Účesy pro středně dlouhé vlasy pro ženy: trendy 2019

Každá žena chce být vždy elegantní a krásná, takže náš článek o módních ženských účesech pro středně dlouhé vlasy, které jsou relevantní v roce 2019, fotky a tipy, najdete také dále. Pomůžeme vám zjistit, jak si vybrat ten správný účes pro sebe. Nejdříve se podívejme, co nám v této sezóně nabízejí módní trendy stylisté.

Tato sezóna je charakterizována maximální přirozeností obrazu. V účes může být lehká nedbalost a asymetrie. Tento přístup pomáhá nejen vypadat stylově, ale také korigovat vizuální tvar obličeje. Průměrná délka vlasů je především vhodná a všestranná. Péče o ně nevyžaduje speciální triky, ale zároveň téměř každý účes bude vypadat harmonicky a krásně.

Jaké účesy se staly novinkami a hvězdami sezóny 2019 a komu budou vyhovovat?


Dlouhý caret

Univerzální účes, který díky délce těsně pod bradou vizuálně dělá obličej. Pokud potřebujete skrýt tváře nebo příliš čtvercovou bradu - takové náměstí je jen pro vás.

Kare

Hlavní výhodou tohoto účesu je, že může být položena různými způsoby a hledat změnu vzhledu. Dělení nebo rovné, rovné prameny nebo mírnězkroucené vlasy. Toto auto je považováno za jeden z nejlepších účesů pro středně dlouhé vlasy pro ženy po 30 letech. Obnoví obraz a omladí obličej, zatímco nevypadá vulgárně a vzdorně.

Zajímavé: Pixie řez pro krátké vlasy: přední a zadní pohled

Asymetrie

Odvážné a rozhodné dívky si vybírají účesy, které přitahují pozornost. Asymetrické vlasy činí tvář zajímavější a zvýrazňují její vlastnosti. Tyto účesy mohou být jak rozcuchané a dokonale hladké, kouzlo asymetrie je, že vypadá stylově a moderně v jakékoliv podobě.

Asymetrický řez

Upozorňujeme, že tento účes nevypadá bez života, je lepší použít balzám na vlasy, který dává lehkost. Pak bude obraz kompletní a drahý.

Objemová Aurora

Tento účes bude vyhovovat majitelům kulatého obličeje, kteří se chtějí zdát štíhlejší. Svěží zadní část hlavy a hladké vlasy nad rameny vám pomohou roztáhnout obličej tak, aby vypadal užší a oválnější. Tohoto efektu je dosaženo s kratšími prameny v korunce a prodlouženými do zadní části hlavy. Aurora vypadá skvěle a bez stylingu, ale měli byste se ujistit, že vaše vlasy nejsou tukové, jinak se celý objem ztratí.

Aurora

Zajímavé: Kreativní účesy žen pro krátké vlasy: trendy v roce 2019

Caprice

Caprice je právem uznána za nejlepší ženskou účes pro středně dlouhé vlasy po 40 letech v roce 2019. Světlý nepořádekdosáhl šitím samostatně pryadok přitahuje. Tvář vypadá mnohem mladší, aniž by šla do vulgárnosti. Pokud je to žádoucí, vlasy mohou dostat další objem a rozdělit lakem nebo gelem. Nerovnoměrné prameny a poměrně krátká šíje také vizuálně prodlužují krk, což ho činí štíhlejším a tenším.

Módní Caprice

Kaskáda

Vícevrstvá a zajímavá délka vlasů činí z kaskády oblíbený účes mnoha žen. To vám dává možnost experimentovat se stylem a účesy, měnit obraz alespoň každý den. Ti, kteří si zvolí kaskádu, preferují pohodlí a pohodlí v péči o vlasy. V trendu letošního roku, další variace kaskády - žebřík. Skrývá téměř krk a zaměřuje se na obličej. Ženy, do 30 let a později, stále více preferují kaskádu pro svou univerzálnost.

Kaskádová srážka

Shaggy

Nerovnoměrný a načechraný účes je ideální pro ty, kteří nemají přirozený objem vlasů. Prameny různých délek a rány na obočí vytvářejí zajímavý romantický obraz, který je vždy relevantní.

Stylový šejk

Je důležité si uvědomit, že chlupatý vyžaduje každodenní styl, aby nedošlo ke ztrátě objemu.

Správná volba účesu

Chcete-li, aby váš účes vypadal stylově a dokonale, musíte si jej vybrat podle svého typu obličeje. Pokročilí stylisté vždy svým klientům poradí, který účes jim bude nejvíce vyhovovat. Ale ne každá žena má možnost navštívit drahousalonů. Vzhledem k tomu, že je důležité být schopen pochopit, jak dát své vlasy do pořádku a jaké účesy se vejdou do obličeje.

Výběr srážek podle tvaru obličeje

  • Oval. Je považován za ideální formu, která bude vyhovovat jakémukoliv účesu a stylingu. Majitelé oválu si mohou dovolit otevřít svou tvář a zakrýt ji částí vlasů.
  • Obdélník. Mírně hrubý a dlouhý obličej pomůže změkčit měkké vlny, které jdou dolů pod bradu. Dlouhá kareta a kaskáda pomůže skrýt nadměrnou ostrost. Doporučujeme stylistům, aby se vyvarovali tvarování bez rány a hlasitosti v zadní části hlavy.
  • Kruh. Pro tento typ osoby se hodí hladké účesy, jejichž přední prameny směřují dolů na ramena. Kaskádový žebřík a Aurora prodlouží obličej a učiní ho mnohem elegantnějším.
  • Trojúhelník. Lehké kudrlinky a boční dělení pomůže vyrovnat příliš úzkou bradu. Dlouhé šikmé rány dávají člověku výrazný "fox" výraz, který přitahuje zájem.
  • Náměstí. Tvrdé linie obličeje vylučují hladký styl a rovné účesy. Upřednostňujte nerovnoměrné účesy jako Caprice nebo Shaggy. Pomohou změkčit linie brady a učinit tvar obličeje harmoničtějším.

Zajímavé: Dámské účesy pro krátké vlasy: trendy v roce 2019

Nezáleží na tom, jaký je váš tvar obličeje, červené vlasy nebo černá, máte 18 nebo 50 let, správný účes vám pomůže vypadat stylově a moderně. Nezapomeňte, že kromě stylu, vlasy potřebují řádnou péči, aby nedošlo k přerušení a nezhorší. Na zdravévlasy, každý účes bude vypadat krásně a být v trendu.