Manikúra nehtový gel polský doma

Za prvé, nehty s takovým povlakem budou mít elegantní a extravagantní vzhled.Za druhé, aby bylo velmi jednoduché.Za třetí, výhoda gelového leštění spočívá v ochraně a posílení nehtů.Níže obdržíte krok za krokem návod, jak používat gelovou polštářku doma a rady odborníků k odstranění takové manikúry.

Výhody lakování gelu na nehty

Výhody leštění nehtů leštění na gelu jsou zřejmé.Níže jsou hlavní.

Velkolepý vzhled (lesklý nebo matný). Polštářek na gely má hlubokou barvu a hladký povrch, ale na rozdíl od laku na hladkém povrchu gelu nejsou žádné škrábance.

Rychlost aplikace. Příprava hřebu pro nátěr nevyžaduje drážkování nehtové desky, což zabraňuje jeho poranění.Gel polský rychle a hladce aplikován plochým štětcem.Povlak nevyžaduje dlouhé sušení, ale polymeruje v UV nebo LED lampě.Tato výhoda gelového leštění nejen šetří čas, ale také zabraňuje mazání čerstvého nátěru, což je zvláště důležité při provádění pedikúry.

Snadné odstranění. Odstraněn pomocí speciální kapaliny po dobu 10–15 minut, bez řezání apoškození nehtů. Nový nátěr lze aplikovat okamžitě.

Ochrana a posílení nehtů.Tenké a křehké nehty dodávají pružnost a ztuhlost, šetří praskliny a poškození a pomáhají pěstovat vlastní dlouhé a krásné nehty.

Stabilita povlaku.Udržuje nehty po dobu 2-3 týdnů, bez ztráty vzhledu, díky dobře promyšlené aplikační technologii a ideálnímu vzoru. Přednosti gelového laku na nehty dlouhodobě oceňuje obchodní žena: je velmi vhodná pro manikúru a pedikúru před dovolenou nebo služební cestou. A pokud jste unaveni z barvy, můžete aplikovat obvyklý lak požadované barvy na horní část gelu.

Jak je vidět na fotografii, gelový polštář je univerzální nátěr vhodný pro přírodní i překrývající nebo prodloužené nehty:

Gel polský je ideální pro ty, kteří milují krásné světlé a lesklé nehty, ale nechtějí je překreslovat několikrát týdně. Škrábání takového povlaku je mimořádně obtížné vzhledem ke své speciální struktuře.

Nyní mnoho společností vyrábí gelové leštidla. Nabízejí obrovský výběr barev a textur - to vše záleží na vašich preferencích a cenových možnostech.

Na rozdíl od gelového laku je lakový gel běžným lakem, pouze s efektem podobnějším gelu. Tímto způsobem je podobná gelu, ale nepotřebuje polymeraci pomocí UV lamp, odstranění adhezivní vrstvy a mnoho dalších přípravných postupů. Lakovací gel je jednoduchý při kreslení a odstraňování, stejně jako u běžného laku. Rozdíl mezi leštěním gelu a leštěním gelu je zřejmý - životnost a vlastnosti povlakupři nošení. Techniky pro nanášení gelového polštáře a lakového gelu jsou také odlišné a proces odstraňování manikúry je odlišný.

Podívejte se, jak stylové a dobře udržované nehty vypadají s gelem na fotografii níže:

Jak aplikovat gelový lešticí prostředek doma: materiály a nástroje

Nanášení gelu na nehty doma je jednoduchý postup, který nevyžaduje speciální znalosti a dovednosti. Vkládání gelového laku se prakticky neliší od obvyklého laku na nehty. Jediný rozdíl je v potřebě sušení pod UV zářením, nebo po použití LED lampy. Před použitím gelového polštáře doma je tedy nutné zakoupit následující materiály a nástroje.

Materiály:

1.Barevný gelový lesk- může být matný, lesklý, s perlou nebo jiskrami. Při nákupu lešticího gelu dbejte na trvanlivost a v budoucnu sledujte podmínky skladování lahví. Neměli by stát v blízkosti mikrovlnné trouby, lampy, plynový sporák, na okně na přímém slunečním světle. Skladujte gel v lesklém tmavém místě.

2.Základní vrstvaje základ, na kterém se nanáší barevný nátěr. Základna je transparentní, má více či méně viskózní strukturu, vše závisí na výrobci. Podmínky skladování jsou podobné podmínkám barevného gelu.

3.Vrchní nátěr (top, povrch)je transparentní, má více či méně viskózní strukturu, vše závisí na výrobci. Barva vrchního krytu, tedyzachování jeho vlastností a saturace.

4.Odmašťovač /prostředek pro odstranění lepivé vrstvy- zajišťuje čištění nehtů před nečistotami a mastnotou. Použijte před nanesením základní vrstvy.

5.Olej kutikuly- je nutný při použití UV lampy a při použití LED lampy. Jakékoliv kosmetické olejové kůžičky bude dělat.

6.Fólie- používá se pro nanášení kapek barvy při práci s návrhy, které mají vzor. Jako materiál pro nanášení gelového laku vhodná běžná potravinářská fólie.

7.Vícebarevná fólie pro nail art- vyžaduje se při vytváření různých možností pro rovinný design.

8.Vatové kotouče- jsou nezbytné při odstraňování gelového laku.

9.Akrylový prášek- umožňuje vytvořit individuální design. Používá se jak při vytváření plošných, tak i objemových návrhů.

10.Třpytky, třpytky, prach, voštiny, kamínkyjsou různé typy vzorů nehtů, které se liší texturou a velikostí. Možnosti pro jejich použití jsou různé: od lehkého dotyku po odření, stejně jako odložení lepivé vrstvy nebo barvy.

11.Ubrousky bez chlupů- ubrousky, které nemají zdřímnutí. Jemně čistí povrch nehtu a nezanechává žádné klky.

12.Gel Polish Removerje speciální kapalina, která odstraňuje lesk na gelu. Při použití běžných odstraňovačů laků na nehty s acetonem se destička nehtů zhorší.

Nástroje:

1.Žárovky UV nebo LEDjsou určeny pro polymeraci gelů a gelových laků. Jsou odlišné v designu, výkonu a obecných vlastnostech. Masters častěji používají 36 W lampu, nebo 9-18 W.

2.Soubor- potřebný k vytvoření volného okraje nehtové desky.

3.Buff- nutné pro broušení (ne leštění!) A odstranění lesku z nehtu. Tam jsou nadšenci pro umělé a přírodní nehty.

4.Píst- špachtle pro vytlačení kůžičky bez řezání.

5.Oranžová tyčinkaje bezpečné zařízení pro odstraňování nebo přemísťování kutikuly, s výjimkou řezání. Pozor! Tento nástroj pro nanášení gelu je jednorázový!

6.Tečky (tečkovaný kartáč)- malá tyč, dřevěná nebo plastová, s kovovým hrotem kuličky. Existují bilaterální a jednostranné body. Nástroj je dodáván v různých velikostech. S ní můžete ozdobit nehty různými vzory. Barva na špičce nástroje se postupně snižuje a čím pomaleji kreslíte, tím déle vydrží.

7.Štětec s měkkými štětinami- pro čištění nehtové desky z akrylového prášku, třpytů atd.

Technika nanášení gelového laku doma: manikúra ve stupních

Chcete-li si udělat domácí gel, budete potřebovat:

 • lak;
 • základní vrstva;
 • vrchní nátěr;
 • prostředky pro odstranění adhezivní vrstvy;
 • odmašťovadlo;
 • olej pro kůžičku;
 • UV nebo LED lampa;
 • buff;
 • soubor;
 • kartáč;
 • oranžovou tyč;
 • ubrousky.

Technika nanášení gelového laku doma je snadná: nejprve pečlivě prostudujte teorii, získejte potřebné materiály a nástroje a pak se můžete dostat do práce.

Proces nanášení gelového laku doma se skládá z patnácti kroků.

1. Připravte nehtovou destičku pro aplikaci gelu. Odsuneme stranou s oranžovou tyčí nebo tupou tlakovou pokožkou, odstraníme také pterygium.

2. Odřízneme volný okraj nehtu - zadek (soubor by měl být pro přírodní nehty).

3. Procházíme kolem buffu (pro přírodní nehty) na nehtové desce.

4. Pro odstranění prachu z pilin použijte speciální kartáč.

5. Odmastěte nehtovou desku.

6. Otřete papírovou ubrousek a vyčkejte několik vteřin, dokud nehtová deska nezaschne.

7. Naneste tenkou vrstvu báze gelového laku tak, aby nevstoupila do oblasti kutikuly a bočních podložek.

8. Vysušte základní vrstvu - 2 minuty v UV lampě nebo 10 sekund v LED lampě.

9. Na podklad položte první vrstvu barvy.

10. Sušte 3 minuty v UV lampě nebo 30 sekund v LED lampě.

11. Druhou vrstvu barvy naneste hustěji a dobře zakryjte konec nehtu.

12. Sušte 3 minuty v UV lampě nebo 30 sekund v LED lampě.

13. Naneste vrchní nátěr. Dobře překrývá konec nehtu. Vrchní vrstvu vysušte v lampě - 3 minuty v UV lampě nebo 30-60 sekund v LED lampě.

Všechny firmy vyrábějící gelové laky mají různou konzistenci vrcholů, takže buďte opatrní a opatrní při práci v konečné fázi.

14. Pokud má vrchní vrstva lepivou vrstvu, odstraňte ji hadříkem navlhčeným v tekutině, aby se odstranila lepivá vrstva.

15. Kůžičku zpracováváme olejem v třecím pohybu.

Jak aplikovat techniku ​​manikúry na gelové polsky v praxi, musíte provést následující kroky:

1. Provádíme předběžnou manikúru, hřebíky a tlačí kůžičku. Při použití gelu polsky je lepší udělat unedged manikúru.

2. Odstraňte lesklý povlak z nehtové desky pomocí obruče (abrazivita 220-260 pouze pro horní vrstvu).

3. Odmastěte nehtovou desku. Za tímto účelem naneste na bavlněnou podložku trochu odmašťovacího prostředku a ošetřete nehty. Tento postup je nezbytný pro těsnější kontakt gelového leštění s nehtovou destičkou tak, aby nátěr trval déle.

Chcete-li udržet nátěr delší, dodržujte následující pokyny.

1. Nepodkládejte volný okraj nehtu, nehty nehněte.

2. Neškrábejte nehty tvrdými povrchy.

3. Neřežte kryt nožem a jinými ostrými předměty.

4. První den po nanesení gelového laku se vyvarujte nadměrného kontaktu s vodou (čištění, vana, sauna, bazén, ruční lázeň, horká lázeň).

5. Řiďte se všemi pravidly a technikami použití gelu.

Při dodržení všech těchto doporučení Vás potěšení z gelového leštění potěší svou krásou.

Podívejte se na video "Vkládání gelového laku doma", abyste lépe zvládli techniku ​​provádění takových pracímanikúra:

Jak odstranit lešticí gel z nehtů doma

Před odstraněním leštidla na gely musíte připravit:

 • odstraňovač leštidla z gelu;
 • bavlněné kotouče rozřezané na polovinu;
 • fólie řezaná na obdélníky 5 x 4 cm;
 • 180 pilníků na písek;
 • oranžová tyčinka nebo tupý okraj;
 • olej pro kůžičku a nehty.

Proces odstraňování gelových laků se skládá z pěti bodů:

1. Před nasit gel lak, nmnnogo řez s hrubým souborem vrchní nátěr nebo odstranit lesk.

2. Na poloviny bavlněných polštářků naneste tekutý odstraňovač gelu a aplikujte na hřebík.

3. Navlékněte hřebík přes bavlněnou podložku fólií. Snažíme se co nejtěsněji tisknout fólií z bavlněné fólie na nehtovou desku.

4. Čekáme asi 10 minut. Je lepší objasnit čas specificky pro vaši tekutinu, specifikovaný v návodu. Po této době vyjměte fólii bavlněným diskem.

5. Vyjměte oranžovou tyčinku nebo posunovač a odstraňte zbývající lešticí gel z nehtové desky.

Důležité!Pokud je váš gelový polštář špatně odstraněn, pak ho na chvíli zabalte do fólie, neměli byste se ho snažit odlupovat z nehtové desky. Může poškodit nehet.

Po odstranění gelového leštidla může být nehet mírně drsný, s jemným bruskem. Tím bude hřebík hladký.

6. Promažte kůžičku olejem.