Krásné účesy pro dívky 1. září

1. září není jen slavnostní začátek školního roku, ale také příležitost pro dívky ukázat na této dovolené novou školní uniformu a samozřejmě svůj vlastní účes.Koneckonců je v tento den zvláštní a neobvyklé.Matky mladých módy by proto měly předem přemýšlet nad obrazem svých dětí, které navrhujeme začít dělat nyní.A náš výběr nejlepších účesů pro dívky vám v tom pomůže.

Nejoblíbenější účesy pro mladé dámy

Kromě standardních možností s luky, dnes pro dívky nabízí spoustu originálních účesových nápadů, které jsou ideální pro chod do školy na počest 1. září.Nejzajímavější z nich jsou:

 • Krajkové copánky.Velkolepé a zároveň složité provedení verze, která bude vyhovovat majitelům dlouhých vlasů.První věc, kterou musíte udělat, je rozdělení vlasů na tři stejné zóny.Poté jsou postranní prameny tkány do běžných copánků.Střední část je rozdělena na dvě části a výsledné prameny jsou taženy do smyček hotových copů.Níže je vše upevněno krásnými gumičkami nebo luky.
 • „Malvinka“ s postroji.Jednoduchý, ale zároveň stylový účes, který osloví dívky jakéhokoliv věku, včetně středoškoláků.Chcete-li vytvořit, musíte nejprve si vlasy na kulmu, nebo na natáčky na vlasy.Poté se postranní prameny otočí do bičíku a jsou upevněny na zádech elastickým páskem.Tento účes můžete ozdobit objemným nebo malým lukem nebo sněhově bílou stuhou.

Malvina s lukem a jednoduchým tkáním, které je nejlepší ponechat jako ocasy

DŮLEŽITÉ! Namísto postrojů můžete oplétat provazy, popř.

Zajímavé: Krajkové vlasy. Jak splétat prolamované copánky (video)

 • „Vodopád“. Tento účes, stejně jako v předchozí verzi také zahrnuje pre-curling vlasy. Počínaje časovou zónou je podél okcipitálu tkaná kosa. Současně, horní prameny sestupují a zůstávají v této poloze, a nové jsou nahrazeny, jak je vidět na níže uvedených fotoreportech.
 • Dvě květiny. To se provádí snadno a rychle, ale nakonec to dopadá krásné a jemné účes. Za prvé, vlasy by měly být shromážděny ve dvou ocasech: jeden ve středu a druhý nižší a blíže k časové zóně. Dále jsou z každého ocasu vytvořeny okvětní lístky a fixovány kolíky. Ve středu „květin“ je ozdobná vlásenka nebo neviditelná vlásenka.
 • Luk vlasů. Jeden z nejpopulárnějších dnešních účesů pro 1. září. Vlasy se sbírají ve vysokém ocasu, ale nedosahují konce. Tvořená smyčka je rozdělena do dvou částí a zbytky ocasu jsou ovinuty kolem dásní, čímž se skrývá. Můžete ozdobit takový luk malými perlami nebo kamínky.

Variace Malviny s copánky a úhlednými luky

Důležité! Při tvarování účesu „luk“ je nutné v každém stupni fixovat prameny lakem, aby se chlupy nevylomily z celkové hmoty a nevyčnívaly.

Jaké účesy se vám líbí nejlépe?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Zajímavé: Účesy pro střední vlasy doma: fotky krok za krokem

 • Reverzní ocas. Zdálo by se to jednoduché a vůbec ne slavnostní účes, ale pokud ho přidáte s několika velkolepými detaily, výrazně se změní. Například oddělením postranních pramenů vlasů a opletením je do copánků, které jsou pak tkané přímo do ocasu, výsledkem bude krásný a neobvyklý styling.

Prolamované pletivo 1. září

 • Svazek. Dnes je tento účes pro dívky jedním z nejmódnějších, díky kterému je obraz čistý a omezený. Je pouze nutné sbírat vlasy ve vysokém ocase, pak se protahovat přes bagel, a skrýt konce pod dnem a zajistit pomocí vlásenky. Konečným dotekem bude lem na opletení, malý luk, barrette nebo stuha.
 • „Fishtail“. Tento účes je dobrý, a to jak v klasické verzi, tak v různých výkladech. Jedním z nich je možnost, že vlasy jsou rozděleny do 3 stejných částí a každá je zapletena do copu odděleně. Druhá - délka vlasů zůstane nedotčena a shromáždí se v jednom bočním ocase.
 • Věnec z kudrlinek. Neobvyklý a originální účes, který je vhodný především pro prvňáky. Jeho podstatou je to, že začínájedna časová zóna k druhé, vlasy jsou rozděleny na malé ocasy. Dále se z každého ocasu vytvoří kadeř, v jehož středu je krásný vlásenka nebo neviditelný.

Spektakulární tkaní

Důležité! Věnec z kudrlinek bude vyhovovat nejen majitelům dlouhých vlasů, ale i dívkám s krátkými nebo středně dlouhými účesy .

Zajímavé: Účesy pro střední vlasy doma: fotky krok za krokem

 • „Koš“. Jeden z nejkrásnějších účesů dívek, který je díky svým odrůdám (viz foto níže) vhodný nejen pro 1. září, ale i pro další slavnostní akce. Jeho zvláštností jsou vlasy lemované různými technikami tkaní pletení v podobě ráfku. „Koš“ můžete ozdobit cvočky a vlásenkami. Vypadá to však obzvláště dobře s dekorem v podobě květin nebo stuh.

Vodopád a jeho odchylka u dívek vyšších ročníků

 • Rámeček z francouzského copu. Tato možnost je považována za jednu z nejuniverzálnějších, protože je přijatelná pro malou dívku a pro mladou dívku. Za prvé, vlasy by měly být rozděleny na dvě části, oddělující přední oblast a sbírající zadní část do svazku tak, aby nezasahovaly. Podél přední strany splétáme francouzský cop se střídavým zvedáním nových pramenů. Dále zadáváte podle vlastního uvážení: cop můžete ponechat v takové poloze, aby se vlasy uvolnily pouze lehkým uchopením neviditelného, ​​nebo ho můžete sestavit do vysokého ocasu nebo buchty.

Zajímavé: Módní účesy pro ples: krátké vlasy, trendy a nápady

 • „Srdce“. Roztomilý a neobvyklý účes, který může být nejen slavnostní, ale i každodenní možností. Vlasy se sbírají ve vysokém ocasu a rozdělují se na dvě stejné části, po které je každá zkroucena do těsného copu. Dále jsou bičíky rozloženy ve tvaru srdce na šíji a jsou upevněny malými vlásenky.
 • „Pavouk“. Jeho rysem je kresba vlasů v podobě kosočtverců díky figurálnímu oddělení pramenů podél oddělovacích částí. Tak dostaneme vazbu, kterou lze kombinovat s volnými vlasy, nebo sbírat ve vlasech za sebou.

Koš a svazek se šikmým

Jak vidíte, aby vaše princezna byla na festivalu poznání nejkrásnější, není vůbec nutné trávit hodiny na sobě se studiem různých technik tkaní. Koneckonců, krásný a velkolepý účes pro vaši milovanou dceru může být proveden za 20 minut. Hlavní věc - kreativně as láskou přistupovat k případu!