Jemné pedikúry

Před nástupem žádoucího, horkého, romantického léta a sezóny otevřených nohou nezbývá mnoho času. Proto, abychom mohli začít přinášet naše oblíbené nohy, musíme mít právě teď! Podzimní zimní avitaminóza, uzavřené teplé boty, konstantní teploty kapky - to vše není nejlepší způsob, jak se odráží ve vzhledu nehtů a kůže vašich nohou. Po dlouhé chladné zimě trpí kůže sucho a na ní se objevují drobné praskliny, kukuřice a otravný peeling. Ihned, v jednom pádu, to všechno neopravíte: jsou nezbytné speciální postupy pro obnovu kůže chodidel. A samozřejmě musíme začít s pedikúrou.

Dnes, s množstvím všech druhů kosmetiky v kosmetických salonech a supermarketech, může být postup péče o nehty a pokožku nohou prováděn s velkým úspěchem doma.

K tomu budete potřebovat koupel teplé vody, pěnicí gel, křoviny, výživný krém a lak na nehty.

Budete také potřebovat speciální nástroje: kartáč na nehty, profesionální nůžky na nehty, pilník na nehty a dřevěné hole.

Seznamte se s postupem pedikúry:

Nejdříve musíte důkladně umýt nohy a otřít je suchým ručníkem. To by mělo být provedeno poměrně rychle, aby nehty nohou neměly čas změknout (koneckonců, v takovém uvolněném stavu, je zbytečné a škodlivé je podávat). Teprve poté dát pilníku požadovaný a požadovaný tvar.

Nalijte teplou vodu do nohypěnění gel a udržet nohy v něm po dobu pěti minut. Pak je třeba dát nohy na nohy a důkladně masírovat problematická, rušivá místa. Použijte pemzu k odstranění příliš hrubé kůže z nohou. Ošetření nehtů by mělo být nejdříve 30minut po koupeli. Pomocí dřevěných tyčinek jemně oddělte kůžičku od nehtu a odstraňte ji speciálními kleštěmi. Pokud se bojíte poškodit jemnou kůžičku, naneste speciální olej a stěrkou ji posuňte směrem k základně nehtu. Po všech postupech opláchněte nohy vodou a osušte ručníkem. Nakonec naneste veškerý výživný krém a masírujte nohy, protože na chodidlech spojených s našimi orgány existuje mnoho akupunkturních bodů. Díky masáži a nohám se bude váš organismus cítit mnohem lépe a energičtěji.

Věnujte velkou pozornost barvě nehtů. Pokud začnou žloutnout, zkuste si odtrhnout nehty. Můžete si udělat speciální křoviny pro nehty z kávové sedliny. S neustálým používáním se povrch nehtu opět stane lehkým a čistým, bez žlutého odstínu a tmavých nepříjemných skvrn. Pokud povrch nehtu není zcela hladký, naneste na drážky, které budou vyrovnávat váš nehet, speciální lakovaný podklad. A poté můžete postupovat přímo k oblíbenému zaměstnání všech žen - na nehty aplikujte lak na nehty.

Krásná pedikúra na nehtech nevyžaduje mnoho času a úsilí. Pokud se vám líbí vaše nehty design a vaše okolí, pak je třeba použítdalší opatření, která zajistí, že se bude udržovat poměrně dlouhou dobu. K tomu použijte průhlednou základnu laku, která chrání nehtovou desku. Pak se aplikuje jedna nebo dvě vrstvy barevného laku a nakonec je lak fixátorem, který chrání pedikúru samotnou, aniž by se barevný lak mohl odtrhnout nebo odlupovat. Dodržování těchto jednoduchých doporučení, nehty budou vypadat leskle a dobře-upravený na dlouhou dobu, radost vás a vaše fanoušky.

Pedikúra nejen zdobí nehty, ale také vypráví o povaze ženy. Černou barvu nehtů preferují především ženy se silným charakterem a feministickými agresivními sklony. Světlé odstíny a tóny zradí romantický charakter ženy. Sekaná pedikúra zdůrazní hravou náladu, nejlépe se hodí pro večerní a noční zábavu dívek.

To je vše, vaše pedikúra je hotová! Pamatujte si, milé ženy, tento postup by se měl opakovat alespoň dvakrát měsíčně.