Módní dámský úplet pro jaro a léto 2019

Odkládejte své oblíbené, útulné a bezpochyby módní svetry až do podzimu, je čas vyzkoušet si módní úplet na jaro a léto 2019. Je to pro něj ve sbírkách nejslavnějších módních návrhářů věnovaných zvláštní pozornost.

Módní úplet 2017 ze stylových kolekcí

\ t

Zájem designérů o tento materiál je jednoduše vysvětlen - plast a světlo, umožňuje ztělesnit nejodvážnější nápady a řešení siluety. A dnešní trendy, ve kterých jsou elegance a pohodlí rovnocenné, si bez takových věcí prostě nelze představit.

Z tohoto materiálu designéři vytvářejí doslova všechno, od nenahraditelných vrcholů v každém šatníku až po sofistikované šaty a vesty. Ale bez ohledu na styly a styly v této jaro-letní sezóně, všichni dodržují jedno přísné pravidlo, takže maximální využití pouze přírodních vláken. Podíl syntetických látek v módním úpletu na jaře 2019 by neměl překročit 30%. Plastičnost materiálu poskytuje technologii jeho vzniku.

Vždy topy a populární v každém šatníku skříně v této sezóně získali zcela nové funkce. Ve stylových sbírkách Trussardi a Isabel Marant mají zvláštní místo. Dostatečně objemné, volně řezané modely viskózy a hedvábí v nasycených tónech švestky, maliny a lila jsou úspěšně nahrazeny v obrazech nejelegantnějšími halenkami.

K sbírkám patří modely se zaobleným a V-krkem, až po boky, které se nosíKompletní se širokým nebo úzkým pásem. Respektovatelnost a luxus těchto vrcholů dodává každodenním obrazům eleganci a eleganci.

Mimochodem, luxusní dámský módní úplet 2018 je jedním z hlavních koníčků této sezóny. A tady jsou všechny prostředky dobré, zvažte Rebeccu Taylorovou a Victoria Beckhamovou.

Ve sbírkách těchto značek jsou takové luxusní věci, jako jsou trička, mikiny a mikiny, prezentovány v luxusním provedení. Světlé abstraktní výtisky, stříkání pod drahými kovy, hedvábné a „kroucené“ bavlněné takni v kombinaci s jednoduchými a pohodlnými styly vypadají jednoduše, ale velmi elegantní.

Obvyklé tričko nebo mikina v této sezoně již není běžnou každodenní věcí.

Také definice „průměrného“ není v žádném případě v roce 2019 vhodná pro módní pletené halenky.

Samozřejmě, že jsou určeny pro každodenní obrazy, ale je to s jejich pomocí, aby se každodenní soupravy staly elegantní a stylové. Především díky stylu, v trendu - asymetrickému řezu s komplexními závěsy. Aktivně rozvíjí tyto uznávané autority ve světě módy, jako je Tom Ford a Calvin Klein.

Asymetrické modely z jednobarevné - lépe zdůrazňuje design stylu -

Pletené věci s netopýrovými rukávy a sofistikovanými závěsy v oblasti dekoru ze sbírek těchto návrhářů slibují, že budou hity sezóny.

Další styl, aktivně žádaný v této sezóně, odkazuje na styl"Retro".

Volný model s prodlouženou linií ramen, širokými rukávy s manžetami osazenými na třmenu na kyčelní linii je přímým citátem ze stylu 90. let minulého století.

Balmain představil takové halenky.

Věnujte pozornost fotografii, módnímu úpletu kategorie „luxus“ z roku 2019 má výrazný styl.

Další luxusní trik, ale Isabel Marant a Valentino byly používány pro bundy a lehké kabáty, což tento trend na dráhách důkladně posilovalo - imitace ruční výroby.

Módní úplet z roku 2019 je prezentován ve vytříbeném etnickém stylu: bundy svázané z pestrobarevných čtverců pomocí patchworkové techniky, sofistikované irské krajkové modely s objemovým dekorem nejjemnějšího pasteluodstíny.

Téma krajky také zvedl Karl Lagerfeld, jeho sbírka pro dům Chanel, která již byla v celé historii značky označena za nejpřirozenější pro život v celé historii značky, je plná takových pláště jako sako.dlouhé a zkrácené do linie kyčlí.

Jersey 2019 a 2019: módní trendy

Poněkud nečekaná nabídka pro milovníky šatů a stylu "sport-chic", který se uskutečnil dva najednou, radikálněliší se v rukopisu Kenzo a Guy Laroche.

Navrhli pro rok 2019 šaty z pleteného stylu "pólo".Přímý střih modelu s malou délkou s charakteristickým uzávěrem na krátkém baru nebo zipu a úhledným miniaturním límcem dokonale vyhovuje majitelům.štíhlé postavy.

Designéři si vybrali jasné barvy a jejich kombinace v takových geometrických vzorech v těchto vzorech -

dekorace v kombinaci s kůží plazů.81maxi.

Zde jsou názory designérů prezentovány v různých stylech.Absolutně rovné modely bez rukávů, s uzavřeným výstřihem a přísným, ale velmi účinným a velkým geometrickým potiskem, nabídli designéři značky Lacoste.

A značka Bibhu Mohapatra a mnoho dalších představila modely s délkou maxi s jemným, zaobleným výstřihem s rovným a vybaveným střihem a luxusně rozšířeným lemem ročního tvaru.Designéři využili všech možností pleteniny, aby krásně zakrývali a udržovali nejsofistikovanější střih.Mimochodem, takové modely vypadají skvěle v pohybu.

Módní úplet pro roky 2019 a 2019, jak se předpovídá sbírka, se stále více přizpůsobují ženskému šatníku.Navzdory tomu, že věci z různých stylů jsou z ní šity - od topů a šatů, přes bundy a kalhoty, je v trendech jasný vzor.Věci z tohoto materiálu by měly být buď složité a výrazné, nebo mají zcela jednoduchý styl a výraznou barvu, texturu nebo tisk.

Trendy těchto modelů jsou velmi citlivé na globální trendy, z nichž hlavní je stritstayl.

Hedvábný dres nebo prolamovaný krátký kabát vyrobený z irské nebo německé „brugge“ krajky - to jsou přesně věci, které obohacují obrazy v rafinovaném a rafinovaném městském stylu.

Tento trend je jasně ilustrován Christianem Diorem, který nabízí pro tuto a příští sezónu sbírku lehkých pletených šatů v délce středního stehna s vestami. Propracovaný střih lemu šatů, tvořící vícevrstvou sukni, je překvapivě elegantně kombinován s naprosto lakonickým výstřihem a pláštěm zkráceným na pas. Tato značka také patří k autorství naprosto jednoduchého střihu bez rukávů šaty zdobené objemné pletené květy podél lem.

Tyto modely jsou prezentovány v pastelových barvách, ve kterých převládají klasické béžové, narůžovělé a perlově šedé tóny, stejně jako odstín. Christian Dior je uznávaným zákonodárcem dokonale elegantního městského stylu a takové šaty slibují, že budou nejmódnější.

Podívejte se na fotografii, tyto pletené šaty v roce 2019 jsou nové předměty z nejznámějších sbírek.