Módní rány v roce 2019: hlavní trendy a fotografie

Módní trendy se mění a ženy neustále sledují trendy v mnoha aspektech a účes se stal výjimkou v roce 2019, protože stále častěji můžete sledovat fotografie módních bloggerů s rány, často na středně dlouhých vlasech. To není překvapující, protože takový nevýznamný prvek může obnovit tvář nebo udělat obraz kompletní. Pokud jste nyní například majitelem karety bez ofiny, pak se po řezání obraz dramaticky změní


Navzdory skutečnosti, že rány žen jsou opět v trendu, měla by být zvolena délka a její tvar, a to vše z vlastního uvážení a nehledě na fotografii hvězd. Výběr účesu závisí na následujících faktorech:

 • typ obličeje;
 • délka vlasů;
 • barva vlasů;
 • módní trendy;
 • vlastní preference.

Předtím, než se vydáte do salonu, je třeba poznamenat, že okraj bude po dlouhou dobu měnit obraz a jeho uvolnění potrvá určitý čas. Krátké prameny vyžadují zvláštní péči - styling a sušení. Je také důležité zvážit při rozhodování o změně obrázku.

Jak si vybrat třesk?

Krátké prameny jsou schopny skrýt jakoukoli z vad vzhledu - vizuálně upravují tvar obličeje, pokrývají široké čelo, snižují nos neboširoké lícní kosti.

S rány, účesy, jako je skřítek, čtverec a bob jsou dokonale kombinovány. V tomto případě je to velmi pohodlné a jednoduché udělat styling.

Moderní možnosti účesů s rány

U krátkých vlasů bude vypadat třesk ve tvaru půlkruhu. Majitelé velkých rysů obličeje půjdou roztrhané prameny.

Tváře a tvar obličeje

Rány jakéhokoli tvaru a délky jsou často vhodné pro majitele dlouhých vlasů, s výjimkou těch, které neodpovídají tvaru obličeje.

Zvláštní pozornost by měla být věnována vícevrstvým pramenům, které mohou dát obrazu určitý druh nedbalosti. Přední kadeře střední délky s dlouhými vlasy jsou velmi praktické a univerzální, protože mohou být kdykoliv odstraněny za uchem nebo bodnuty krásným doplňkem. Dlouhé chlupaté střihy - hladké rány. Asymetrické prameny se přizpůsobí této délce.

Výběr rány na tvaru obličeje

Módní rány 2019

Mezi nejvýznamnější módní trendy v roce 2019 patří stylisté, kteří rozlišují rány, které nemají rovné čáry a symetrii, na fotografii z posledních přehlídek můžete vidět, že mnoho návrhářů není tomuto trendu lhostejné.

 • Šikmé. V tomto případě je třeba profilovat prameny, což dává obrazu určitý druh neopatrnosti a novosti. Tento účes je praktický a vhodný pro každý z typů vzhledu a stylu.
 • Vedle sebe. Délka třesků může být libovolná, aby se získal trendový obrázek, stačí odstranit přední prameny na jedné straně. Tohle je jeden zzvláštní rysy nové sezóny. Výhodou tohoto stylu je kombinace s jakýmkoliv způsobem. Je vhodný pro všechny tvary obličeje, s výjimkou oválu.

Rány se složenými a volnými vlasy

 • Roztrhané. Tento třesk se vejde do jakéhokoliv účesu, kování krátké kadeře pro určitý styl. Dlouhé tlusté rány mohou skrýt věk a zdůrazňovat mládež v mladých dívkách. Roztrhané rány vypadají skvěle na tenkých vlasech a krátkých vlasech, se stříháním jako bob, bob a skřítek.

Klasický účes pro střední vlasy s rány a bez něj

 • Asymetrické. Vypadá skvěle se složitě krátkými a příliš krátkými účesy. Přední prameny jsou často řezány ve tvaru půlkruhu nebo trojúhelníku. Kladení asymetrie by mělo být co nejpřesnější a nejhladší.

Zajímavé: Módní sluneční brýle 2019: fotografie, trendy

 • Prodloužený šikmý. Univerzální péče, vhodná pro jakoukoliv délku a typ vlasů, stejně jako jakýkoliv tvar obličeje. Schopen obnovit obraz.

Objemový třmen s krátkými vlasy

 • Krátké. Přes módu pro dlouhé vlasy a rány, krátké přední kadeře také zůstanou relevantní. Je důležité si uvědomit, že tato volba se nehodí pro každý tvar obličeje. Současně je ideálně kombinován, a to jak s dlouhou hlavou vlasů, tak s krátkými sestřihy.

Přímé rány

Hladké přední kadeře se považují za relevantní v roce 2006. \ Tvšechny časy jsou klasiky. Hlavní výhody takového střihu by měly být připsány - dávat obraz mládeže a zdůrazňovat výraznost rysů obličeje. Praktická délka - rány do obočí, zdůrazňující jejich tvar a vizuálně prodlužující obličej. V tomto případě mohou být prameny silné, otrhané nebo rovné. Vzhledem k tomu, že tyto prameny lze snadno odstranit na stranu - dívka s takovým účesem v roce 2019 bude v trendu.

Klasické fazole s rovnými a tlustými rány

Šikmé rány

Šikmé krátké kadeře na čele jsou praktické v péči, která vám stále umožňuje udržet tento styl relevantní. Tato možnost rány zapadají do jakéhokoliv tvaru obličeje, typu vlasů a účesu. Střih se směrem pramenů na rožni jí dá svěžest a důvěru. Mírně nedbalé vlasy mohou skrýt nedokonalosti obličeje.

Měkké šikmé rány s odstupňovanými stříháními pro středně dlouhé vlasy

\ t

Roztrhaný

Takto zlomené provazy jsou vytvořeny tímto způsobem - zpočátku se kadeře hladce ořezávají, nastavuje se celková délka rány, po kterých se jednotlivé provazce odebírají a svislá metoda se řezá, získá se roztržený třesk. Hluboké přední kadeře jsou tvořeny prameny, které se značně liší délkou. Krátké kadeře mohou vizuálně prodloužit obličej. Tato volba je vhodná pro jakýkoliv střih a tvar obličeje.

Roztrhaný okraj

Krátké

Pro ty, kteří rádi vystupují z davu, jsou krátké vlasy do středu čela dobrou volbou. Tento účes je schopnýdát hravost obrazu. Vizuálně roztáhněte úzký tvar obličeje. Stojí za zmínku, že tato možnost je vhodná pro majitele malého čela. Trend 2019 spočívá v tom, že i takové krátké prameny jsou česány na jednu stranu.

Verze zkrácených rán

Dlouhé vlasy

Jakýkoli typ bangu je ideální pro dlouhé vlasy, takže pro ty, kteří nechtějí držet krok s módními trendy v roce 2019, stojí za to nejprve určit svůj typ obličeje, a to lze provést pomocí internetu a vlastní fotografie a jít na ostříhat. Následující typy rány jsou kombinovány s dlouhými kadeřemi:

 • Krátké. Vhodné pro dívky, které neváhají otevřít obličej. Lze kombinovat s jednoduchými srážkami s prameny stejné délky. Dokonale vypadá jako čtverec s rány.

Rány na dlouhých vlasech

 • Dlouhé. Vhodné pro jednoduchý účes - s hladkým dlouhým nebo elegantním kaskádovým přechodem.

Zajímavé: Jaká barva vlasů je módní v roce 2019: trendy, nápady a techniky

 • Zkosení. Často je kombinován s žebříkem. Vhodné pro různé typy ploch, můžete změnit úhel sklonu.

Šikmé rány na dlouhých vlasech

 • Roztrhaný. Tento typ rány je vhodný pro žebřík. Tuto možnost často vybírají mladé dívky.

Krátké vlasy

Není divu, že krátké vlasy rány jsou považovány za jeden z hlavních módních trendů roku 2019, protože i při pohledu na fotografiiCelebrity lze vidět, že takový účes vizuálně omlazuje obličej a skrývá minusy. Účesy jsou aktuální:

 • Kaskáda. Snadno se vejde a snadno se čistí. Mezi novinky sezony patří asymetrie a roztrhané prameny.

Skvělá volba pro krátký účes s třeskem

 • Krátký bob. Účesy jsou vybrány s upravenými přechody nebo nerovnými čarami.

Zajímavé: Módní obočí v roce 2019: nápady na líčení, hlavní trendy

 • Víčko. Vhodné pro silné, rovnoměrné vlasy a pro dívky se správným proporcí obličeje.
 • Caret. To jde dobře s rány stejné délky.

Bang a stříhaný účes pro krátké vlasy

Hlavním módním trendem v roce 2019 je prodloužený třesk a vůbec nezáleží na tom, jaký druh vlasů máte, tento trend je použitelný na dlouhé, tlusté, krátké, tenké nebo střední vlasy, protože stále více můžete vidět fotografie osobností, které tuto příležitost nezmeškají. být trendy a vypadat s takovým stylovým účesem.