Módní šaty pro ples 2019

Hlavní událostí roku pro poslední třídy studentů školy a univerzity se stává promoce. Ale nejtěžší věcí v očekávání tohoto svátku je příprava. Zejména dívky, pro které vznik obrazu, výběr účesu, obuvi a hledání plesových šatů v roce 2019, začíná již při prohlížení fotografií nejnovějších novinek dlouho před samotnou oslavou. Koneckonců, pro mnoho mladých dám - to je velká šance ukázat se v celé své slávě!

V tento den by se každá dívka měla cítit jako princezna

.

Jak začít

V rozmanitosti modelů a stylů šatů je snadné se zmást, i když aktivně sledujete novinky ve světě módy. Ne všechno, co se ukázalo být v trendech, je určitě vhodné jako šaty na ples a zdůrazní vnější výhody. Zde je několik základních tipů, které vám pomohou dostat vaše ložiska:

 • Zvažte svou vlastní výšku. Některé styly, například šaty na podlaze, nejsou pravděpodobně vhodnou volbou pro majitele podprůměrné výšky (méně než 160 cm). Vysoké podpatky mohou pomoci vyřešit tento problém.problém, přidejte chybějící centimetry, ale v tomto případě můžete zapomenout na dlouhý tanec bez změny boty a oblečení;

Miniaturní dívky by měly upřednostňovat krátké šaty

.
 • Zvažte rysy obrázku. Lidé jsou ve své fyzičnosti velmi odlišní a velmi zřídka splňují stanovené standardy módního průmyslu. Když se tedy podíváte na okouzlující šaty různých stylů, je velmi důležité, abyste model neobdivovali, ale aby se prezentovali;

Oblečení by mělo dokonale sedět

 • Zvažte svůj typ barvy. Každý člověk má své vlastní „ideální“ barevné schéma, ve kterém se jakékoli oblečení na něm promění v dokonalou kombinaci a s výhodou zdůrazňuje vzhled. Nejdříve je určete sami a v budoucnu to pomůže nejen vybrat perfektní barvu šatů, ale také úspěšně aktualizovat šatní skříň. Jako příklad si můžete přinést holky s bohatým modrýma očima a slušnou kůží. Ideální barva pro ně by byla žlutá a její další teplé odstíny.

Při výběru oděvu zvažte barevný typ vzhledu

.

Obvyklé barevné kolo a metody jeho použití, například hledání doplňkových barev, mohou pomoci vybrat vaši vlastní paletu. Stejně jako služby: Color Hunt nebo ColorBox.

A jaké styly plesových šatů dáváte přednost?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Trendy a inovace v roce 2019 ]

Nový rok s sebou přináší nové trendy v oblasti tkanin, stylů, charakteru tisku a dokonce i v průhlednosti oděvů.Nový rok je plný módní elegance, nepředvídatelných kombinací a dobrých, dobrých klasik.Mezi nejoblíbenější styly patří následující modely šatů:

 1. Šaty;
 2. Šifónové mini /midi šaty;
 3. Silueta ryby;
 4. Rok;
 5. Vrchní oděvy;
 6. Koktejlové šaty s otevřeným hřbetem;
 7. Šaty s nadýchanou sukní;
 8. Dlouhé šaty z průhledných tkanin.

Aby se oděv s průsvitnými tkaninami nevypadal vulgárně, je nutné správně zvolit spodní prádlo.Za prvé, měla by být kombinována s barvou samotného oblečení.Za druhé, stojí za to si vybrat uzavřené prádlo nebo dokonce používat top.

Ženskost

Co se týče trendů v detailech a charakteru modelů oblékání, je to:

  )
 • Hluboký výstřih.Zdálo by se, že móda pro vzdorný výstřih už dávno uplynula, ale v novém roce je tento trend zpět a mění se obvyklé styly šatů.
 • Průhlednost.Je to již dlouho módní styl.Nejčastěji se používá pro dlouhé, uzavřené modely šatů, které jsou šikovně zdobeny výšivkou, korálky a květinovými aplikacemi;
 • Vysoké řezy.Tam je také vracející trend, který byl na chvíli zapomenut.

Každý z těchto modelů však bude rovněž relevantní v roce 2006. \ Tslavnostní atmosféra - a proto na plesu bude velmi vítán.

Před svítáním

Promoce ve škole

V průběhu školního roku existuje několik maturitních kurzů, ale poslední dva ročníky - zejména ve třídách 9 a 11 - jsou zvláště důležité. V tak mladém věku je to pro dívky velká příležitost předvést před spolužáky a učiteli svou krásou, stylem a chutí.

Jasné akcenty přitahují pozornost

Co si vybrat v jedenáctém ročníku

Módní návrháři v roce 2019 nabízejí široký výběr šatů pro ples v 11. ročníku. Kromě hlavních trendových trendů roku jsou vynikající modely následující modely:

 • Dětské dolaryKrátké, lehké šaty s vzdušnou sukní a přizpůsobeným živůtkem. Model často postrádá rukávy. Tato funkce téměř zcela odhaluje ramena a klíční kloub majitele oděvu. Sukně tohoto modelu je jen krátká, proto je ideální pro dívky se štíhlými dlouhými nohami;

Dítě - $

 • Ve ​​stylu Říše.Tento styl je považován za jemný a lehký, což dokonale zdůrazňuje linii pasu. Je to pas, který je hlavním znakem tohoto stylu. Může být bohatá rouška, tenká stuha s malým lukem nebo dva pásy paralelní k sobě;

V empírovém slohu

 • Crop Top Šaty.Tento model není vhodný pro každou dívku, protože je silnýpřízvuk v pase a v důsledku toho i břicho. Všechny modely Crop-Top jsou rozděleny na top top a sukni, která může být úplně jiná délka a styl: plná sukně na podlahu, hubená midi nebo rozšířená sukně.

Šaty na topánky

Promoce v 11. ročníku získává pro absolventy zvláštní význam. To je poslední strana ve společnosti spolužáků, učitelů a přátel školy. Je to na takovém večeru, že chcete zůstat v paměti lidí na dlouhou dobu a ideálně sestavený obraz je nejlepší způsob, jak k tomu!

Co si vybrat pro absolvování v deváté třídě

První rozsáhlá oslava, která se pro některé studenty stává posledním absolventem. Hlavní problém při volbě šatů na konci deváté třídy je možná spojován s mladým věkem. Nádherné dlouhé šaty na podlaze, luxusní, průsvitné, uzavřené styly a jiné nemusí být velmi vhodné, ale znamená to, že byste měli zvolit něco obyčejného.

Jednoduché modely zdůrazňují přírodní krásu

Pozornost by měla být věnována následujícím oblíbeným modelům:

 • Šaty.Univerzální model šaty vhodný pro dívky různých tvarů. Takový model je obvyklejší jako každodenní nebo oficiální, ale existují i ​​„slavnostní“ možnosti. Například, šaty z Jacquard s velkými, elegantní tisky. S rukávy s flounces nebo bez nich, holé ramena;

Pouzdro na šaty

 • Šifónové mini /midi šaty.Světlo, vzduchŠaty z šifonu díky široké paletě stylů jsou ideální jak pro štíhlé, tak pro holky. Různé styly zdůrazňují klíčové přednosti těla a zakrývají nedostatky měkké roušky. Například, pokud máte krásné nohy, to může být zdůrazněno vzdušné, krátké variace šaty. Tento otevřený, létající model vám umožní cítit se v pohodě, nebude dotahovat a rušit tanec uprostřed plesu;

V objetí šifonu

Často se na ples berou dvě šaty. Jeden pro slavnostní část a druhý pro „hlavní akci“. Šaty z šifonu jsou ideální pro náhradní, pohodlné a krásné oblečení.

 • A-line šaty.Tento styl má několik možností, ale klasický: silně zúžený vrchol, postupně rozšiřující se na dno. Díky speciálnímu tvaru jsou tyto šaty, stejně jako oděvní šaty, univerzální pro dívky různých tvarů. Pro majitele poměrné postavy budou stejně vhodné krátké šaty i midi. Pro holčičky vhodnější dlouhé modely.

Šaty A-line

Promoce v 9. ročníku je důležitou událostí pro mladé dívky, ale v touze vypadat lépe byste měli mít vždy na paměti, že „dražší“ neznamená „nejlepší“. Je to , že kompetentně složený obraz, s přihlédnutím k vaší postavě, barvě a pohodlí stylů - to je vítězná volba pro promo oděv. Proto stojí za odpovědný přístup k této otázce.o tom, co nosit na ples v roce 2019.

Můj první ples

Co si vybrat na promoce v ústavu

Je třeba poznamenat tyto oblíbené modely:

 • mořská panna (rok). Půvabné dlouhé šaty, přiléhavý pas, boky a propustné dno kolena. Tyto šaty vypadají opravdu elegantní, zvýraznění pasu a boků, ale nošení takových šatů není snadné a nebude to příjemné pro veselé promoce tance. Nicméně, jako první šaty, v oficiální části - perfektní;

Oděvní rok

 • Koktejlové šaty s otevřeným hřbetem. V originálních modelech koktejlových šatů nebyly žádné rukávy a límce, ale trendy se změnily av roce 2019 to už není přísné pravidlo a modely jsou plné nesmírné rozmanitosti. Koktejlové šaty s otevřeným hřbetem vypadají obzvláště elegantní, ale tento model je spíše pro dívky s proporcionální postavou;

Šaty s otevřeným hřbetem

 • Šaty pro kombinézu. Skvělá alternativa k oblékání v obvyklém smyslu. Večerní kombinéza, navzdory skutečnosti, že se nejedná o šaty jako takové, vypadá vážně a perfektně zapadá do oblékání na vstupu. Ideální pro dívky, které si váží pohodlí ve vybraném oblečení.

Módní barvy a odstíny

Obrovská role ve slavnostním obrazu barevné hry, takže po tom, co byl styl již určen, byste měli vážně přemýšlet o barevné paletě celé slavnosti.obrázek.V roce 2019 pro ples šaty, mnoho nových výrobků mezi módní barvy sezóny - fotografie nejúspěšněji prokázat krásu palety barev.

Když hranice jednoduchosti hraničí s dokonalostí

Oblíbenými barvami roku jsou:

 • Živé korály;
 • Bledě růžové odstíny (sladká šeřík, suchá růže);
 • Červené odstíny (červenooranžová fiesta, červený žolík);
 • Žluté odstíny (kurkuma, zlatý osik, mango mojito, citrón vervain);
 • Zelené odstíny (stonek pepřový, terárium mechu)
 • Královská modrá;
 • Eclipse;
 • Sója;
 • Kukuřice cukrová;
 • Hnědá žula.

Jedná se o schválenou paletu Pantone, která obsahuje jak světlé, bohaté a slavnostní odstíny, tak klidnou klasiku.

Růžový trend

Módní tkaniny a dekorace

Světlo, vzdušnost a transparentnost jsou obzvláště oblíbené v novém rocetkáně.

 • hedvábí muslin ;
 • hedvábné tvíd;
 • atlas;
 • denim;
 • gabardin;
 • šifon.

Krajka vyřazená ze soutěže

Kromě módy pro lehkost a otevřenost trendů existuje i kůže a různé denimové tkaniny.Kůže a džíny - je uznáván jako klasika v moderním světě módy, která se časem mění, ale neztrácí význam.Proto bude oděv vyrobený z těchto tkanin vždy relevantní.

V ramenech kůže a saténu

Pokud jde o výzdobu, dochází k kardinálním změnámVe srovnání s minulým rokem to nebude, ale stále je něco. Seznam moderních dekoračních prvků zahrnuje:

 • Lampas;
 • Květinové, kostkované a pruhované výtisky;
 • Abstraktní ornament;
 • Futuristické prvky: plast, nylon, vinyl;
 • Mřížky.
 • Jízdní kola.

Sportovní téma pokračuje znatelně, ale není to příliš vhodné pro ples. Proto při kreslení obrazu byste měli věnovat pozornost populárním ozdobám.

Úspěšné kombinace a dokončené snímky

Někdy, z velké škály možností, je těžké se zaměřit na jednu věc a jak sestavit celý obraz v hlavě. Tak, že si neřeknete otázku "co nosit na plese v roce 2019?" Dáme vám několik úspěšných příkladů.

Harmonická kombinace

 • Světlo, lehké šaty šifonové nebo saténové zdůrazňují postavu, ale díky jemnému odstínu tohoto obrazu se nedotkne. Zvláště pokud máte slušnou kůži a vlasy. V tomto případě by make-up měl být jasný, dobře rozlišující oči. Důraz by měl být kladen na obličej a všechny přidružené dekorace zachovávají pouze jemný obraz;
 • Na kontrastu by měly být postaveny šaty tmavých odstínů a styly přiléhající k přilnavosti. Například, černé těsné šaty a červené shnilé. Kontrast musí být sledován ve všech věcech, aby vyrazil převládající tmavou barvu;

 • Modely s jasnými a sytými barvami (například červený žolík) nejsouvyžaduje zvláštní podtržení. Všechno se musí navzájem harmonizovat a nesmí být poraženo. Make-up světlo, kovové tóny, dekorace ze stříbra a tmavého odstínu rtěnky.

Pamatujte, že make-up pro každou tvář je individuální a musíte pochopit, které stíny, tvar šipek a rtěnku jsou pro vás to pravé. Právě v individuálním přístupu je úspěch úspěšně složeného šatníku.

Jednodílný obraz plesu není jen šaty, ale také boty, make-up, šperky pro ruce, krk a dokonce i hlavu. Všechny tyto prvky musí být vzájemně v souladu a vzájemně se doplňovat.

Harmonie obrazu

Závěrem

Teď, když jste se dozvěděli o nejnovějších trendech ve světě módy, o populárních stylech a novinách v modelech šatů pro ples 2019, a také jste se podívali na fotografie, pak je na vás: vytvořit si dokonalý vzhled plesu!