské firmy Loro Piana a Ermenegildo Zegna.

A nejlepší suroviny jsou vyráběny:

 • Austrálie;
 • Anglie;
 • Nový Zéland.
Doporučuje se zvolit na štítku možnost „Virgin wool“. Tento nápis označuje, že vlna je primární léčba, a nikoli sekundární. Stejné označení lze označit jako obleky z tenkého kašmíru.

Velvet a len byl v roce 2019 méně významný, první z důvodu jeho dekorativního účinku a druhý z důvodu jeho praktičnosti, neboť má několik důležitých vlastností. Mezi nimi hypoalergenní a schopnost udržet teplotu, což eliminuje nebezpečí přehřátí. Je však vzácné najít lnu v tmavých nebo jasných barvách, obvykle barvy bílé, béžové a světle šedé. Absolventi mají v posledních letech tendenci k více originálním a někdy extravagantním barvám, což je plně podporováno módními trendy. Mezi oblíbenými barevnými řešeními převažují tyto barvy:

 • "skleněné láhve"
 • Marsala;
 • šarlatový;
 • tyrkysová;
 • okrové odstíny;
 • práškové;
 • olivy;
 • varianty šedé;
 • hnědá;
 • jasně modrá.

TrendyDoma prezentovali varianty pánských obleků ve světle fialové, růžové a červené barvě. Na takové experimenty však může být přesvědčen vzácný chlapec. Nicméně, od obvyklé starší generace matné modré, tmavě šedé (téměř grafit) a černá je lepší vzdát. Nyní se staly příliš vyspělými stavovými květy, které se nevejdou do atmosféry dovolené. Bílá a béžová béžová barva vám bude připomínat výletní plavby.

Pánské obleky pro ples v roce 2019 podle módních trendů a fotografií z výstav by měly spíše připomínat párty ze 70. a 80. let. Proto barvy mohou být naprosto divoké, ale ne nudné a pokud možno minimálně tradiční. Je možné, že za 10 let bude současný absolvent šokován jeho výbavou, ale konkrétně v den svátku se bude moci cítit co nejvíce uvolněně. Mezi zajímavé barevné kombinace patří nejoblíbenější:

 • hnědá + žlutá + okrová;
 • modrá + bílá;
 • šedá + modrá + béžová;
 • žlutá + bílá;
 • hnědá + modrá.

Často existují modely, ve kterých je bunda jedné barvy a kalhoty jsou jiné. Ale obvykle je barevný přízvuk košile. Měla by být monofonní, tisk, i klasické, na oficiální akci tohoto druhu stále není vítán. Ale mohou být na samotném obleku. Nejčastěji používané možnosti jsou proužek a buňka. Ten je obzvláště populární v nadcházející sezóně. Je zajímavé, že to může být kontrast nebo naopakv blízkosti středních tónů, například šedé a světle modré čáry nebo písku a hnědé.

Módní styly

Variace pánských obleků nejsou silně vystaveny módním trendům, což je ve skutečnosti dobré. Je možné zakoupit jednu sadu a používat ji několik let. Existují zavedené a "schválené" etikety, které lze ředit moderními prvky střihu a barev.

„Dva“

Klasika i pro klasickou verzi, předpokládá hladké rovné kalhoty se šipkami a bundu na 2, 3 nebo 4 tlačítkách. Více mladistvý styl má pouze jednu smyčku, a obvykle v tomto případě je celý řez mírně zúžený. Obraz je více zlomyslný, který dokonale zapadá do konceptu promoce.

Dvojitá bunda s dvouřadovým kabátem vypadá obzvlášť elegantně. Tento klasický model je připevněn 2 řadami knoflíků, jejichž ozdoba má zvláštní význam. Bunda se dvěma prsy je trochu stejná jako uniformy předrevolučních vojenských let. V kombinaci s lehce vypadajícím mužským tenkým šátkem. Ale tento styl je velmi těžké nosit v teple, protože i když jen rozepnete knoflíky, ztrácí polovinu svého kouzla.

Trojka

Tato volba vždy vypadá elegantně, třetí prvek - vesta dává siluetě hladkých linek a je vhodná pro ty kluky, kteří mají komplexy, protože ten obrázek zkrátí. Jeho přítomnost je nyní zajímavým doplňkem k obrazu, který silně hrají designéři.

Nejkrásnější pánské oblekyna plesu 11 tříd v roce 2019 mají vesty, fotografie mladých mužů ukazují, že se perfektně hodí do luku mládeže. Módní návrháři nabízejí, aby to několik tónů tmavší nebo světlejší ve vztahu k hlavní barvy kostýmu, nebo přidat tisky na to. Toto podtržení třetího prvku sestavy vytváří stylový a moderní vzhled.

Tuxedo

Má-li se akce konat v restauraci, je tato možnost také vhodná. Hlavní věc je, že ocas srsti by neměl být příliš dlouhý. Při výběru smokingu je důležité spoléhat se na to, jak se v něm cítí mladý muž a jak bude klasický oděv jeho strany (pokud má být).

„Dva“ s vestou

Hladké kalhoty a krásná vesta mohou dobře vytvořit absolventský oblek v horkých oblastech. Vypadají oficiálně oficiálně, ale dovolují vám, abyste se neomezovali v pohybech a nebrali se teplem. Hlavní věc v tomto případě, vyberte non-průsvitné košile, můžete tmavé tóny.

Oblek s bundou

Velmi stylový a originální model. Vypadá to uzavřené a dokonce do jisté míry tajemné. Bunda má následující vlastnosti:

 • stojací límec;
 • délka do poloviny stehna;
 • klopy.

Navzdory své závažnosti vypadá velmi přitažlivě a doslova přitahuje oči. Lze kombinovat s běžnými i zkrácenými kalhotami. Mohou být lehké, například béžové a sakové švestky,zelené, chrpy modré nebo tmavě fialové. „Tunika“ vyrobená ve standardnějších barvách může vypadat pochmurně pro zábavnou dovolenou.

Skutečné vlastnosti řezu

Příští sezóna představila několik zajímavých detailů, které mohou dokonce modernizovat nejjednodušší a nejvhodnější oblek. Mezi ně patří:

 • široké kalhoty ze 70. let, byly používány mnoha designéry a staly se novinkou roku 2019, ale s nimi byste měli být opatrnější s krátkými kluky - tento styl trochu zkracuje siluetu;
 • široké strany otočného límce;
 • náplasťové kapsy;
 • zastrčené hrany kalhot;
 • krátké bundy (těsně pod pásem).

Zajímavé nápady a doplňky

Obraz nemůže být úplný bez podrobností a zejména pro slavnostní šatník mužů.

Košile

Právě ona hraje hlavní roli po kostýmu. Důležitá je nejen jeho barva, ale i přistání. Mělo by být perfektní ve tvaru, ne vlnité vlnami, ale ne vhodné pro tresku. Na správném modelu rukávy nahlédnout na 1 cm od pod manžety bundy.

Manžetové knoflíčky pro ni jsou v barvě kravaty nebo kalhot, ale kapesník v kapse by měl odpovídat tónům a věci s košili.

Kravata

Dlouhá doba v módním tie-tie ztratila popularitu. Nyní důležitější je klasický model nebo "motýl". Zbarvení by nemělo být radikálně mimo obecnou paletu barev.

Ale onmůže být nejvíce hooligan tisk, protože událost je jak slavnostní a zábavné mládežnické party.

Obuv a opasek

Starým pravidlem je, že barva těchto dvou šatních skříní by se měla shodovat. Někdy můžete udělat výjimku a vybrat tón, aby odpovídal kalhoty. To je zvláště vhodné pro malé mladé muže, protože pak nebude nic, co by rozdělilo siluetu na polovinu.

Šle

Pokud má absolvent v úmyslu tančit a pobavit se a má v úmyslu se zbavit saka v první sekundě po skončení oficiální části, pak jsou nutné podvazky. Pomáhají nechat košili správně zastrčenou a dát oficiální dotek, i když je horní část obleku vyřazena. Kromě toho, světlé podvazky si můžete vychutnat absolvent sám, stává skvělým doplňkem k obrazu mládeže.

Fotografie pánských obleků pro ples v roce 2019 dokazují, že módní trendy týkající se tohoto typu věcí se zásadně neliší od těch, které byly před 20 lety. Můžete si vyzvednout klasický formální oblek v zajímavém barevném schématu, a možná to bude také důležité pro mnoho dalších sezón. Nebo dávejte přednost extravagantnějšímu modelu s krátkou bundou a šle v jasných barvách. Hlavní věc je vybrat si oblek, který bude sedět na obrázku, s důrazem na mužnost mladého absolventa.