Denní péče o řasy

Pprakticky každá žena sní aelegantní, dlouhé a silné řasy . Řasy - opravdová výzdoba ženských očí, aby výraz byl výrazný, atraktivní a okouzlující. Vzhledem k vývoji kosmetického průmyslu má téměř každá krása schopnostprodloužit a zvýšit objem řasv důsledku nárůstu.

Podle statistik se na horním lidském víčku nachází přibližně 90-170 cilia 7-12 mm dlouhých. V dolním víčku asi 75-80 řasinek.

Mnohé ženy však jednoduše podceňují hodnotu řas, při péči o ně neplatí dostatek času a pozornosti.
Takový postoj může způsobit takové negativní jevy, jako je ztráta řas, a zejména v pokročilých případech průřez. Aby se předešlo takové situaci, odborníci doporučují dodržovat několik jednoduchých pravidel pro každodenní péči o řasy:

  • Denně před spanímje nutné provést ošetření pleti kolem očí a řas , pečlivě odstranit řasenku a oční stíny.
  • Doporučuje se používání specializovanýchodstraňovačů očního make-upu . V současné době je v obchodech prezentován poměrně široký sortiment různých pleťových vod, takže si každá žena může vybrat mléko se všemi vlastnostmi typu pleti. Běžné prostředky mohou způsobit podráždění a zarudnutí.
  • Pro odstranění řasenky se nedoporučuje používat mýdlo nebo sprchový gel. Kůže kolem očí je velmi tenká a zranitelná, takže ji mýdlo může přesušit.
  • Nepokožku čistěte příliš ostrými a hrubými pohyby, abyste předešli předčasným vráskám.Otírejte kosmetický disk tak jemně a opatrně, jak je to jen možné.
  • Po dokončení postupupro odstranění očního make-upumůžete použít hydratační nebo výživný krém určený pro pokožku kolem očí.Z lidových prostředků dokonale zklidňuje pleť heřmánkový extrakt nebo slabý roztok černého čaje.Tento postup pomáhá posílit řasy.
  • Doporučuje se denně speciální kartáč na řasy.Štětec musí být měkký a hedvábný, aby nedošlo ke zranění oka.Případně si můžete umyt shag ze staré kostry.Každé ráno a večer si čistěte řasy.Pro česání řas můžete použít ricinový, olivový nebo růžový olej s přídavkem vitamínu A nebo E. Oleje posilují řasy, zabraňují jejich nadměrné ztrátě, dávají jim lesk a hedvábnost.
  • Bylinné obaly pro řasy. Velmi účinný obklad bylinek chrpy, měsíčku a černého čaje ve stejném poměru.Uvařte bylinky ve skle, nechte je vyluhovat a vychladnout.Po tom, navlhčete vatový tampon infuze a dát komprese na oči.Strávit v tomto stavu 15 - 20 minut.Pro viditelný efekt je nutné držet obklady jednou týdně.

A v neposlední řaděpoužívejte pouze vysoce kvalitní kosmetiku pro oční líčení a odstraňovač make-upu .Úspora peněz může mít za následek značné ztráty.Aprotože my ženy si zasloužíme to nejlepší.