Stylové oříznuté kalhoty: módní obrazy

Tyto modely jsou dnes prezentovány v různých stylech a stylech a jsou považovány za základní věc a elegantní skříň. Ale stejně jako každý módní předmět mají svá tajemství. Jak si vybrat a co nosit tyto modely vypadat stylově?

Oříznuté klasické kalhoty v módě - 2019 (s fotografiemi)

Návrháři netrvají na žádném jediném řezu. Modely oříznutých kalhot v nejvyspělejších sbírkách nejlepších módních domů na světě jsou prezentovány ve zcela odlišných stylech: sporty, ležérní, večerní. Neexistuje žádná striktní volba. Tyto modely jsou zcela netriviálně prezentovány v obchodním nebo klasickém stylu. To je nejbezpečnější volba pro ty, kteří milují nestandardní a zároveň elegantní obrázky.

Styl, který je klíčem k tomuto trendu - kalhoty-cigarety, dobře osazené podél pasu a kyčelních linií, mající polořadovku s přilehlou siluetou a délkou „sedm osmin“ - to je evropská délka. Myšlenka tohoto stylu je vypůjčena z klasických modelů, ale díky lehkému a elegantnímu vzoru silueta jsou tyto zkrácené kalhoty s vysokým pasem obzvláště dobré.

Vypadají dokonale na postavách jakéhokoliv typu a dokonce i ti, kteří nemají rádi klasické styly, ocení všechny výhody těchto modelů. Tyto kalhoty mají prospěch zejména ze šití z tenkého obvazu, viskózy nebo hedvábí.

Podívejte se na fotografii, oříznuté kalhoty žen z čerstvých sbírek vypadají velmi lákavě:

Jedním z nejpopulárnějších a nejpopulárnějších stylů v každodenním stylu je capris.

Modely až do středu holeně, s pevným stykem v pase a bocích,často mají rovný nebo mírně rozšířený styl. Zpočátku byly Capri považovány za modely pro letní dovolenou a dovolenou na pláži. Ale díky zvláštnostem vytříbeného a sofistikovaného městského stylu jsou dnes stejně jako dnes v poptávce v nejmodernějších trendech téměř po celý rok. Capri jsou šity z různých materiálů - od jemné vlny až po bavlnu, hedvábí a denim. Zvláštností těchto modelů je lehká jednoduchost stylu a schopnost sestavit oblečení s nimi v různých stylech.

Druhy zkrácených kalhot a co s nimi v létě nosit

Takové druhy kalených kalhot, jako jsou sukně nebo kalhotky, krásně se rozpínaly ze stehenní linie, vždy vypadaly jako ženské a mírně provokativní.

Existuje několik variant takového stylu, volná silueta modelu je tvořena buď velmi volným střihem, připomínajícím sluneční sukni, nebo kvůli hlubokým záhybům položeným ze stehenní linie. Tyto modely vypadají nejlépe v kombinaci s délkou, mírně pod středem nohy. V trendech žen - nejsou nové, tyto modely se poprvé objevily v módě v 70. letech minulého století. A dnes, díky módě pro rané vinobraní, jsou považovány za nejvyhledávanější a nejvýznamnější.

V liniích těchto modelů existuje několik stylů upřímného mužského řezu.

Například golfové kalhoty a bermudy. Přímé, dobře padnoucí kalhoty s klasickou délkou lýtka doplňují široké manžety. Mimochodem, díky manžetámKotník vypadá lehčí a rafinovanější.

Golfové kalhoty, stejně jako Bermudy, jsou jasnými představiteli anglického stylu, což je také zdůrazněno výběrem tkanin, které designéři obvykle používají k vytvoření takových modelů: tenký tvíd nebo vlna v elegantní kleci.

Tyto modely umožňují porazit styl „dandy“ ve vlastním obrazu a jsou velmi žádané při tvorbě skutečných obrazů měst. Jsou to tyto oříznuté kalhoty, které se v létě stanou základem vaší šatní skříně

.

Etika a její verze se nikdy nevyjdou z módy, je vždy v trendu, ale zároveň je obtížné nosit věci tohoto stylu v každodenním životě.

Východní téma s nádechem exotiky v dnešní módě odhalují takové modely jako „gaucho“ - velmi volné, objemné stylové modely od pasu, podle tradice, jsou šity z tenkých, velmi plastických tkanin (hedvábí a viskóza), které jsou k těmto modelům připojeny zdarma, doslova létající silueta. Jsou nepostradatelné v letním šatníku, ale bohužel se tyto modely do sezonního vzhledu dost obtížně zavádějí.

Guacho vypadá skvěle na každé postavě a dává siluetu harmonii a také vám umožňuje jemně maskovat objem kyčlí.

Módní a velmi kontroverzní styl, který designéři oslovují jen velmi štíhlé a vysoké dámy - harémové kalhoty délky kotníku. Vysoký pas, četné záhyby a závěsy spolu s úzkými manžetami v kotníku dávají stylu exotickou, ale velmi výraznou siluetu.

Stejně jako každá věc s výrazným stylem, v tomto případě se orientální, harémové kalhoty perfektně hodí do složitých každodenních obrazů, což jim dodává originalitu. Jsou dokonale doplněny jednoduchými každodenními vrcholy, které sami přeměňují na originální.

Jaký je důvod, proč v letních měsících nosí takovéto kalené kalhoty?S velmi elegantní obuv v jednoduchých stylech a nezměněných tričkách.

S čím a jak nosit oříznuté kalhoty v zimě av létě

V roce 2019 se designéři spoléhali na ženské a půvabné siluety pomocí stylů oříznutých kalhot. V módě - téměř všechny typy těchto modelů. Zvláštní pozornost je však věnována evropskému klasickému stylu, exotickým barvám a nově se vracejícímu stylu hippie-chic.

Klasické štíhlé modely s dokonalým uchycením v pase a bocích nejsou pro trendy nové. V letošním roce se používají k vytvoření základního, každodenního vzhledu, který vytěsňuje tradiční dlouhé klasické kalhoty, které pokrývají patu z pódií.

U těchto modelů existují dva hlavní znaky - původní barva a „vysoký“ pas, který se stává povinnou součástí stávajících modelů. Řešení je více než úspěšné, protože nízký pas a zkrácená délka nejsou nejúspěšnější kombinací a řešením takového stylu. Nová klasika je prezentována v poměrně přísných formách, bez dodatečné dekorace (nic víc!), Ale s naprosto elegantním řešením silueta.

Rovněž je podporován barevným schématem, které je v tomto roce upřednostňováno. Upřímně přísný střih je kombinován s nejjemnějšími květinovými odstíny: měkké tóny modré a fialové, máty, citronu a bělené růžové ... Kontrast striktně střihaných a velmi ženských odstínů je hlavním zjevením sezóny.

Takové zkrácené klasické kalhoty jako na fotografii jsou hity sbírek příští sezóny:

Tyto modely jsou skvělé pro léto. V zimě nabízíme, že budeme nosit červenou, ve všech jejích odstínech, tyrkysovou a černou - opět se vrací k trendům. Milujte neutrální řešení? Šedá ve všech bohatství svých odstínů neopouští molo, v létě a velmi rafinované mají perlový odstín, zimní - grafit.

Oříznuté kalhoty s vysokým a vysokým pasem

Oříznuté kalhoty s „vysokým“ pasem jsou poměrně komplikovaným střihem, ale trendy v tomto roce stojí na čele on.

Modely takového řezu ideálně „sedí“ pouze na velmi štíhlé postavě, v tomto případě není překážkou spíše miniaturní než modelový růst - předražený, korzetový pas dává každé postavě dokonalé proporce.

Tak jako na fotografii módní kalhoty pro ženy v roce 2019 - nejvýznamnější:

Populární trendy a móda pro oříznuté kalhoty v roce 2019 nemohly bez překvapení. Kalhoty a kalhoty s „dravými“ potisky - bylo těžké takové překvapení očekávat. Nicméně, toto jsou nejmodernější modely letos, kteréMělo by se nosit nejen v létě, ale iv zimě.

Kalhoty a krátké styly v roce 2017

Další hit módních kalhotek 2019 - to jsou nové fenomény v hippie trendech.

Ale v žádném případě byste si neměli brát džínové kalhoty s erupcí z kolena pro současný model ... Návrháři si vážně vzali staré (dobře otestované), ale brilantní nápady - inspirace pro ně se staly kalhotky a sukně. Tyto zjevné výpůjčky z módy 70. let jsou ideální pro dámy s ženskými formami - trend je naprosto relevantní a poptávaný.

Dámské kalhoty v roce 2019 prohlašují, že jsou hlavní věcí základního šatníku. Klasický model evropské délky "sedm osmin" musí být nutně v módním šatníku. Modely ve stylu "hippie-chic" a "ethnics" si zaslouží jejich pozornost.

Etnické téma je v roce 2019 prezentováno ženskými bloomery s manžetami - designové řešení je určeno pro nejodvážnější a velmi štíhlé módy.

Aby bylo možné tyto kalhoty elegantně nosit, není nutné mít vzhled modelu - tyto kalhoty jsou ideální pro majitele křivek. Přinejmenším ideálně maskování jakýchkoliv nedostatků.

Jak dlouho by měly být šortky žen a jak je kombinovat

Jak dlouho by měly být zkráceny dámské kalhoty?

Pouze ten, který dokonale a dokonale zdůrazňuje krásu amilost nohou, zejména - kotníků. Délka, bez ohledu na styl, je v každém případě vybrána individuálně. Hotové modely ne vždy splňují tyto standardy, jen váš vkus vám pomůže najít požadovanou délku, můžete ji otočit, zdokonalit nebo vrátit do studia ve studiu - záleží jen na vás. Jak dlouho by měly zkrátit dámské kalhoty - určit sami, musí otevřít nejelegantnější a nejkrásnější část nohou.

Navzdory různorodosti stylů a bezpodmínečné důležitosti mají tyto modely velmi nejednoznačnou pověst. Mnoho žen se na takové modely dívá opatrně a obává se, že by mohly zkazit tvar a siluetu jako celek. Mezitím k otázce, „komu zkrácené kalhoty jdou?“ Dnešní trendy dávají jednoznačnou odpověď. Všichni Je důležité jen mírně porušovat normy, správně zvolit styl a délku modelu.

Délka, bez ohledu na řez a materiál kalhot, je vždy volena individuálně. V ideálním případě by měla otevírat pouze nejkrásnější část nohou. Mimochodem, široká volná manžety vizuálně dávají kotníku křehkost a neměli byste tyto modely popírat ani pro ženy módy s ženskými formami. Není to náhodou, že takové kalhoty jsou považovány za základní v módním a relevantním šatníku.

Dobře vybavené modely a úzké štíhlé modely podél pasu a kyčelních linií, jako jsou „kalhotové cigarety“, tvoří vynikající obrys obrázku. Ale obraz s takovými zkrácenými kalhotami bude vyžadovat opatrnostvýběr top a bot.

Jaký styl nebo styl jste zvolili jako „vrchol“ takových šatů, nezáleží na tom - mělo by být zkráceno na boky nebo do pasu a mít světelný objem.

Jako doplněk si můžete udělat krásnou halenku z tenké tkaniny, elegantní svetr s volným střihem, objemnou bundu nebo větrovku z bombardovací bundy. Volba stylu bundy však zcela závisí na vlastnostech postavy. Na štíhlých dámách v takových sadách miniaturní bundy s pálivým a zdůrazněným pasem vypadají perfektně. Celé boky dokonale zahalené módní bundy rovné střih do poloviny stehna, zkrácené kalhoty vizuálně usnadňují siluetu jakékoliv postavy a je možné porazit jejich výhody pomocí složitých svazků. Jako doplněk v takových sadách vzhled a krátký top vypadá organicky.

Dámské kalhoty s botami pro plné dámy (s fotografiemi)

Neméně důležité než vrchol v takových soupravách - obuv. Spíše, její styl, který může jak zlepšit siluetu a důkladně zkazit to. Aby nedošlo k omylu ve výběru obuvi, je vsadit na eleganci svého stylu.

Bez ohledu na sezónu a vzniklý obraz by boty v takovém souboru měly být co nejelegantnější a zdůrazňovat krásu nohou, jinak může být celý efekt úspěšného stylu odložen.

Oříznuté kalhoty s jehlovými podpatky vypadají perfektně. Tyto boty se otevírají a podtrhují krásnou linii zvedání nohy a obrysy kotníkujemnější. Zvláště dobře, jehlové podpatky vypadají ve spojení s úzkými, dobře padnoucími kalhotami, neexistuje žádná taková postava, která by takovou kombinaci zkrášlila.

Podívejte se, jak jsou na těchto fotografiích vybírány sady se zkrácenými kalhotami pro plné ženy:

Ale paty, a ještě více tak cvočky, nejsou vždy relevantní, a proto vybírat boty pro každý den dávají přednost nejelegantnějším baletním botám s módními ostrými nosy. Samozřejmě vám to nepřidá růst, ale umožní vám udržet si krásné proporce siluety.

Jaké boty nosit oříznuté kalhoty na jaře, v létě a na podzim

S jakou botou, která se nosí v létě, na jaře a na podzim, budete vyzváni pouze svým stylem.

V každém případě by však boty neměly být na jaře vizuálně tvrdé. Takže z sandálů a bot na platformě nebo s masivní podešví v takových sadách by mělo být opuštěno. Také stojí za to vyhnout se modelům s popruhy kolem kotníku - to je naprosto zbytečný detail může vizuálně zkrátit nohy. S kalhotami, klasickými i ostře módními a nejodvážnějšími styly, budou „lodě“ jakéhokoliv designu vypadat skvěle, pokud je obtížný výběr barev - dávejte přednost možnosti win-win - nahé boty.

Při výběru, s jakou obuvi se nosí kalené kalhoty, dávejte přednost sofistikovaným a elegantním stylům, modelům navrženým v aktivní barvě nebo doplněným výrazným dekorem. Přílišjednoduché modely, jako jsou kluzáky nebo pantofle jakéhokoliv stylu, nejenže zkreslí siluetu, ale mohou také usnadnit obraz.

S jakými teniskami a botami na nošení oříznutých kalhot

Absolutně letní a velmi stylová volba - oříznuté kalhoty s kedami.Ale při výběru jejich stylu byste se měli podívat na nejelegantnější, stylizované a ne upřímně sportovní modely.

"Kronvers" s velmi nízkým výstřihem, na tenké, ale v žádném případě tlusté podešve (bude hrát roli platformy) vypadají skvěle u všech modelů vkaždodenní klíč.Stejně jako u oblečení, můžete kombinovat zcela odlišné styly s botami ve stejném oblečení.Modely z džínové, tlusté monofonní nebo potištěné bavlny dokonale podpoří set s gymnastikou.

Podle stejných kritérií, které upřednostňují elegantní styly, byste si měli vybrat, jaké boty mají na podzim a na jaře nosit oříznuté kalhoty.Jakékoliv boty s podpatky budou vždy skvělou volbou, to kompenzuje všechny zdánlivě chybné zkrácené kalhoty.Ale s takovými modely byste neměli nosit boty s vizuálně masivní podešví, jako stylová a velmi praktická volba, zvažte modely na velmi elegantním klínu.To může být buď tenisky elegantní styl nebo nízké boty.

Velký duet pro off-season - oříznuté kalhoty s botami.Je jen důležité zvolit správný styl této boty a její styl.

Jaké boty byste měli nosit s oříznutými kalhotami?

Modely navržené v klasickém a každodenním stylu jsou dokonale kombinovány s pánskou obuví - mokasíny, brože nebo oxfordy jsou schopny vyrobit velmi elegantní a zároveň praktický set s takovými kalhotami. Neměli byste mít strach, že takový soubor se může ukázat jako dostatečně ženský, elegantní boty z barevné kůže a stylizované jako „historické“ styly dodají oblečení a slušnosti.

Modely v ležérním stylu, vyrobené z kostýmové vlny nebo džínoviny, budou také těžit z kombinace se stylovou obuví. Kánony dnešní módy, a zejména styly oříznutých kalhot, diktují svá vlastní pravidla, takové soupravy se nosí s průhledným golfovým tělem z barevného masa, což vytváří efekt, který nosí boty "na bosé nohy". Mimochodem, tato kombinace není vždy pohodlná a vizuálně může snížit růst. Vyzdvihněte matné těsné ponožky, aby odpovídaly barvě boty, a vaše souprava bude těžit z této kombinace.

Všimněte si, jak dobře byly vybrány boty a oříznuté kalhoty na těchto fotografiích:

Boty s oříznutými kalhotami: fotografie obrázků s botami a kotníkovými botami s podpatky

Ale v tomto případě by měly být boty, zejména s vysokými vrcholy, kategoricky odmítnuty, přičemž upřednostňují poloviční boty s výškou vrcholů uprostřed kotníku. S úzkými kalhotami, modely s podpatky nebo bez budou vypadat skvěle. Oříznuté kalhoty s takovými botami vám přidají štíhlost, pokud pečlivě vyberete barvynebo najít harmonickou kombinaci odstínů, kombinující tmavé tóny s tmavými a světlými - se světlými.

Absolutně ženský a bezchybný set vytvoří oříznuté kalhoty s kotníkovými botami na patách. Ale pouze pokud vaše boty mají jednoduchý a elegantní střih. Masivní plošiny a vzdorně „tlusté“ podpatky v kombinaci s otevřeným kotníkem mohou zničit jakoukoliv siluetu.

Tenké a „vysoké“ podpatky nejsou vždy pohodlné, ale miniaturní „uzavřená“ platforma pod špičkou kotníkových bot dodává těmto botám pohodlí a dotváří vzhled.

Zvedněte kotníkové boty, aby odpovídaly kalhotám, nebo najít správnou kombinaci barev. Světlé barevné boty, vyřazené z celkové škály šatů, se v takových souborech stávají hlavním cílem souboru a mohou zničit celý očekávaný efekt.

Podívejte se, jak krásně oříznuté kalhoty s kotníkovými botami na těchto fotografiích:

Tyto modely mají obtížnou pověst. Ale odpověď na otázku "co kombinovat oříznuté kalhoty s?" Je zcela zřejmé - s oříznutým vrcholem. Tyto modely oživují a provokují lehce zapomenutou siluetu - přesýpací hodiny. Byl to on, kdo byl populární ve 40. - 50. letech minulého století a sloužil jako nápad na vytvoření takových kalhot. Tato silueta má tři hlavní linie - zónu dekoltu, pas a boky. V tomto případě se přízvukové zóny staly obličejem a půvabnými nohami. Zkrácené kalhoty dokonale pomáhají stavět takovou siluetu dnes.

S čímnošení širokoúhlých kalhot: obrazy, košile, kabát a bunda

S tím, co nosit široké oříznuté kalhoty, záleží pouze na jejich stylu.

Vyvýšené boky nebo vyrobené ve formě kyltu, perfektně nahrazují sukni. Miniaturní top, sako nebo svetr, pouze označující linii pasu dokonale doplní takový soubor.

Úzká, evropská délka se nazývá „sedm osmin“ a měla by se nosit s obyčejnou bílou košili - půjčit si ji od svého manžela a samozřejmě je to od něj, kdo má dobré hodinky! Oříznutá bunda, přizpůsobená vašemu tělu, elegantní boty a frivolní krátké kalhoty ... je těžké tento obraz zkazit. V každém případě si vyberte kontroverzní a mírně agresivní tóny doprovodných věcí.

S tím, co nosit dámské kalené kalhoty, podívejte se na fotografii:

Která srst by měla být nošena s krátkými kalhotami?

Zkrácené na střední stehno nebo upřímně dlouhé, zákopové pláště a všechny druhy krátkých vrstev vysoce kvalitní vlny. Ideální volbou je v každém případě zkrácený krátký kabát s jednoprsým uzávěrem - podpoří myšlenku řezání a stylů modelů evropské délky. Kombinace, která je velmi vhodná pro majitele velmi štíhlých postav, je lichoběžník až do poloviny stehen.

S čím a jak nosit oříznuté kalhoty na podzim na jaře

Tyto modely jsou skvělé pro majitele jakékoliv postavy, ale zejména pro majitele postavtyp "hruška" - nejvíce ženský a obtížný, pokud jde o výběr stylu kalhot.

Objem boků v tomto případě převyšuje objem hrudníku a pasu. Tyto modely významně „usnadňují“ linii kyčelního kloubu, na rozdíl od klasických kalhot a džíny, což znamená, že můžete bezpečně experimentovat s vrcholy, rozhodovat, co se nosí s oříznutými kalhotami na podzim a na jaře.

Tyto modely vytvářejí siluetu přesýpacích hodin v kontextu jakéhokoliv tvaru. Pokud chcete zdůraznit perfektní pas - nosit pánský pás - špičatě hrubý, s velkou přezkou. Ale nejelegantnější možností by byl jen náznak pasu. A to znamená, že se jedná o oříznuté vrcholy - jen to, že to označujeme. V tomto případě byste neměli umístit upřímné akcenty, nechcete zdůrazňovat pas? Dejte pás brutální styl, nosit tenký řetěz na bocích a vždy krátký top.

Jak nosit oříznuté kalhoty s košili a blůzou

Klasické stylové kalhoty s košili lze nosit ve dvou směrech - oba jsou v trendu.

Krátká košile, doslova připevněná k vaší postavě, poněkud pod pasem, vytvoří perfektní sadu pro vaše kalhoty. Toto je referenční volba. Druhý je o něco těžší: zastrčte lem košile v pase a získáte velmi módní a stylový vzhled. V tomto případě je velmi důležité zvolit boty se zkrácenými kalhotami - čím je elegantní a slušný - tím lépe. Perfektně se hodí pro pánské stylyboty nebo kotníkové boty, takové modely dokonale zdůrazňují siluetu.

Podobně stojí za to sestavit takový soubor jako oříznuté kalhoty s halenkou. Nádherné ženské varianty halenek s chladem nebo jabotem, s krásně navrženou dekorační oblastí, vytvářejí stejné kontroverzní a mírně kontrastní styly, které jsou v dnešní módě tak oceňovány. Čím složitější a složitější je vaše halenka - tím lepší bude sada.

Dámský kalhotový oblek s oříznutými kalhotami a bundou

Kalhotový oblek se zkrácenými kalhotami je novou a poměrně komplikovanou kombinací, která je poptávaná v obchodním i neformálním stylu. Která bunda nebo bunda si vybrat v takovém souboru.

Oříznuté kalhoty s pláštěm vytvářejí siluetu přesýpacích hodin, v níž hraje důležitou roli podtržený a velmi jasně vyznačený pas a boky. Ideální volbou by byla bunda nebo sako, dobře přiléhající k pasu a doplněné o basky.

Oříznuté kalhoty s takovou bundou vždy vypadají skvěle, ale jen na velmi štíhlých dívkách. Pokud chcete vypadat štíhleji, podívejte se na zdroje tohoto trendu, a zkuste si s takovými kalhotami protáhnout až do poloviny stehna, absolutně zdarma řezané dvouřadové bundy. Stylizace pod "vintage" a schopnost přizpůsobit siluetu své postavy v tomto případě dokonale sbíhají.

Dámské kostýmy se zkrácenými kalhotami jsou skvělou alternativou klasiky - zejména nudné a hezkénudné kostýmy se sukněmi, které zřídka zdobí nikoho. Takový oblek s oříznutými kalhotami by měl být sbírán z věcí zcela odlišných stylů. Kalhoty, sukně, duet s bundou v ležérním, sportovním nebo " vojenském" stylu "budou vypadat nejlépe. Máte-li klasické oříznuté kalhoty, mohou být nošeny s jakoukoliv objemnou špičkou a upřímně elegantní boty. Tento set bude vypadat lépe než jakýkoliv klasický kostým.

S tím, co nosit oříznuté kalhoty, řekněte těmto fotografiím:

S tím, co nosit oříznuté dámské kalhoty v kleci: fotografie komplexních možností

Styly těchto modelů - sada a můžete snadno zvolit svůj vlastní styl. Dokonale usnadňují siluetu jakékoli postavy a manžety, zejména ty „vysoké“, učiní každou nohu štíhlejší.

Ale žádná móda se nevzdá obtížných možností a pokusí se odpovědět na otázku, co nosit oříznuté kalhoty v „kleci“?

Kresba v „kleci“ a evropské délce je velmi odvážným rozhodnutím, které je vhodné pouze pro velmi štíhlé dívky. Délka a příliš „tvrdý“ tisk značně komplikují úkol vytvořit dobře vyladěnou siluetu, kterou musíte mít rád v zrcadle.

Dokončete obraz, nasaďte si na pánskou košili s takovým modelem, svetr vzdorovitě „hrubý“ ručně pletený anglický gumiček a upřímně elegantní boty na stylové krátké kalhoty.

Сco nosit oříznuté kožené kalhoty a vypadá s modely černé a šedé

Existuje mnoho možností pro jejich módní provedení, barvy a možnosti stylů.

Hlavní výhody těchto modelů jsou považovány za perfektní pro danou postavu a snadnost vzoru řezu. Proto s nimi můžete experimentovat a rozhodovat například o tom, co nosit krátké kožené kalhoty. Zjednodušte obraz bez přetížení kožešinou a zejména kůží. Pletený dres, jednoduchý design topy a semišové boty budou nejlepšími společníky v této sadě.

Při rozhodování o tom, co se nosí s černými kalenými kalhotami, nezapomeňte, že dokonale „vestavěný“ vnitřní obsah šatů vytváří opravdové zázraky - tuto techniku ​​používají designéři při vytváření obrazů i při použití těch nejtenčích modelů, pečlivě upravujících vizuální dojem. Noste s nimi těsně přiléhající desku, například nejjednodušší černé tričko, elegantní boty a všechny - kabát, bundu nebo pláštěnku podle vašeho uvážení. Navržení návrháři recepce pracují bezchybně.

Podobně můžete nosit šedé kalené kalhoty - tato barva je „měkčí“, více kompatibilní než černá a mnohem více velkorysá pro kontrastní odstíny, které lze kombinovat v každém oblečení.

Jaké boty nosit oříznuté zimní kalhoty

Oříznuté zimní kalhoty jsou skvělou základnou pro vytvoření bezchybných souprav.

Volumetrické a vizuální"Světlý" top ve formě svetr nebo mikina nebo mikina spárovaná s blůzou ... Tuto kombinaci lze považovat za dokonale elegantní.

Povinným prvkem takové sady by měly být drahé a slušné boty - semišové nebo kožené boty s výškou až do středu holeně.

Vyplňte tento soubor tím, že si vyberete, jak vytvořit sezónní vzhled as jakou botou nosit v zimě oříznuté kalhoty. V žádném případě by neměly být boty (nejpohodlnější a nejoblíbenější!) Mají tlusté podešve, aby tyto kalhoty nosily elegantně, potřebujete poloviční boty - nebojte se nedostatku podpatků. Tyto kalhoty vám poskytnou vizuální lehkost postavy.

Podívejte se na fotografii s tím, co stojí za to mít v zimě krátké kalhoty: