Módní dámské čepice - jaro-léto 2019

Vkusně vybraná čelenka může být základem obrazu nebo výstižně doplnit jakýkoliv styl. Pokud se jedná o teplou sezónu, měli byste věnovat pozornost čepicím a baseballovým čepicím, protože mají nejen estetickou funkci, ale také chrání pokožku před spalujícími paprsky slunce. Zvažte módní dámské čepice jaro-léto 2019 a věnujte pozornost tomu, co návrháři řešení nabízejí těm, kteří si nedokáží představit svůj styl bez módní čelenky.

Modely s uzávěrem trendu

Vzhledem k módním trendům čelenek v sezoně jaro-léto 2019, stejně jako k tomu, aby nosili dámské čepice v roce 2019, bychom měli zdůraznit stylistickou orientaci, význam doplňků, řadu tkanin a tvarovaných střihů. Spolu s klasickými verzemi vyčnívají nehorázné modely, zdobené kameny, flitry, vyšívané v zvířecím stylu nebo doplněné filigránovou výšivkou.

Správně zvolená čelenka bude dokonalým doplňkem k obrazu

.
Klasickým příkladem současného módního letního oblečení je samozřejmě baseballová čepice. Existuje nespočet možností pro zdobení čelenky, ale s pomocí kamínky, knoflíky, výšivky a krajky můžete vytvořit unikátní stylový oděv.

A jaký druh klobouků upřednostňujete?

Zobrazit výsledky

Načítám ...

Klasické čepice nebo baseballové čepice jsou dokonalým doplňkem každodenního šatníku:

Jednoduchá úprava, atraktivní pro svou jednoduchost a stručnost, pláštěnka na kabát dokonale doplňuje sportovní styl a stane se důrazem na ležérní vzhled. Charakteristickým rysem je mírně zaoblená základna a jasná šicí linka na hledí. Tento oděv je vhodný pro večerní procházky městskou džunglí i pro milovníky cyklistiky.

Světlé pláštěnky

Módní návrháři představili obvyklé džínové čepice, milované mnoha módy, ale dali jí nový prvek - kratší zorník. Tento detail dělá obličej více otevřený, dává obraz ženskosti a sofistikovanosti, umožňuje nosit velké světlé doplňky, což činí celkový příď atraktivnější a něžnější.

Kšiltovky pro džínové kalhoty

Výrobky z atlasu vždy vypadají slavnostně a mimořádně. Výrobci pokrývky hlavy široce používají tento materiál v různých barvách, nejoblíbenější v nadcházející sezóně: ​​

 • barva Marsala;
 • Královská modrá:
 • ušlechtilá purpurová;
 • živý korál;
 • měkký krém;
 • bohatá čokoláda;
 • zaprášená růžová.

Použití dodatečných nálepek a dekorativních prvků v tomto modelu je minimalizováno. Je ideální v originálním provedení díky atraktivní látce se saténovým leskem.

Saténové kšiltovky

Je těžké si představit moderní módní obraz ve vojenském stylu nebo ležérní bez kožené baseballové čepice a černé výrobky se dlouho proměnily v klasiku žánru. Tento model vypadá perfektně v kombinaci s hubenými džíny, bílou koženou bundou a motorkářskou koženou bundou.

Velurová pokrývka hlavy se rozpadla na módní pódia v různých verzích. Styly a barvy. Včetně čepice a kšiltovky s klasickými koženými štíty, jako přízvuk. Baseballová čepice, vyrobená ze sametového moaré, může doplnit nejen sportovní styl, ale také ozdobit romantický obraz, ideální pro letní šaty nebo letní šaty.

Velurové uzávěry

Pokrývka hlavy poskytuje zvláštní kouzlo a pomáhá vytvořit jedinečný exkluzivní styl. Množství odstínů a stylů umožňuje moderním ženám módy experimentovat s obrazy a vytvářet jedinečné luky.

S pomocí stylové čepice můžete do obrazu přinést trochu nadšení, hravost a spontánnost, zatímco každý styl vypadá atraktivně a vždy odlišuje dívku na pozadí vrstevníků.

Výběr čelenky není snadný, ale kreativní úkol. Moderní dívky mají různé postoje k přítomnosti čepice v šatníku. Módní dámské čepice jaro-léto 2019 potěšily rozmanitost stylů, odstínů a textury látky, které zdůrazňují fotografii a video krásných blogů a časopisů.


Módní trendy letní čepice

Klasická klasika akaždodenní modely zdůrazňují nenápadné detaily, jasné švy a kontrastní výšivky. Naproti tomu jsou to světlé čelenky s výraznými notami pobuřených vyšívaných s různobarevnou škálou kamenů, zdobených ozdobnými prvky nebo krajkou, které mohou být ústředním prvkem obrazu pro tematické párty nebo focení:

Víčko s kamínky. Luxusní pokrývka hlavy, zdobená rozptylem drahokamů po celém povrchu výrobku nebo v určitých oblastech, osloví mnoho módních žen, zejména těch, kteří chtějí být v centru pozornosti.

Tematická čelenka ve stylu rockového stylu osloví přívržence tohoto směru. Zdobené nýty, řetízky, cvočky samozřejmě přitáhnou pozornost ostatních a izolují se od celkové hmoty, identifikujíce majitele šokující čelenky s neformálním pohybem.

Čepice biker dokončí vytvořený obrázek

Módní pokrývky hlavy ve stylu RNB s rovným hledím a nadrozměrnou korunkou, vyšívané charakteristickými prvky ve stylu rocku, se vyznačují moderními styly baseballových čepic. Tato čepice se v poslední době vloupala do módy, ale zaujala silné postavení ve směru mládeže, jako jeden z výrazných prvků punkové rockové kultury.

Přímý zorník přináší novince do známé hlavy

Pokud ozdobíte korunku kamínky, krajkou a kontrastní výšivkou, bude tato čepice dokonalým doplňkem okouzlujícího obrazu.

Jak si vybrat módní čepici

V nové sezóně jsou relevantní čelenky vyrobené z tkanin různých textur. Návrháři představili módní dámské čepice jaro-léto 2019, kde nejoblíbenější produkty z následujících materiálů:

 • tweedy;
 • závěsy;
 • kůže;
 • denim;
 • pletené;
 • semiš.

Módní čepice pro sezónu jaro-léto 2019

Volba barvy čelenky, jak harmonicky zapadne do obrazu:

 • krajkové pokrývky hlavy v pastelových nebo jasných barvách jsou vhodné na léto;
 • pro ležérní vzhled, relevantní jsou baseballové čepice a čepice v klasickém stylu;
 • Sportovní čepice v modré a černé džínové a kožené čepici.

Významným důrazem příští sezóny bude použití květinářských témat s neobvykle velkými velikostmi v produktech z textilií různých textur a barev.

Navzdory volatilitě a rozmarnosti módy se moderní módní návrháři spoléhají na harmonickou kombinaci čepic a baseballových čepic s hlavní skříní. Jiné možnosti pro klobouky, naopak, jsou plné kontrastních odstínů, jasných akcentů a ozdobných akcentů a ozdob. Módní dámské čepice jaro-léto 2019 budou v každém případě bezkonkurenčním akcentem moderního obrazu, který doplní svou ženskost a dodá nádech šiků a šiků.