Krásné prodloužené nehty 2019 - nápady na design

Ženské ruce v moderním světě jsou jedním z hlavních ukazatelů péče, což znamená, že současná manikúra je polovinou „oblečení“, které potkáte. Na jaře 2019 má design prodloužených nehtů spoustu nových produktů, fotografie od mistrů nehtového umění říkají o návratu francouzštiny, popularitě gradientu, zajímavých efektech, geometrii a květinových motivech v obraze.

V trendu čtvercové nehty se zaoblenými hranami malé délky

Módní tvar

\ t

Moderní dívka nesedí, skládá rukojeti na kabelku nebo sedací soupravu, zabývá se prací, sebevzděláváním a zlepšováním své reality. Možná je to právě díky tomuto velmi aktivnímu postavení ženy ve společnosti, že móda pro ultra dlouhé a špičaté nehty byla nahrazena praktičtějšími možnostmi. Teď je to relevantní malé (bude to 2-5 mm na špičce prstu), nebo dokonce krátká délka.

Ozdobná klasika

Formulář může být:

 • ovál;
 • "stiletto" (ostré a protáhlé nehty);
 • ve tvaru mandlí (oválný hrot mírně ukazoval na špičku);
 • "pointe boty" ("bodce" s odříznutými ostrými konci);
 • čirý nebo měkký čtverec.
Dlouhé "bodce" vůbec nezmizely, ale s větší pravděpodobností se ukázaly jako způsob, jak demonstrovat dovednosti návrhářů nehtů. Proto je stále často vidět na reklamních stránkách a instagrame.

Stilettos

Zbarvení nehtového designu pro jaro-léto 2019

Jaká barva nebo kombinace odstínů k zakrytínehty, co na ně dát, a jaké kresby je třeba se vyvarovat, trápí mnoho žen, než jít na manikúru. Pro zjednodušení výběru mouky stojí za to se seznámit s hlavními trendy sezóny.

Mnoho dívek preferuje jasné mimořádné kresby

.

První z nich je kombinací několika laků. To je ještě populární malovat nehty v různých barvách. Je důležité, aby byly:

 • v jednom tónu (olivový + písek);
 • příznivě hrála na kontrastu (scarlet + golden);
 • ve stejném rozsahu, ale liší se saturací (modrá + tmavě modrá);
 • soutěžil s „primárními“ barvami (jakýkoliv odstín + bílá /černá /červená).

mezi různými druhy a technikami si každá žena módy najde vhodný design pro sebe

.

Ženy, které nejsou konfrontovány s potřebou oblékání, mohou udělat manikúru s 5 různými laky (například fialovou, fialovou, růžovou, světle zelenou, světle modrou). Na jaře tato verze získává na popularitě.

Matná manikúra v uklidňujících barvách je vhodná pro obchodní jednání

Základ potažené manikúry je obvykle barevné pozadí, může být lesklý nebo matný. V poslední době je módní kombinovat obě textury na jedné straně, ale v tomto případě by jeden a druhý lak měly mít stejnou barvu. Můžete si však vybrat jeden typ nátěru, mnozí se obávají, že verze bez lesklého lesku učiní manikúru matnou. Aby se tomu zabránilo, měli byste umísťovat akcenty. Například stylový design nehtů na jaře 2019 tam bude matný povlak mandlového tvaru, to potvrzují četné fotografie, které lze přidat použitím podélných a příčných linií s kovovým lakem.

Technika povlékání jednoho nebo všech nehtů práškem na tření, aby se vytvořil hladký lesk, který nelze dosáhnout jednoduchým třpytivým lakem, se stala populární. Je také stále módní vyrábět zrcadlo nebo kovovou manikúru pomocí gelu nebo speciální fólie.

Jednodušší verzí je monochromatický nátěr ve skutečné barvě. Patří mezi ně:

 • béžové odstíny pleti pro nahou manikúru;
 • pastelové barvy (růžová, máta, fialová, světle zelená, světle modrá) pro jemné snímky na jaře a v létě;
 • odstíny bílé (mléčné, slonovinové, smetanové) jsou obzvláště dobré se zlatými ozdobnými prvky;
 • nasycená červená (scarlet, grenadine, marsala, burgundsko);
 • studené zelené a modré tóny;
 • odstíny neonové kyseliny jsou schopny podepřít prvky v oděvech stejné barvy.

Vynikající manikúra pro milovníky jemných tónů

Účinky a vzory na zvětšených nehtech

\ t

Geometrie stále drží trendy mezi obrazy nail art. Jasné a rovnoměrné geometrické tvary perfektně zapadají do klasického i sportovního obrazu, vejdou se do většiny oděvů. Variace tohoto vzoru mohou být barevné bloky.

Barevné bloky

Neméně zajímavé je ombra na nehtech. Toto protažení stín ve tmě nebo světlý tón, aněkdy v jiné barvě.Mohou být v různých směrech: od díry a směrem k ní, přes desku a dokonce i šikmo.Podobný efekt s vybarvením nehtů na nehty, když se lak nanáší v pruzích od tmavých ke světlým, ale bez měkkých přechodů charakteristických pro Ombre.

Ombre

Glamour ztratil v posledních letech popularitu a milovníci jasných a chytlavých prvků v obraze mají těžké časy, pokud se snaží sledovat módní trendy.Tak, například, kamínky na nehtech jsou považovány za zastaralý způsob, jak dekor.Ale rok 2019 z nich udělal malý dárek, a to dekorace s křišťálovými čipy, kterou lze nahradit drobnými kamínky.Je dovoleno pokrýt lesklými prvky v moderní manikúre:

 • 1-2 nehty;
 • dobře;
 • nejtmavší část gradientu;
 • špičku nehtu na 2-3 prstech.

S tímto trendem je hlavní věc v souladu s opatřením, aby nevypadal zastaralý..Nejde o přesné zavedení materiálu do jednotlivých částí obrazu.Nejčastěji se tato technika používá ve vzorci "mramorovaný" nebo geometrii.

Jaký typ nehtů preferujete

)
 • ]

Zobrazit výsledky

Nahrávám ...

Souvisejícípředchozí, ale obtížnější a zajímavější bude technika „rozbitého skla“. Onazahrnuje pre-barvení nehtu, a pak nálepka na vrcholu geometrických tvarů, které jsou podobné ve tvaru k fragmentům (obvykle tito jsou nerovné trojúhelníky) od duhového papíru nebo zvláštní pásky. To vše je pak fixní vrchní nátěr.

Rozbité sklo

Klasika ve slušném hřišti také neztratila svůj význam. Jde o bundu, a to nejen v přírodních béžových a bílých odstínech, ale také s použitím jiných barev. Mohou být naprosto jakékoli, vše závisí na osobní představivosti a vynalézavosti mistra.

Mnozí považují populární „měsíční“ manikúru za jednu z verzí saka. Předpokládá nepřítomnost barevného laku na dírách nebo na celém prostoru desky kromě nich (je nahrazen průhledným vrchním nátěrem). Lze ji však použít tenkou křivkou, určitou minimální geometrií + 1 - 3 kamínky. Varianty a jsou vyrobeny s kontrastním barvením jamky a hlavní části zvětšené desky.

Podobně jako u této metody je „negativní prostor“, když se přirozená barva nehtu objeví jako pozadí vzoru a na něj je aplikován design. Technika rozbitého skla může být s ní kombinována. Kombinace několika módních trendů v jednom manikúru je klíčem k jedinečnému nátěru nehtů.

Módní manikúra 2019

K dispozici je manikúrový rám, ve kterém je střední část hřebu a pásek podél jeho vnitřního okraje různých barev, v důsledku čehož je deska zakroužkovaná, a protojeho tvar je zdůrazněn. Fotografie takových novinek v designu nehtů na jaře 2019 jsou snadno dostupné, burgundské, zelené, bílé, lemované kontrastními černými, červenými, fialovými liniemi.

Na výkresy bychom neměli zapomínat, protože kromě výše zmíněné a již replikované geometrie existují i ​​jiné módní způsoby, jak diverzifikovat manikúru:

 • floristika - na jaře roku 2019 jsou nahoře palmy nebo bylinky, můžete je přidat realistickým nebo minimalistickým způsobem.
 • ovoce - jasné a šťavnaté pomeranče, vodní melouny, mango a kiwi se zdají blížící se léto;
 • nápisy - slova nebo fráze, které začínají na jednom hřebíku a pokračují dále, jsou vtipný nápad;
 • štítky, odznaky značek - logomania "zachytil" nejen molo, ale kosmetické salony, dívky daly jména svých oblíbených módních domů na prsty;

 • náramky - vzor napodobující tenké, četné kovové nebo látkové náramky na půlkruhu nehtu;
 • konfety - velmi elegantní způsob, jak vytvořit iluzi trojrozměrného vzoru na nehtech, kruhy /čtverce /kosočtverce jsou aplikovány s různými odstíny stejné barvy na desku a v jiné velikosti od sebe navzájem, musí být dosažen účinek násobnosti padajících konfet;
 • imitace mramoru - na nehtové desce je vytvořen obraz podobný přirozenému rozmazanému vzoru tohoto kamene;
 • pruhy - podélné nebo příčné linie, na všech nebo 2-3 prstechvelmi stylový a minimalistický, což odpovídá nejnovějším módním trendům.

Stremping

Jedním ze způsobů, jak uplatňovat složité výkresy nezávisle na zvětšených nehtech, bylo ražení. Předpokládá přítomnost šablony a speciálních podložek pro razítkování.

Krásné fotografie nových výrobků v designu zvětšených nehtů na jaře 2019 potvrzují, že pro každou ženu bude snadné vybrat si aktuální manikúru podle svého vkusu. A povstalci, kariéři a matka mnoha dětí budou moci adekvátně zdůraznit svou individualitu pomocí nehtového umění.