Pruhované Stylové Šaty

Proužkované šaty jsou hitem roku 2019, který právem zaujímá vrcholky módních trendů a fotografie s ukázkami módních luky s ním nejdou z obalů časopisů. Toto oblečení obdrželo takovou popularitu nejen díky svému původnímu vzhledu, ale i praktičnosti, protože šaty s potiskem v podobě proužku jsou nenáročné a zapadají do naprosto jakéhokoliv stylu. Proto dnes představila spoustu originálních stylů těchto šatů, o kterých budeme později diskutovat v článku.

Stylové černé a bílé pruhované šaty

Pásmo je jiné

Kapela je nejen stylová, ale také velmi funkční. Například, svislé pruhované šaty vizuálně prodlouží postavu, takže je mnohem štíhlejší.

Zajímavý svislý pás

Co se týče horizontálních linií, mýtus, že jsou kompletní, je dávno rozptýlen. Proto se stylisté bezohledně doporučuje nosit šaty s několika tenkými vodorovnými pruhy a plnými tělními krásami. Věřte, že taková barva bude nejen přidávat další libry, ale také vizuálně upravovat tvar.

Pletené šaty na dámy

Při výběru vodorovných pruhovaných šatů, zejména dlouhých, věnujte vždy pozornost lemu výrobku. Musí nutně končit tmavou čarou, jinak bude obraz vypadat nepřiměřeně.

Kromě standardních svislých a vodorovných pruhů používají designéři ve svém oblečení takédiagonální, přerušované čáry, a také kombinovat odrůdy tohoto tisku v jednom přídi.

Šaty s vodorovným pruhem na celebritách

Nezapomeňte také na šířku pásů. Úzké linie jsou nejuniverzálnějším a nejoptimálnějším řešením pro dívky jakéhokoliv typu těla. Široké a médium může „hrát krutý žert“ a výrazně deformovat postavu. Proto byste měli být s nimi opatrní a vybrat si výrobky, ve kterých jsou současně různé proužky na šířku.

Melania Trump v pruhovaných šatech

Módní barvy

Při výběru pruhovaných letních, zimních nebo demi sezónních šatů je velmi důležité věnovat pozornost nejen samotnému tisku, ale i jeho barevné paletě. Dnes nejmódnější barvy jsou následující:

  • Černá. Šaty s černými pruhy jsou jedním z nejoblíbenějších. To může být nošeno v neformálním nebo v kanceláři. A s dobrým výběrem doplňků a obuvi bude tento outfit skvělým základem pro slavnostní akce.

  • Modrá nebo modrá. Světle modré nebo tmavě modré pruhy na bílém sněhu - romantická a jemná volba, která je ideální pro vytvoření stylového letního luku. Takové šaty mohou být kombinovány jak s produkty lehkých tónů, tak s docela jasnými věcmi tyrkysových a červených odstínů.

Pásek různých barev

  • Růžová nebo červená. Šťavnatá paleta, která přitahuje pozornost. Tyto šaty jsou velmi neobvyklé a velkolepé,proto nevyžadují další příslušenství.

Barevná lišta

Nyní jsou šaty v módě as mnohobarevným pruhem, vyrobeným v tlumené nude měřítku, nebo ve světlých a barevných odstínech.

Stylové stylové šaty

Pruhované šaty v roce 2019 jsou tak důležité, že kromě klasických stylů, návrháři nabídli módní předměty a novinky, které lze vidět na fotografii s obrazy hvězd jako Rihanna, Stella McCartney, Sophia Bush, Olivia Palermo, atd.

Už jste si koupili módní proužkované šaty?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Zajímavé : Košile: Módní novinky 2019

Mezi nejoblíbenější patří:

  • Košile šaty. Současně jednoduchý a originální styl, a to i v pruhované verzi - musí mít aktuální sezónu. Hodí se pro všechny dívky bez ohledu na velikost těla a výstižně zapadá do jakéhokoliv stylu oblečení. Kromě klasické košile dnes můžete najít složitější možnosti, zdobené volánky, závěsy nebo řezy v ramenou.

Oblečení pro pruhované košile

  • Pletené. Praktické a zároveň elegantní šaty, které jsou vhodné pro ponožky v absolutní roční době. Přizpůsobený řezzdůraznění křivek obrázku a absence potřeby žehlení - hlavní výhody tohoto oblečení

Pletené pruhované šaty

Zajímavé : Elegantní šaty pro obézní ženy k výročí: fotografie obrázků

Krátké pletené pruhované šaty lze nosit nejen s punčochami, ale také s legíny nebo klasickými kalhotami jako tunikou (viz příklady na fotografii níže).
  • V podlaze. V závislosti na střihu a designu těchto šatů může fungovat jako příležitostná nebo večerní možnost. Již harmonicky vypadají v nezávislé verzi, a proto nevyžadují žádné další příslušenství. V tomto případě by měl být jediný jasný důraz kladen výhradně na obuv.

Pletené šaty na podlahu

  • S otevřenými rameny. Hit 2019 dobyl srdce více než jedné módy. Dnes najdete modely šatů v pruhu zcela odlišných tvarů a střihů. Popruhy v tomto případě mohou být mírně sníženy nebo zcela chybět. Doplňuje celý soubor šněrování nebo míček.

Pruhované šaty s holými rameny

Zajímavé : župany z roku 2019: fotografie obrazů a módních novinek

  • župan. To je jeden z nejvíce módních stylů této sezóny. Volný střih, který je mírně rozšířený na dno a zdobený pásem v pase, v kombinaci s pruhovaným potiskem je vhodný i pro majitele nestandardních variant. Kromě toho, župan je zcela univerzální apraktické, takže můžeme bezpečně říci, že je vhodný pro všechny příležitosti v životě.

Pruhovaný župan

  • Oblečení na trička. Praktický model, který svým designem připomíná tričko, které je nejdůležitější věcí pro léto. Délka se může lišit od ultrashort do maxi. Obzvláště důležité jsou však košile s pruhy střední délky. Můžete je nosit s jakoukoliv botou, včetně sportu.

Triko pruhované midi

  • Dvojitá vrstva. Nová v této sezóně, která se rychle získává na popularitě. Je založen na pruhovaných šatech s krytem, ​​přes který se nosí další, pouze z průhledné monofonní tkaniny.

Pruhované šaty s průhledným pouzdrem

Pásek je jedním z nejmódnějších trendů mezi trendy v roce 2019, takže designéři s tímto potiskem neustále vytvářejí nové a módní styly oblečení, včetně šatů. Koneckonců, bez ohledu na střih, tyto oblečení vypadat nejen elegantní, ale také s řádnou kombinací, vám umožní vytvořit mnohostranný a komplexní obraz, který je tak populární dnes.

A jaký je váš oblíbený styl pruhovaných šatů?