Módní a stylové šátky sezóny zimní 2018-2019

Šátek dnes není jen atributem ženského šatníku, který je schopen chránit před chladem a mrazem. V této sezóně je šátek stylovým a módním doplňkem, který dokáže vytvořit, doplnit nebo ozdobit jakýkoli vzhled. Šátek je tak univerzální, že ho můžete nosit kolem krku, ramen, hlavy, kravaty v pase a dalších. To je důvod, proč v této sezóně, téměř všichni slavní návrháři neignorovali šátky a rozhodli se hrát v plném rozsahu.

A tak se podívejme, jaké šátky budou v módě v zimní sezóně 2019-2019.

Kožešinové šály

Kožešina !!!!! A co zima bez něj Ano, stoles se stal hitem chladného období. Kožešina může být dlouhá a krátkosrstá. Tyto šály vás snadno ochrání před chladným větrem a zimou. Kožešinové šály vypadají velmi stylově a krásně. Kožešinové šály lze také nosit s něčím a kombinovat s jakýmkoliv oblečením, ať je to sako, kabát nebo večerní šaty.

Pletené šály

Pletené šály, stejně jako v předchozích obdobích, jsou stále relevantní. Tento zimní módní pletené šály v následujících barvách: všechny odstíny šedé, terakota, vínové, tmavě modrá. Pokud jde o délku, může to být dlouhé masivní šátky, které budou vypadat skvěle přes kožichy, saka a zimní bundy a kratší šátky,nejlépe vyplnit. Pokud jde o vzory a pletení, v této sezóně, šály s komplexním reliéfním vzorem, objemné pletení jsou módní. Relevantní jsou také pletené šály se skandinávskými vzory nebo obrazy fauny a flóry.

Volné šály

Snudy - toto je nová sezóna zimy 2019. Snud je šátek, jehož konce jsou propojené. Jedná se o univerzální příslušenství, které lze nosit na krku místo šátku, nebo na hlavě místo čelenky. Vypadají stylově, velmi teple a pohodlně. Snoods může být vyroben z pleteniny, módní samet a kožešiny.

25 způsobů, jak nosit šátek