Lisování nehtů: jak používat gel s leštidlem

Průmysl nehtů se rozvíjí velmi rychle.Nové technologie nail art, svěží design - mistři nehtových služeb jsou plné kreativních nápadů.V dnešní době je velmi oblíbená manikúra.

Co je ražení-manikúra

Manikúra ražby je technologie, při které se používají speciální desky.S jejich pomocí na nehty, můžete vytvářet vzory razítkování.

Někteří mistři jsou schopni udělat krásné kresby štětcem.Taková práce však vyžaduje zkušenosti, přesnost a čas navíc.Mistři začátečníků a ti, kteří šetří čas, vhodnou manikúru.Nyní si můžete udělat krásné, dokonce i vzory jakékoli složitosti na nehty.Bude to trvat jen několik vteřin.

Co je k tomu zapotřebí?

Aby bylo možné provést samolepící manikúru, musíte zakoupit následující produkty:

 • lak nebo gelový lak;
 • desku nebo disk se vzorem;
 • škrabka k odstranění přebytečného laku z desky;
 • Razítko pro přenos vzoru na nehet, silikon nebo gumu.

Aby se nemusely kupovat všechny produkty odděleně, některé společnosti nabízejí hotové sestavy se širokou škálou vzorů.

Implementace technologie

Než použijete vzorek na nehty, je nutné připravit nehtovou desku.Jestli pro manikúrulak se používá, poté se po nanesení vrstvy musí dobře vysušit, pokud bude stékání prováděno na gelovém laku, je nutné aplikovat podkladovou a barevnou vrstvu, každou v lampě. Alternativně může být lisování provedeno po nanesení razítka nebo před ním. Není rozdíl.

Během stékání se přebytečný lak dostane na kůži kolem nehtu. Odstranění, zejména pokud se jedná o gel leštění, je velmi obtížné. Aby nedošlo ke znečištění kůže kolem nehtů, můžete na ni aplikovat ochranu, která je odstraněna po dokončení práce. Pro ochranu můžete použít PVA lepidlo, tukový krém nebo speciální pryžový prostředek, který lze snadno odstranit jedním pohybem.

Poté, co jsou hřebíky připraveny, musíte si vzít desku pro odhození a odstranění ochranné fólie z ní. Potom, když si vyberete požadovaný vzor, ​​je dobré jej namazat lakem nebo gelovým lakem. Pro tento účel je lepší velmi hustá kompozice. Rychlým odstraněním přebytečného laku z desky škrabkou, s razítkem, který potřebujete dobře navlhčit vzor, ​​jako by se valil a jemně jej přeneste na hřebík. Důkladně osušte a pak zafixujte bezbarvý lak nebo vršek.

Tipy

Všechny pohyby musí být rychlé a přesné. Bez čekání na zaschnutí laku je třeba všechny nástroje dobře zpracovat, odstranit z nich přebytečný lak, aby mohly být znovu použity.

Vypadá to velmi pěkně, když se razítkování neprovádí na všech nehtech, ale na jednom, častěji - na bezejmenném. Naučit se dělat monofonní ražení manikúru, můžete se pokusit vytvořitbarevné vzory pomocí několika různých odstínů.

V létě jsou světlé barvy obzvláště módní. Černý lak je nejčastěji používán pro odhození, protože vypadá jasně na světlé nehty. Pro jemnější design se hodí světlé barvy. Takovou manikúru můžete ozdobit kamínky nebo jiskrami.

Pokud chcete ozdobit nehty a obvyklé ražení je už nudné, pak musíte určitě provést návrh s použitím techniky zpětného nebo zpětného ražení. Tato technika je zatím distribuována pouze v úzkých kruzích milovníků laků, ale již pomalu začíná získávat popularitu.

Jeho hlavní výhodou je, že můžete vytvořit opravdu jasnou a neobvyklou manikúru. Samozřejmě, že tato možnost je vhodnější pro každý den, ale pokud si vyberete správné barvy a vzor, ​​pak si můžete vytvořit dovolenou na nehty. Pokud chcete diverzifikovat svou manikúru, pak reverzní razítko je pro vás.

Tento design bude vypadat dobře na nehtech různých délek, to vše závisí na velikosti vzorů na dlaždicích pro ražení. Budete strávit asi hodinu na jeho vytvoření, ale všimněte si, že mezi některými fázemi budete muset vzít přestávky.

Bude zapotřebí materiálů a nástrojů:

 • pilník na nehty, základní nátěr, odstraňovač laků na nehty;
 • dva laky různých odstínů korálové barvy (je možné s nimi provést), levandulový lak a pigmentovaný lakový lak;
 • vrchní nátěr s ozdobným postřikem (volitelně) a vrchním nátěrem;
 • nástroje adisk pro zastavení;
 • bavlněné podložky a oranžová tyčinka;
 • tečky nebo párátko, čistý list papíru;
 • pinzety, nůžky na nehty.

Krok 1.Především připravte nehty obvyklými postupy. Viděli jsme, leštili, aplikujeme podklad tenkou vrstvou.

Krok 2.Nyní natřete nehty světlejším korálovým lakem a nechte prostřední a prstenový prst na obou rukou. Hřebíky na nich zakrýváme jasnějším odstínem korálů. Pokud se rozhodnete zvolit stejné barvy, pak se připravte na to, že laky z těchto odstínů jsou často velmi rozmarné v aplikaci, takže je musíte položit ve 2-3 vrstvách.

U prostředních a prstencových prstů si můžete vybrat a kontrastní lak, vše záleží na vaší náladě.

Krok 3.Dále, s využitím technologie, která je nám již známa, přeneseme kresbu z disku na razítko, ale nepřipevňujeme ji k hřebu, ale ponecháme ji na razítku. Pokud máte v plánu udělat zpět razítko na pouze 2 nehty, pak můžete udělat s dvěma razítky, a pokud chcete ozdobit všechny nehty, pak přeneste obrázky do souboru šablony.

Krok 4.Na čistý list položíme levandulový lak a prázdný prostor vyplníme párátkem nebo tečkami. Přesnost zde není příliš důležitá, můžete jít trochu za obrysy, protože to je opačná strana našeho obrazu. Zbývá čekat na sušení.

Krok 5.Chcete-li přidat více barev, opakujte předchozí krok znovu s jiným lakem. A pokud se rozhodnete přestat na jednu barvu pro barvení, pak ji velkoryse přikryjte. Hlavní věcpočkejte, až bude lak úplně suchý, jinak může vrchní nátěr rozmazat celý vzor.

Krok 6.Nyní musíme jen počkat, až se vrchol vyschne, a můžeme střílet naše malé mistrovské dílo. Pravidelně kontrolujte pinzetou, abyste zjistili, zda již můžete pořídit snímek. Když se fólie stane plastovou, bezpečně ji vyjměte z razítka.

Krok 7.Hřebík zakryjte čirým lakem a naneste naši improvizovanou nálepku, jemně ji vyhlaďte uprostřed a podél okrajů. Přebytek lze odstranit nůžkami na nehty nebo odstraňovačem laku na nehty.

Krok 8.Zbytek nehtů je potažen ozdobným nátěrem, hřebíky upevníme designem nahoře. Hotovo!

Taková manikúra vypadá skvěle, zejména pokud si vyberete barvy správně. Přitahuje pozornost mužů i dívek a každý se zajímá o otázku, jen jednu otázku, jak jste to udělali. To je opravdu zajímavá technika, která dává prostor pro představivost.

Je velmi fascinující nejprve vyzvednout laky, které budou vypadat dobře, a pak malovat obraz. S tím se vyrovná i ten, kdo se nemůže chlubit speciálními uměleckými dovednostmi. Všechno je jednoduché, i když se to zdá zvenčí nepochopitelné. Vyzkoušejte to a určitě uspějete!