Stylové zimní luky pro dívky: obrázky z let 2018-2019

Chcete-li být v zimě v zimě, není vůbec nutné kupovat všechny módní kolekce drahých butiků. Obaly módních časopisů jsou plné obrazů módních zimních luků a slouží jako průvodce ve světě vysoké módy pro běžné ženy.

Moderní móda je postavena na skutečnosti, že stačí mít pár módních věcí, které se snadno vejdou do základního šatníku módy. Samozřejmě, že tento vzorec bude fungovat, za předpokladu, že základní šatník je vybrán správně, a skládá se z vysoce kvalitních věcí, které lze snadno kombinovat. Vytvoření základního šatníku je něco, co se všechny moderní dámy musí naučit.

Zimní vzhled: krásné oblečení a doplňky (s fotografiemi)

Nová sezóna tradičně zavádí do každodenního šatníku světlé aktuální novinky, bez nichž by nebylo možné vytvořit módní luk v zimě.

Hlavní myšlenkou této zimy bude minimalismus, zdrženlivost a pohodlí v oblečení. Světlé frivolní barvy a lehké látky by měly být odloženy na příští léto. Módní trendy a správné akcenty pomohou vytvořit jedinečné obrazy zimy 2019-2019.

Podívejte se na fotografickou sbírku módních luky,Cítit současný barevný rozsah a módní náladu v této sezóně: ​​

Stojí za povšimnutí hlavní body vývoje:

 • Zámořské oblasti jsou stále v módě, jedná se o objemné svetry, nadměrné kabáty, prostorné kalhoty a volné šaty.To jsou věci, které by měly být přítomny v šatníku všech módních žen
 • Asymetrie a vrstvení jsou znaky módního luku;
 • Skromné ​​akcenty v obrazech, nedostatek chytlavých prvků v dekoru, stručnost a inteligence - to je to, co je v moderním moderním oblečení neodmyslitelnou součástí.

Kokosový model, pevně drží svou polohu a dnes je to nezbytný detail základního šatníku moderní módy.Módní guru doporučují zvolit takové nátěry tichých diskrétních odstínů.Tento kus oděvu by měl být volný řez, zpravidla zúžený na dno.Může mít klasický anglický límec, lakonický turn-down nebo módní bránu ve stylu Chanel.

Pod takovým nátěrem je dobré nosit základní kalhoty nebo .) hubené džíny, boty na stabilní patě nebo boty na pohodlném klínu.

Módní šátek nosený přes límec by měl být nezbytným doplňkem pro módní cibuli na zimu 2019.Takový teplý prvek jistě dodá zimnímu obrazu pohodlí a harmonii.

Pláště z ovčí kůže modely pilota, které se vrátily z minulého století a pevně se usadily na módních lávkách.

Tento model zimního oblečení,bude sloužit jako vynikající základna pro stylový vzhled této zimy:

Charakteristickým rysem tohoto modelu je bílá kožešina uvnitř kožichu, která kontrastuje s hnědým nebo červeným vrcholem.

Takový kožich může být ekologicky vhodný nejen do ležérních a "grungeových" stylů, ale může se stát i prvkem klasického stylu:

Pro doplnění obrázku si můžete vybrat volumetrický svetr, velký úplet, pletenou čepici a límec na šátek, džíny s přítelem nebo maxi sukni. Boty mohou být jakékoliv, v nichž teplé a pohodlné: boty ugg, klínové boty, boty s podpatky, zimní tenisky.

Zimní luky: Streetwear

Místo naštvaného příležitostného stylu ulice přichází, když můžete nosit koženou bundu, horní kožešinovou vestu, útulný klobouk na hlavě a uggs na nohou. Pro městskou zimu, kdy potřebujete rychle a pohodlně přejít z jednoho místa na druhé, je vhodnější nemyslet na nic.

Podívejte se na fotografii, kde jsou prezentovány pouliční zimní luky pro velké město:

Tento trend v módě se v posledních letech rychle vyvíjel. Tento jedinečný trend kombinuje nejlepší luky z haute couture, hip-hopu a japonské ulice.

Největší pozornost je v současnosti věnována zámořskému stylu v zimě, který je vhodný pro dívky všech věkových kategorií a velikostí:

Tento jedinečný styl umožňuje dívkám vyjádřit co nejvíce.jejich individualitu, překvapit ostatní a udělat dojem. Bundy a nadměrné svetry, roztrhané džíny, tílka a klobouky - všechny tyto skříňové detaily jsou navrženy tak, aby přinášely pohodlí každodennímu vzhledu.

Spojení bezkonkurenčního je dalším principem stylu ulice. A nikdo není takovým výběrem věcí překvapen. Skutečné textury pro nejlepší luky této zimy jsou kůže, semiš, denim, kašmír. Laconic a monochrome - tento styl lze charakterizovat.

Podívejte se na fotografii, jaké stylové zimní snímky připravili profesionálové ze světa módy:

Stojí za to se podrobněji zabývat těmito obrazy.

 • Zdá se, že elegantní skládaná sukně na podlaze v kombinaci s koženou bundou poskytuje kontrast, který vypadá velmi ekologicky. Velké brýle, pletený šátek a klasické boty doplňují vzhled. Obecně platí, že v nadcházející sezóně musí být sukně skládaná. Může být nošena nejen klasickou obuví, ale může být také směle kombinována s oxwords a vysokou konverzací.
 • Nadměrný svetr a sukně sukně, zdá se, že jsou z různých stylů, ale celkově se soubor vůbec neporušuje. Klasická čerpadla doplňují vzhled a dodávají eleganci celému luku.
 • Džíny jakékoli textury, hubené a milenci, roztrhané a kovboj s vysokým pasem, můžete bezpečně vybrat zimní luk sezóny 2019. Jedinou výjimkou jsou džíny s nízkým pasem - jsou beznadějně z módy a majíspojit se s naprostou špatnou chutí.

Hitom sezóny budou všechny druhy pletených předmětů, počínaje svetry a končícími kabáty.

 • Klasické džíny v kombinaci s nadrozměrnými kabáty - dnes je tak známý obraz, že nikdo nebude klást otázky.

Stojí za to dodat, že zimní luky pro stylové dívky nebudou bez šatů. Trapézový a rozšířený, rovný a zúžený dolů, velkoryse zdobený výšivkou a aplikacemi, pletený a asymetrický - výběr je prostě obrovský. Doporučuje se kombinovat s těsnými punčochami a golfem.

Bundy pro vytvoření zimního vzhledu: módní luky

Zvláštností vnějšího oděvu je to, že se zřídka mění každou sezónu.Proto je třeba se zabývat módními luky teplého zimního oblečení, aby bylo možné správně se rozhodnout:

Bundy a kabáty jsou praktickým oblečením pro vytváření zimního vzhledu, který také drží krok s módou. Obdivovat módní trendy, bunda dolů je transformován a upraven, získává módní detaily a aktuální funkce.

Zimní luky používající spodní bundy se vyznačují výraznými styly.Zdá se, že designéři se všemi dostupnými prostředky pokoušejí ukázat siluety z každodenních obrazů:

Bundy dolů se staly pohodlnějšími,objemné a prostorné. V chladném období bude trendem krátké spodní bundy s jasnými pruhy nebo kontrastní podložka. Asymetrický lem, prodloužená zadní strana bundy, různé délky předních polic, ostré a pravé úhly - to vše jsou skutečné detaily. Měly by být žádné plynulé přechody.

Stylový teplý zimní vzhled této sezóny se vyznačuje kožešinovou výzdobou kapes a límců. Načechraná srst se používá v kontrastních barvách, jako je liška, liška stříbrná, liška polární, mýval.

Módní detaily v ošacení:

 • Barvená norková kožešina a světlé umělé kožešiny v ozdobách kapes
 • \ t
 • Části pletené pleteniny, jako jsou kapsy, límce a rovné rukávy
 • Kožešinové límce, manžety a podšívka v kontrastních barvách
 • \ t

Modely srsti s rukávy z kožešin jsou důležité, ale stojí za to být s tímto prvkem úhledné - objemové rukávy mohou vizuálně přidat několik velikostí.

Podívejte se na fotografii, jakou různorodost zimního vzhledu můžete získat pomocí stylového oblečení, jako je například bunda dolů:

Pro získání úplného zimního vzhledu se doporučuje nosit tyto základní věci v kombinaci s péřovou bundou:

 • Velkoplošné nadměrné svetry s objemným krkem.
 • Skinny kalhoty nebo klasické kalhoty, nadměrné džíny nebo rovné modely s vysokým pasem.
 • Pohodlná obuv - uggs, boty, boty s pevnou patou nebo klínové boty.
 • Pletené kloboukyrůzných stylů.
 • Šály, rukavice a příslušenství pro styling.

Velkoobjemové sáčky ztratily svůj význam, v nové sezóně návrháři doporučují výběr miniaturních batohů nebo pohodlných tašek přes tělo.

Skutečné barvy pro vytváření zimního vzhledu v různých stylech

Aby bylo možné vytvářet stylové obrazy pomocí zimního oblečení, musí se dívky naučit především kombinovat věci hlavního šatníku a používat potřebné příslušenství. Je důležité nejen pochopit, co je v módě, ale také schopnost kompetentně vytvářet obrazy.Jaké barvy jsou v této sezóně relevantní:

 • Žlutá
 • Brown
 • Oranžová
 • Modrá
 • Růžová

Barva Marsaly v minulé sezóně již přežila a ztratila svou dřívější popularitu.

Samozřejmě, že všechny výše uvedené barvy lze úspěšně kombinovat s černobílými a získat stručné kombinace.

Různé tisky zůstanou také populární, čím více jsou mimořádné, tím lépe. V jednom snímku však není nutné kombinovat několik různých geometrických výtisků. Například hrach a pruhy, květiny a pruhy - tento špatně pojatý pohyb může snížit cenu celého luku.

Využití klasických barev, černé a šedé, bude vhodné pro vytváření módních zimních skutečných snímků. Přidáním vhodného příslušenství může být obraz v černé barvě stylový a relevantní.

Pro vytvoření krásného zimního vzhledu pro sezónu 2019-2019 doporučují stylisté dodržovat zásadu barevné harmonie a jednoty stylu. Aby se příležitostná elegance stala přirozenou charakteristikou obrazu, měli byste si vybrat svůj vlastní jedinečný styl a držet se ho.

Aktuální styly nadcházející sezony:

 1. Romantický styl.Tekoucí šaty, skládané sukně, stručné halenky - vše by mělo být čisté a čáry řezu jasné. Na obrázku by neměla být žádná nedbalost. Módní kožich nebo rezervovaný vlněný kabát, vysoké boty nebo kotníkové boty budou organicky doplňovat obraz .
 2. Klasický styl.Omezené tlumené odstíny - čokoláda, béžová, černá, šedá, minimální příslušenství, drahé šperky. Aktuální výtisky - buňka, proužek, husa noha. Vynikající volbou by byly černé šaty s dokonalým střihem, stylový kožich z přírodní kožešiny nebo klasický kožich . Semišové nebo kožené boty s podpatky organicky doplní zimní klasický vzhled.
 3. Neformální styl , který se vyznačuje pohodlím a pohodlím. Základní věci by měly být kvalitní džínsy, černé šaty, šaty kalhoty, módní svetr nebo sako, tužková sukně a kožená bunda se srstí ze stříbrné lišky. Obraz bude dobře doplněn o kašmírový kabát skutečného stylu.

Na základě základních znalostí současných stylů, můžete bezpečně kombinovat sady oblečení, kombinovat různé části a dovedně používat příslušenství.

Módní doplňky pro zimní luky

Bez módních doplňků je obtížné vytvořit krásný dokončený zimní pohled.Nejvýznamnější přírůstky této zimy:

 • Pletená šála- vlna, kašmír, kožešina nebo samet. Šátek může být v souladu s obecným obrazem a může se naopak stát kontrastním místem;
 • Pás- může být široký nebo úzký, korzet nebo spona z tkaniny nebo kůže. Dobrý pás ozdobí a doplní celou sadu;
 • Taška - není příliš velká. Skutečné tašky, obálky, tašky, kufříky, tašky, složky - formuláře prezentované designéry jsou rozmanité a každá žena ji jistě najde;
 • Klobouky - čepice, klobouky, barety a klapky na uši. Princip zámoří se vztahuje také na víčko a objemové uzávěry vyrobené z tlusté merino vlny neztrácejí svůj význam. Kožešinové klobouky, široce prezentované na módních molu, budou dobře vypadat s vlněnými kabáty nebo saka, ale ne s kožichy;
 • Dlouhé kožené rukavice - dokonale doplňují vzhled, zejména stylový kožich nebo zakrytí kabátu s krátkým rukávem;
 • Těsné punčochové kalhotky;
 • Velké zlaté náušnice a abstraktní sluneční brýle.

Nebojte se zkusit, vyzkoušet a hledat "své" doplňky.

Bez ohledu na trendy, které diktují módní domy všech světových módních metropolí, by se měl člověk orientovat především na svůj vlastní vkus a stav vnitřního pohodlí. Pro módu nemusí následovat - to musí být cítit. Pak je zimní sezóna jistě nejen teplá, ale i módní.