Náušnice, udělej to sám

Dnes se každá dívka snaží vystupovat z davu a prezentovat svůj obraz co nejvýnosněji. Každá žena módy ve vyrovnávací paměti musí mít několik jasných pásů, kabelku, tašku na spojky, šály a klobouky. Každé příslušenství je navrženo tak, aby se zaměřilo na určité oblasti a slouží jako konečný dotek při vytváření dokonalého obrazu.

Různorodost šperků a bižuterie zaujala jejich čestné místo. Dnešní rozsah výroby příslušenství umožňuje ozdobit jakýkoli i nejsložitější obraz. Korálky v několika nitech nebo tenkém řetízku, masivní náušnice nebo rafinované "karafiáty", náramky nebo prsteny, vlasové obruče nebo romantické saténové stuhy - každá dívka si vybírá něco zvláštního pro sebe.

Ozdobné peří jsou již delší dobu velmi populární. Náušnice, náhrdelníky, vlásenky a čelenky s vměstky peří dávají obrazu zvláštní ženskost a jeho majitel je křehký a beztíže jako peří. Zajímavostí je výzdoba s peřím představil dům Lemaris v roce 1885. Madame Lemaria zdobené peřím Pařížské dámské klobouky. Peří byla dodána z celého světa do autorské dílny, kde byly nezávisle malovány a součástí výrobků. Dnes je peří přítomno ve sbírkách světoznámých návrhářů: Karla Lagerfelda, Yvesa Saint Laurenta, Heleny Crianové, Jeana Franca Ferreta a mnoha dalších. Peří zdobí různé sukně, šaty a pláštěnky. Často existují možnosti pro svatební šaty s peřím, které vypadají šíleně něžně aženský.

Mnohé ženy módy se neodvažují nosit jemné péřové oblečení, protože jsou často poměrně drahé a obtížně udržovatelné. Světlá výzdoba peří poměrně nenáročně a dává obraz sofistikovanosti. Fashionistas vybere šperky z peří v kombinaci s koženými řemínky, tenkými pozlacenými řetízky, kamínky a korálky.

Je důležité poznamenat, že šperky z peří se hodí do mnoha stylů - lze je kombinovat s jasnými tričkami, sukněmi, šortkami a džíny. Etnické oblečení s takovou výzdobou vypadá skvěle, protože její myšlenka je identifikována s fůzí s přírodou a přirozeností. Krátké šaty i elegantní šaty na podlahu jsou perfektně kombinovány s bižuterií.

Obzvláště oblíbené jsou náušnice s peřím. Zaměřují se na obličej a zdůrazňují mládež a přitažlivost své milenky. Náušnice mohou být různých tvarů a barev. Vzhledem k typu použitého peří se styl šperků mění. Zpravidla nejsou náušnice příliš drahé, ale co by mohlo být příjemnější než šperky vyrobené vlastními rukama? Pokusme se pochopit technologii tohoto jednoduchého, ale tak jemného a krásného příslušenství.

Stručný návod na výrobu náušnic.

Zpočátku vytvořme seznam toho, co potřebujeme. Takže:

- tenký drát (průřez 0,8-0,9 cm)

- boční fréza, kleště a kleště na kulatý nos

- pletací jehlice nebo bambusová tyč o průměru 3 mm

- superglue

- 2 kolíky se smyčkou, 2upevňovací prvky, 2 upevňovací kroužky

- Korálky a peří

Vyzbrojeni nezbytnými přípravky, můžete začít vytvářet náušnice svých snů.

1. Musíte začít s navíjením drátu. Po 8 hustých zatáčkách by měl být drát odříznut ze dvou stran, takže sestavená pružina vyjde.

2. Jeden konec cívky ohněte do půlkruhu, na druhé zvedněte cívku tak, aby byla smyčka získána. Tam bude jednoduchý blank, který bude sloužit jako základ pro upevnění peří.

3 Vložte pero ze strany polokroužku, držte drát kleštěmi. To by mělo být prováděno velmi opatrně, protože osa pera se může zlomit. Pro jistotu můžete na povrch cívky upustit superglue.

3. Umístěte korálky na kolíky a připevněte kroužek ke svorce.

4. Zavěste pero na ohnutý kroužek háčků.

Tady jsou naše náušnice a připravené. Velkou výhodou samotných náušnic je, že si můžete nezávisle vybrat barvu a tvar peří, velikost korálků. Náušnice mohou používat jedno nebo více peří, které nemusí být stejné barvy. Pokud chcete, aby náušnice byly rafinovanější, můžete místo drátu použít tenký zlatý řetízek. Kromě peří, můžete použít plsti, tylu a kamínky.