Umělé kožešinové vesty pro ženy a dívky

Komfort, teplo a styl - to lze popsat jako dámskou kožešinovou vestu. Existují pochybnosti o nákladech. Cena přírodních kožešinových vest je poměrně vysoká, a někdy to může stát to dobré auto. Ne každý má takové peníze, ale vždycky chcete vypadat krásně.

Existuje alternativní způsob - vesta z umělé kožešiny, její cena bude 2 nebo dokonce 3krát nižší a proces šití, jak vidíte, je mnohem humánnější a jednodušší. Dříve bylo takové oblečení považováno za znamení špatné chuti. A teprve na konci 50. let - na počátku 60. let, začala masová výroba vysoce kvalitních oděvů z umělé kožešiny, pak modely poprvé začaly demonstrovat takové kožichy a vesty na lávkách a celebrity chodily v podobných šatech.

Jak šít umělou kožešinovou vestu vlastníma rukama?

Jak porozumět různorodosti moderních modelů a stylů vest?

  1. Kožešinové vesty jsou šity z umělé kožešiny nebo přírodní.
  2. Podle stylu mohou být krátké, protáhlé nebo dlouhé.
  3. Kožešina může být hladká nebo vlnitá.

Rozlišují také namontované, namontované a volné modely. Výrobky jsou často zdobeny originálním límcem, kapucí, velkými knoflíky nebo pásem. Existuje spousta možností.

Věnujte pozornost výběru dámské vesty z umělé kožešiny na její struktuře. Pokud si všimnete, že klky zůstávají na vaší ruce, nebo jsou na prstech stopy barvy, jedná se o špatnou kvalitu a nebude trvat dlouho.

Pokud máte krásné zakřivené tvary, zastavte výběr prodloužených modelů - až do poloviny stehna nebo kolena. Dívky z tenké konstrukce, aby viditelně zvětšily objem v horní části, je lepší věnovat pozornost krátkým stylům s dlouhým zdřímnutím.

Je-li touha mít krásnou vestu velmi velká a volba v obchodech není splněna, nebo není správná, existuje možnost. Stačí mít dobrou představivost a trochu šití. Můžete si ušit umělou kožešinovou vestu vlastníma rukama.

Zaprvé, pečlivě přemýšlejte o tom, jak vidíte budoucí vestu, trávíte na ní čas, přemýšlejte o maličkosti. A ještě lépe nakreslit skicu na kus papíru, takže budete mít připravený plán, jak jednat a kam jít. Pro výrobní proces bude potřeba:

  • umělé kožešiny;
  • podšívková tkanina - stane se ohřívačem;
  • Šicí příslušenství: vzory, pravítka, tužka, křída, speciální nůžky a dekorativní prvky, které budete šít k hotovému výrobku.

Spusťte proces šití výrobou struktury materiálu. V konečné fázi jsou všechny části výrobku sešity a ozdobeny dekorativními prvky. Pokud jste šití poprvé, nebo jste nedávno zvládli tuto dovednost, pak si můžete přečíst podrobně o tom, jak šít umělé kožešiny vesta na fórech. V takových zdrojích se děvčátko poděluje o cenné tipy a jasně ukazuje celý proces šití. Pokud máte schopnost a touhu, můžete navštěvovat mistrovskou třídušití nebo dokonce pár lekcí od mistra.

Pokud máte dceru nebo potřebujete darovat, můžete pro dívku šít umělou kožešinovou vestu. Oblékání se svou dcerou ve stejném stylu je nyní módní. Kromě toho se dívka stane skutečnou módy v teplém oblečení. Pokud není čas, výběr kožešinových vest pro dívky je velmi velký v obchodech.

Podívejte se na vesty z umělé kožešiny na fotografii níže:

S tím, co nosit umělou kožešinovou vestu a fotografii ideálních obrazů

„Co na sobě nosí umělé kožešinové vesty?“- to je otázka, kterou dívky nejčastěji žádají, když nakupují. Vesta samotná je soběstačná a stylová věc. Stojí za to jen trochu přidat to správné příslušenství. To pomůže vytvořit dokonalý vzhled.

Pokud se chystáte na večerní akci, můžete přidat luk se stylovým pásem se zajímavým designem a dlouhými masivními náušnicemi.

Vesta je univerzální oblečení. To může být nošeno k práci v kanceláři a na pravidelné procházce. Pod náhodným obrazem dokonale zapadají: kalhoty, džíny, legíny, kalhoty, kůže. Džíny jsou pravděpodobně nejvšestrannější oblečení pro tuto věc. Chlupatý, klasický, krátký, dokonale zapadající s vestou.

Pokud kombinujete vestu a dlouhé šaty, získáte krásný obraz. Pod ním je nejlepší nosit roláky, kolena, bundy s vybavenou siluetou. Nyní je velmi módní nosit modely jasnýchhonosné barvy: fialová, zelená, modrá. Tento obrázek je ideální pro mládežnické párty nebo výlet do klubu.

Jak si vybrat boty pod vestu?

Hlavní dovedností při výběru obuvi pod vestou je její význam. Vyberte si boty v závislosti na počasí a připravovaných plánech. Pokud je vaším úkolem vypadat elegantně, zvolte boty na vysokém podpatku. Hrubé šněrovací boty, tenisky nebo boty jsou ideální pro chůzi. Vždy zůstaňte krásná a stylová i v nejchladnějším počasí.