Jak se milovat?

Každážena chce milovat a být milována . Ráno se probudíte, vychutnávejte si svůj odraz v zrcadle, poslouchejte komplimenty a obdiv lidí kolem vás, zejména mužů, obdivujte každý den, užívejte si jednoduchých, ale úžasných věcí, dívejte se na svět šťastnými, milujícími očima. Bohužel, v reálném životě se velmi často děje úplně opačně. Ráno se stává skutečnou noční můrou, odraz v zrcadle není něco, co by se nemělo líbit, a někdy dokonce i otravné - vlasy se staly matnými, kůže tváře nechává hodně být žádoucí, nejde o pár liber navíc. Opuštění domu v hrozné náladě, ujistěte se, že splnit "dobře-wisher", s hlubokou touhou podílet se na vašem nešťastném osudu. Šokován tázavým tvrzením: „Vypadáš tak špatně? Možná se vám něco stalo? Byl jste nemocný? “ S pocitem deprese se divíte, proč všechno není tak, jak chcete, proč všechno nefunguje a lidé kolem vás vidíhluboce nešťastnou a nespokojenou ženu se životem?

Všechno je dost, stačí být nešťastný, takže nemůžete žít dál. Od teď budete mociradikálně změnit svůj život k lepšímu, sami, bez vnější pomoci, jednou provždy . Je to jen upřímné milovat sami sebe - a svět kolem se změní. Pochopte, že si zasloužíte lásku a lásku sami, je to snadné, je to přirozené.

Nabízíme vám několik praktických rad, jak se milovat:

  1. „Jsem vnímán, milovaný a oceňován stejně jako já a já sám sebe oceňuji ". Takové fráze by se jistě měly stát vašimi věrnými společníky na cestě sebe-lásky! Vzpomeňte si na pořekadlo "Dopřejte lidem způsob, jakým chcete, aby vás ošetřili." Pojďme to trochu parafrázovat a dostat velké denní motto: "Dopřejte si, jak chcete, aby lidé s vámi zacházeli." Pokud chcete být milováni, znamená to začít milovat sami sebe.
  2. Neexistuje žádná hranice k dokonalosti ...Takže neexistují dokonalí lidé. Každá osoba má jak pozitivní, tak negativní vlastnosti. Takže byste se měli vzít jen tak, jak jste. Nikdy nenechte kritiku lidí kolem vás, za často zkreslené, ponížit vás.
  3. Nikdy se nesrovnávejte s jinými lidmi.Jste jedineční. V celém vesmíru není žádná žena jako vy. Vaše osobnost, váš vzhled, vaše duše - jediná.
  4. Přijměte a odpusťte své chyby . Moudrá žena s lehkostí je schopna prezentovat své chyby jako nejjasnější výhody.
  5. Denní snaha o nejlepší ve všech sférách projevů : vzhled, tvořivost, kariéra, rodina, rozvoj sebevědomí a soběstačnosti.
  6. Zamyslete se nad tím, co si o vás mohou myslet jiní . Hlavní věc je, že si o sobě myslíte. Denně a neúnavně tvoří pozitivní názor na sebe milovaného.
  7. Začněte nový zvyk - povzbuzujte se i pro malé úspěchy a vítězství . Může to být malý dárek, nové šaty nebo módní kabelka,Neplánovaný výlet do kina nebo setkání s přáteli, jedním slovem, vše, co vám dává opravdové potěšení.Zároveň musíte opakovat taková slova jako "Jsem chytrá holka, jsem jenroztomilá, mohla bych to udělat, pak můžu udělat víc, jsem hvězda."
  8. Udělejte jen to, co si myslíte o !Řiďte se svým vlastním názorem, přijímejte nezávislá rozhodnutí, abyste se vyhnuli negativním pocitům, jako byste byli vystaveni vůli někoho jiného.Názory příbuzných a přátel jsou bezpochyby hodné pozornosti, měly by být naslouchány, ale konečné rozhodnutí je jen vaše rozhodnutí.
  9. Buďte sami sebou, vždy a všude .Neusilujte o uvalené „standardy excelence“, riskujete, že se ztratíte ve společné šedé hmotě.

Vložili jste velké úsilí do porozumění sebe sama, udělali nesmírnou „práci na VAŠICH omylech“, změnili jste se, zbavili se břemene negativních názorů druhých a v důsledku toho se ve vašich očích objevila vášnivá tvářúsměv lásky a štěstí se rozsvítil, cítíte, jak se ve vašich očích změnila harmonie ve vaší duši. Celý svět je pro vás!Od této chvíle jste další žena, žena, která miluje sebe.